Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Geras... lotuliukas.gif is tikruju kaip keista kai pati turi nosies kompleksa, tai pastebi ir nuziuri visu nosis- bent jau as, o kitiem zmonem net nekrenta atskiros veido dalys i akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(morkinne @ 2010 02 11, 10:56)
Geras... lotuliukas.gif  is tikruju kaip keista kai pati turi nosies kompleksa, tai pastebi ir nuziuri visu nosis- bent jau as, o kitiem zmonem net nekrenta atskiros veido dalys i akis smile.gif

Aš prieš dėdamasi breketus ir nešiojant juos, kad dantukus tiesinti, tai visų žmonių dantis apžiūrinėdavau, buvau profė tam reikale (sąkandis kreivas, 1 dantukas kreivas ir viską pastebėdavau), o dabar visų nosis pastebiu blush2.gif jau pradeda mane tai nervuoti doh.gif manau taip daugumai būna, kas aktualu tą ir pastebim smile.gif dabar jau dantukų taip akylai nebestebiu, tai manau po nosies op mes nematysim tų nosyčių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogytė: 11 vasario 2010 - 11:22
pritariu thumbup.gif niekur kitur neziuriu tik i nosis biggrin.gif jau paranojiskai net...kiti ziuri i veido visuma, o as tik i nosi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ausrie labai grazi nosyte gavosi smile.gif Kas operavo?
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 02 11, 11:24)
pritariu thumbup.gif  niekur kitur neziuriu tik i nosis biggrin.gif jau paranojiskai net...kiti ziuri i veido visuma, o as tik i nosi doh.gif  biggrin.gif



ir as i nosis ziuriu lotuliukas.gif ir juokingiasia, kad tobulas tik kelias maciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 02 11, 19:07)
ir as i nosis ziuriu  lotuliukas.gif  ir juokingiasia, kad tobulas tik kelias maciau  lotuliukas.gif

Kaip tau Dolce Vita nosyte? ar pasikeite kas nors? gal nebepergyveni taip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2010 02 11, 14:49)
Ausrie labai grazi nosyte gavosi smile.gif Kas operavo?



aciu labai 4u.gif wub.gif operavo Jankunas Klaipedoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(morkinne @ 2010 02 11, 15:12)
Kaip tau Dolce Vita nosyte? ar pasikeite kas nors? gal nebepergyveni taip? 4u.gif


aciu, kazkaip dabar kiti pergyvenimai jau kelios dienos prasideje doh.gif pradejau rasyti bakalaurini darba, tai baigiu isproteti, nes medziagos labai mazai randu, panikuoju verysad.gif jau kelios dienos gyvenu bibliotekoje, o ten veidrodziu nera, tai nematau ir savo nosies lotuliukas.gif tik prisimenu ja kai iseinu i lauka, pradeda teketi ji nepaliaujamai doh.gif mano automobilis uzpustytas kieme stovi su nekeistom padangom, tai tenka naudotis visuomeniniu transportu - pavojus!!!! kaip zmogus greitai pripranti prie gero lotuliukas.gif blush2.gif sunkus laikai atejo i mano kiema... lotuliukas.gif
Atsakyti
DolceVita ka studijuoji?
As irgi jau imu apie mokslus galvot, siandien bibliotekoj buvau irgi viesuoju transportu doh.gif tai tiek nosyciu prisiziurejau biggrin.gif graziu nemaciau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš jau senai turiu keistą įprotį apžiūrinėti kasininkes, tarkim maximose ir pan. didesnėse pardose smile.gif kartais matau - moteris ar mergina tiesiog tobulų bruožų (ypač jei dar būna tobula tiesi nosis) ir jei dar nuostabių plaukų (šitas paprastai tik pas jaunas būna) o iš vidaus eina kažkas tokio keisto ir dėl to nėra tas žmogus gražus. Tada pagalvoju - vat jei aš tokius duomenis turėčiau.... lotuliukas.gif
Šitoje vietoje būtinai noriu pridurti - jokiu būdu nemanau, jog dirbti maximoje kasoje yra kaip nors nelygis ir t.t.. Kiekvienas darbas yra vertas pagarbos, jei tik jis yra dorai atliekamas. Tiesiog kartais tos moterys atrodo tokios nelaimingos unsure.gif ir greičiausiai taip yra dėl jų požiūrio į gyvenimą.

Va ir prikalbėjau ne į temą doh.gif
Atsakyti
as ir uzsikasusi mokslais... skolas reikejo issilaikyti, kur ligonineje prisidariua beguledama lotuliukas.gif doh.gif bet viskas ok, as kazkaip esu pastebejusi, kad mazai lietuvaiciu turi grazias nosikes...dauguma tokios bulvikes... g.gif
Atsakyti
sveikos panelytes!!! 4u.gif Kaip pazadejau,keletas nauju mano nuotraukyciu..Kas manes nepazystat ir norit pamatyti pries,taip pat yra emaile:)Dabar jauciuosi kitu zmogumi,esu tikrai labai laiminga.Nors kartais pagalvoju,vat man butu taip patikusi maza,riesta nosyte,bet is mano subjaurotos nosies nebuvo imanoma nieko gero padaryt,labai dziaugiuosi,kad taip gavosi,nes chirurgas kompe buvo padares daug prastesni vaizda!Dievinu galiuka(kaip gera ji tureti,pirma butu randu gumulas!!!) ir profili,kuriuo niekas mano gimineje turbut nesididziuoja.Is prieko,nu galetu but gal israiskingesne,bet matau,kad cia normalu daugeliui ax.gif .

Ausrie,komplimentai del tavo nosytes,labai gerai atrodai.Beje,ir man daznai atrodo,kad man kuprele formuojasi,nors jos tikrai nera:Dir pas tave jokios kupros tikrai nera.Teisingai pastebejai,kad lietuvaites retai nosi idealia turi,bet ko noreti,mes esame siaurietes,aukstos,stiprios palyginti su kitoms tautom.Mums visai mazytes barbiskos nosytes gal net netiktu g.gif

Kraisles nosyte irgi labai grazi,nu dieve,tiesiog nera ka lygint,kaip buvo pries tai,neralus pasikeitimas!!Man net keista,kad noretum siauresnes,geresnio rezultato as net nesvajociau thumbup.gif 4u.gif

DolceVita ir tavo rezultatas geras,nors matosi,kad galiukas dar patines.pamatysi,nosis keiciasi metu begyje,nors mes to net nepastebim.

Dziaugiuosi del jusu panelytes,ir kitoms,kuriuos ruosiasi siam zingsniui linkiu didziausios sekmes ir istvermes,o labiausia,graziu nosiu!!!



Atsakyti