Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis - 2

QUOTE(nutė @ 2010 05 08, 18:27)
Aš pagal ankstesnės temos rekomendacijas išnaikinau pelėsį su vokišku Pufu (pirkau Snukuose), po to pastačiau pasieny įtaisą su druskos tablete. Pelėsis nebeatsinaujino  thumbup.gif


apsvieskit tundra - kas cia per itaisas su druskos tablete?

turim irgi bedos su pelesiu - gal vedinames nepakankamai, bet kasdien vis langus atsidarom, tai net nezinau kaip labiau imanoma: juk nesedesi su vaikais istisai atvirais langais g.gif
kokias priemones benaudotume, issprendzia problema metams: vos tik ateina ruduo ir dar neijungtas sildymas, bute taip padideja dregnumas, kad net durys issiklaipo doh.gif ir ta dregme jau net jauciasi doh.gif tai ir pelesiai is karto pradeda is kampu listi doh.gif
galvojam apie dregmes surinktuvus, ale gi brangus jie verysad.gif
Atsakyti
Dar skelbimuose radau kazkokia keista paslauga - naikina pelesius kazkokia ozono duju technologija g.gif Gal kas meginot?
Atsakyti
QUOTE(Iovi @ 2010 09 16, 01:17)
galvojam apie dregmes surinktuvus, ale gi brangus jie  verysad.gif

o kaip tie surinktuvai, kainuojantys apie 25 lt, veiksmingi kiek nors kažin? g.gif

aš pelėsį išnaikinau pavasarį, na bent jau manau, kad išnaikinau, neišku kas ten po tapetais, bet kol kas siena švari, atitraukėm baldus nuo sienos, palikom tarpą, kad vėdintusi visada, mažu pavyks išvengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 09 16, 16:56)
o kaip tie surinktuvai, kainuojantys apie 25 lt, veiksmingi kiek nors kažin? g.gif

aš pelėsį išnaikinau pavasarį, na bent jau manau, kad išnaikinau, neišku kas ten po tapetais, bet kol kas siena švari, atitraukėm baldus nuo sienos, palikom tarpą, kad vėdintusi visada, mažu pavyks išvengti g.gif



tie surinkejai nieko gero schmoll.gif , mes gyvenom nuosavam name ir buvo pelesis, tai turejom elektrini dregmes surinkeja thumbup.gif , buvom pirke kaune erbi parduotuveje, visai nebrangu, mokejom virs 100 lt, tai labai gerai dregme rinkdavo bigsmile.gif
isnaikindavau ir as pelesi, bet rudeni kai lietus ir dregme jis vel islysdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 09 16, 17:56)
o kaip tie surinktuvai, kainuojantys apie 25 lt, veiksmingi kiek nors kažin? g.gif

aš pelėsį išnaikinau pavasarį, na bent jau manau, kad išnaikinau, neišku kas ten po tapetais, bet kol kas siena švari, atitraukėm baldus nuo sienos, palikom tarpą, kad vėdintusi visada, mažu pavyks išvengti g.gif


nenoriu jusu gazdinti, bet pas mus vaiku kambari tapetai buvo svarus, bet kai pradejom plesti,,,tai neduok dieve.... taip ir stovi dabar siena vaiku kambari be tapetu, bet pelesio irgi nera.....
pasiutimas kas per brudas
Atsakyti
šįryt apžiūrėjau savo tuos pigiuosius drėgmės surinkėjus, tai abejuose buvo vandens ir taip nemažai sakyčiau, vakar nepastebėjau, tik kad langai vaikų kambaryje, o ypatingai mūsų miegamąjam aprasoję apačioje vistiek g.gif reiškias kažkiek veiksmingi tie surinkėjai, bet jaučiu norint maksimalaus efekto, reikės ieškoti elektrinio g.gif na kai dar labiau atvės, vyras sakė, kad tikrai netaupys ir jungs šildytuvą, nes tik taip gal pavyks to pelėsio išvengti doh.gif
Atsakyti
Mergaites, gal patartumet kaip is duonines pelesi isnaikinti?

Nusipirkau mugej tokia grazia duonine/padekla su stikliniu dangciu, neuzilgo pradejo pelyt... Actas nepadeda verysad.gif Is pradziu dar galvojau gal duona isemus is saldiklio jei dedu neatsildzius i duonine, gal nuo dregmes... bet dabar to nedarau, o vistiek pelesis tupi. Ploviau visaip. Nezinau ka dayt.... g.gif verysad.gif Duonine brangi, ismest truputi gaila... doh.gif O saldytuve laikiau irgi, bet musu mazas saldytuvukas, duonai vietos dazniausiai nebelieka... ax.gif
Atsakyti
turim ir mes tokį vargelį doh.gif prieš metus pasidarėm remontą, o klijuojant tapetus net nematėm to bjaurybės pelėsio...kol mano vaikas nepradėjo baisingai kosėti, omes neradom to priežasties, kol pagaliau pamatėm kelis taškelius ant tapetų ir pradėjom įtarinėti pelėsį...nuvaliau aš jį paprastai ir prasidėjus karštai vasarai mūsų problemos "baigėsi", vaikui visi kosuliai dingo ir atrodė, kad viskas susitvarkė...deja, prasidėjo ruduo, o mano vaikas vėl kosėt pradėjo-lygiai taip pat kaip ir prieš metus..atitraukiau miegamajam lovą nuo sienos ir pamačiau, kad ji visa drėgna, bei pelėsio taškeliai matyti-nėra jie labai išplitę, bent jau per tapetus nematau, bet mano vaikui alergizuoti ir to pakanka verysad.gif

taigi nebežinau ką daryti, planuoju plėš tapetus velniop ir naikint tą niekšelį su kažkokiom priemonėm, paskui sakau gal reikia šiltinti sieną iš vidaus, nes pas mus kampinis butas? o tada jau bandyti dažyti su antipelėsiniais dažais? be to labai rasoja plastikiniai langai pas mane, nors dažniausiai visi palikti ant mikroventiliacijos, tai įtariu, kad ir drėgmės pas mus perteklius?

žodžiu laukiu patarimų ir nusimanančių žmonių, nes nežinau nuo ko pradėt ir ko griebtis, o vaiko ir mūsų visų sveikatos tikrai gaila doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolitux: 30 rugsėjo 2010 - 12:51
pas mus namai irgi visi pelija, visi kampai, spintej ilgiau nenaudoti indai net apipelija unsure.gif spintoj drabuziai ir tie apipeliaj , ir tuoleto apacia ir skalbimo masina . mes jau nebezinom kaip su juo kovoti, dar vienas neisbandytas dalykas tai yr aelektriniai dregmes rinkikliai bet kad kaina truputi kandziojas . zodziu baisu.
Atsakyti
o pas mane tokia nestandartine situacija, tiksliau nestandartiniai pelesiai.
buvau garinei pirty su auksiniais(su akmenukais) auksarais ir nuo to laiko auskarai, ypac ten kur akmenukai - pasidare zali, turiu itarymu kad tai pelesis..
nzn kaip valyt..
Atsakyti
kazin ar daug itakos pelesiui turi geles namuose? g.gif
Atsakyti
Mums laiptineja dare remonta , tai meistrai sake kad Knauf isnaikina labai gerai pelesi ax.gif
Atsakyti