Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 13, 19:09)
o gal jie turi koki kainininka?  rolleyes.gif


reiketu konkreicai pas juos kreiptis kas domina ir atsius kainytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 07 13, 21:17)
reiketu konkreicai pas juos kreiptis kas domina ir atsius kainytes smile.gif

aciu wink.gif
Atsakyti
nesuprantu ka blogai darau verysad.gif dariau kremuka, dejau 12ml aliejaus ir 18ml vandens. maisau belekiek laiko, dar nespejau ne koncervantu idet, nieko, o kaip vanduo kazkoks, taip vanduo.. koks, kaip atsiskyres vanduo balzganas nuo kefyro buna.. verysad.gif emulsinio dejau beveik 2g.. ;/ ka blogai darau?
Atsakyti
Labai svarbu pasiekti panašias ir pakankamas temperatūras (apie 70 laipsnių). Aš naudoju termometrą. Taiop pat svarbu gerai išplakti. Jei jau nesijungia aš dar visą mišinuką vėl įdedu į karšto vandens vonelę ir pašildau kartu iki pakankamos temperatūros.
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 07 14, 14:18)
Labai svarbu pasiekti panašias ir pakankamas temperatūras (apie 70 laipsnių). Aš naudoju termometrą. Taiop pat svarbu gerai išplakti. Jei jau nesijungia aš dar visą mišinuką vėl įdedu į karšto vandens vonelę ir pašildau kartu iki pakankamos temperatūros.

termometra sulauziau verysad.gif bandziau pagal Saturos rekomendacija tame paciame vandenyje ir alieju ir vandeni sildyt, bet matomai nepataikiau.. bet man lyg ir susijunge aliejus su vandeniu bet visiskai netirstejo. toks balksvas skystis liko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 14:23)
termometra sulauziau verysad.gif  bandziau pagal Saturos rekomendacija tame paciame vandenyje ir alieju ir vandeni sildyt, bet matomai nepataikiau.. bet man lyg ir susijunge aliejus su vandeniu bet visiskai netirstejo. toks balksvas skystis liko doh.gif



gal jūsų emulsinio vaško reikia daugiau. Aš dedu apie 6%, tai lyg ir turėjo užtekti pagal jūsų parašytą kiekį. Bet jei susijungė, o ne tirštėjo tai gal reikėjo šiek tiek daugiau. Beje, dabar labai karšta, tai kremai turbūt skysteni šioje temperatūroje laikosi. Kadangi aš laikau šaldytuve tai tirštas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 07 14, 14:27)
gal jūsų emulsinio vaško reikia daugiau. Aš dedu apie 6%, tai lyg ir turėjo užtekti pagal jūsų parašytą kiekį. Bet jei susijungė, o ne tirštėjo tai gal reikėjo šiek tiek daugiau. Beje, dabar labai karšta, tai kremai turbūt skysteni šioje temperatūroje laikosi. Kadangi aš laikau šaldytuve tai tirštas smile.gif

maniskio galima deti 3-8%, tai gavos, kad dejau 5% g.gif nenuleisiu ranku, bandysiu det visus 8% biggrin.gif o kiek jus mazdaug maisot?
Atsakyti
klasiate kiek laiko maišau?
kol sutirštėja, iš pradžių labiau plaku, paskui tik maišau.
O dėl kiekių - tai aliejaus naudoju nuo 15 iki 25%, o emulsinio vaško dedu apie 5%.
Patarčiau dar kartą pabandyt, o jei nesijungia visą mišinį dar kartelį įdėti i vonelę ir pašildyti.
Beje, sveriate svarstyklėmis ar "iš akies" dedat?
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 07 14, 14:47)
klasiate kiek laiko maišau?
kol sutirštėja, iš pradžių labiau plaku, paskui tik maišau.
O dėl kiekių - tai aliejaus naudoju nuo 15 iki 25%, o emulsinio vaško dedu apie 5%.
Patarčiau dar kartą pabandyt, o jei nesijungia visą mišinį dar kartelį įdėti i vonelę ir pašildyti.
Beje, sveriate svarstyklėmis ar "iš akies" dedat?

as ml matuoju smile.gif ir pas mane alieju daug daugiau, nei pas jus smile.gif
Atsakyti
kurioj stadijoj deti i krema glicerina? 4u.gif i hidrolata, ar aliejus, ar kartu su EA?
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 14:49)
as ml matuoju smile.gif ir pas mane alieju daug daugiau, nei pas jus smile.gif

norėjau paklausti ar svarstyklėm sveriante emulsinį vaška ar iš akies? smile.gif nes jei iš akies tai gali būti netikslu. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 14, 15:39)
kurioj stadijoj deti i krema glicerina?  4u.gif  i hidrolata, ar aliejus, ar kartu su EA?



glicerinas tirpsta ir aliejuje ir hidrolate, bet aš ištirpinu hidrolate prieš viską maišant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sylvergirl: 14 liepos 2010 - 14:46
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 07 14, 15:46)
norėjau paklausti ar svarstyklėm sveriante emulsinį vaška ar iš akies? smile.gif nes jei iš akies tai gali būti netikslu. smile.gif

matavau su tokiu sauksteliu, kuriame telpa 2,5ml smile.gif
Atsakyti