Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

user posted image

SENA TEMA

Aptarinekime toliau ivairius sepetelius, kokius naudojam, kokie geriausi, kuris kam skirtas bigsmile.gif
Atsakyti
[ O as bandysiu uzisakyti kazka skaistalams is CS, perziurejau ka tik ju siulomus Italian Badger, tai renkuosi tarp
sio
user posted image

ir sio
user posted image
Atsakyti
Abu labai faini, imk abu biggrin.gif
tik vel as prikibsiu, ar jie naturalus ar sintetiniai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2010 02 10, 21:13)
Abu labai faini, imk abu  biggrin.gif
tik vel as prikibsiu, ar jie naturalus ar sintetiniai?  blush2.gif


Kiek ziurejau, neparasyta is kokiu sereliu padarytas g.gif Man asmeniskai labiau tinka is sintetiniu, nes kai turejau naturaliu seriu kabuki ir skaistalu sepeteli is i.d. Minerals, man labai dirgino oda, negalejau naudoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 10, 21:13)
Paneles o is CS jus pacios siunciates? ar per tarpininkes? ax.gif


Jie siunčia į LT mirksiukas.gif
Sakykit, o kam skirtas kontūrinis akių šepetėlis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 02 10, 21:16)
Kiek ziurejau, neparasyta is kokiu sereliu padarytas  g.gif Man asmeniskai labiau tinka is sintetiniu, nes kai turejau naturaliu seriu kabuki ir skaistalu sepeteli is i.d. Minerals, man labai dirgino oda, negalejau naudoti doh.gif

Va va, ir as kazkaip nesu labai jau pries sintetinius, bet aisku, matyt, kaina tai buna didesne uz naturaliu seriu. blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(ViShy @ 2010 02 10, 22:12)
Na tikiuosi patiks  mirksiukas.gif O as bandysiu uzisakyti kazka skaistalams is CS, perziurejau ka tik ju siulomus Italian Badger, tai renkuosi tarp

as tarp siu dvieju rinkausi irgi. na pasirinkau paskutini:D apie ta "nukirsta" raso kad mazokas
Atsakyti
Vichy, puiki kolekcija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
sakyk, kuriuo geriausiai brezti linija ties blakstienom?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 02 10, 22:16)
Kiek ziurejau, neparasyta is kokiu sereliu padarytas  g.gif Man asmeniskai labiau tinka is sintetiniu, nes kai turejau naturaliu seriu kabuki ir skaistalu sepeteli is i.d. Minerals, man labai dirgino oda, negalejau naudoti doh.gif

naturalus sitie, ten rase kad ta linija italian badger apskritai naturali visa. del minksutmo neabejokit, minkstuciai kaip sintetiniai beveik:D
Atsakyti

QUOTE(Tiffany @ 2010 02 10, 21:21)
Vichy, puiki kolekcija  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
sakyk, kuriuo geriausiai brezti linija ties blakstienom?


Aciu rolleyes.gif As linija virsuje dazniausiai breziu skystu pravedimu arba piestuku, o apaciai tinka tas roziniu koteliu ( vidurinis )
Atsakyti
as tai laukiu
user posted image
man rodos veido kunturavimui jis idealus rolleyes.gif
Atsakyti
Uzsisakiau is CS. Bandau vienu suviu du zuikius nusaut ax.gif . Tikiuosi neprasoviau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 10 vasario 2010 - 22:17