Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(skaistukas @ 2010 02 11, 21:46)
sveikutės

gavau šiendien šepetėlius  bigsmile.gif

tai va ispūdžiai smile.gif ju nebadžius tik pačiupinėjus ir perbraukus per veiduką smile.gif
labai švelnučiai  wub.gif


geri pirkinukai, sveikinu sulaukius drinks_cheers.gif ta skaistalam dideli ir seseliu sklaidymui vakar gavau, tai irgi patenkinta, siandien daziausi, tai super, skaistalam toks minkstutelis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 11 vasario 2010 - 21:52
Gavau ir aš viena siuntinuką iš CS, bet nepatenkinta
user posted image
per du bandymus jau koki 5-8 plaukai iškrito doh.gif , ar čia pradžioje visuomet taip būna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Jones: 12 vasario 2010 - 08:52
Naujas sepetelis MAC 130 SHORT DUO (41 €)

user posted image

Ar buvo jau apie ji kalbeta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2010 02 12, 09:50)
Gavau ir aš viena siuntinuką iš CS, bet nepatenkinta

per du bandymus jau koki 5-8 plaukai iškrito  doh.gif , ar čia pradžioje visuomet taip būna?


as rozini turiu... tai irgi krito plaukai is pradziu, dabar retai pasitaiko, tiesiog reikia ilgiau panaudot, paplaut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2010 02 12, 10:48)
as rozini turiu... tai irgi krito plaukai is pradziu, dabar retai pasitaiko, tiesiog reikia ilgiau panaudot, paplaut  4u.gif

niu žiūrėsiu doh.gif , o dar visas rinkinys turi ateiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2010 02 12, 10:48)
as rozini turiu... tai irgi krito plaukai is pradziu, dabar retai pasitaiko, tiesiog reikia ilgiau panaudot, paplaut  4u.gif

as rozini laukiu, o kaip paciai patinka? gerai tepa pudra?
Atsakyti
Toks ir gerumas, pradžiai išmokt reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 02 12, 10:47)
Naujas sepetelis MAC 130 SHORT DUO (41 €)

user posted image

Ar buvo jau apie ji kalbeta?  ax.gif

tikrai nebuvo ax.gif nes visai nesenai pasirode drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2010 02 12, 08:50)
Gavau ir aš viena siuntinuką iš CS, bet nepatenkinta
per du bandymus jau koki 5-8 plaukai iškrito  doh.gif , ar čia pradžioje visuomet taip būna?


QUOTE(Portishead @ 2010 02 12, 09:48)
as rozini turiu... tai irgi krito plaukai is pradziu, dabar retai pasitaiko, tiesiog reikia ilgiau panaudot, paplaut  4u.gif

Manau, kad sintetiniai labiau seriasi, nei naturalaus plauko, nes va turiu naturalaus plauko tai nekrito visai nei vienas serelis, o va sintetiniai tai slenka slenka, ypac is pradziu, po to jau maziau rolleyes.gif zinoma, kai turi laiko, cia nieko tokio, ismeti plaukelius ir tiek, bet va, jei skubi, tai uzknisa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2010 02 12, 18:34)
Manau, kad sintetiniai labiau seriasi, nei naturalaus plauko, nes va turiu naturalaus plauko tai nekrito visai nei vienas serelis, o va sintetiniai tai slenka slenka, ypac is pradziu, po to jau maziau  rolleyes.gif  zinoma, kai turi laiko, cia nieko tokio, ismeti plaukelius ir tiek, bet va, jei skubi, tai uzknisa  blush2.gif


zinok, tikrai kiek esu turejus sintetiniu, nei is Inglot, nei sintetinis kabuki is CS nesireria visai schmoll.gif manau cia nuo sepetelio priklauso
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2010 02 12, 13:20)
as rozini laukiu, o kaip paciai patinka? gerai tepa pudra?


is pradziu naudojau tik skaistalams, nes labai saikingai ir svelniai tepe mano ryskius skaistalus. po to pradejau tik kreminei pudrai naudot. na kai skaistalus tepiau, tai visai nesisere, o kai krempudra tepu, tai jau yra tu plaukeliu bet nedaug. Patogiai tepa, tik sepeteli daznokai plaunu, vis tik dazniau nei seseliu sepetelius...
QUOTE(Roxetė @ 2010 02 12, 18:34)
Manau, kad sintetiniai labiau seriasi, nei naturalaus plauko, nes va turiu naturalaus plauko tai nekrito visai nei vienas serelis, o va sintetiniai tai slenka slenka, ypac is pradziu, po to jau maziau  rolleyes.gif  zinoma, kai turi laiko, cia nieko tokio, ismeti plaukelius ir tiek, bet va, jei skubi, tai uzknisa  blush2.gif

taip, man naturalaus plauko irgi maziau seriasi. bet tas rozinis tai nera kad uzknistu, nes nedaug tu plaukeliu ir iskrenta, nors aisku kartais prilimpa, tai tenka atkrapstinet tuos sintetinius juodus plaukus nuo veido:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 12 vasario 2010 - 18:08
ViShy,
o gal galima placiau apie 3, 6, 9 is kaires? ax.gif
Atsakyti