Įkraunama...
Įkraunama...

Mašinų puošimas

As paprasiau floristes, kad nupintu toki papuosima masinai tp://looshcreations.blogspot.com/2011/06/real-party-white-and-yellow-wedding.html
jame buvo prismaigstyta orchideju.
Atsakyti
i baznycia pabrolis pristate stai tokia masina... smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif o kur galima gauti tiulio kaune? gal kas zinot? kokioj medziagu parduotuvej ar kur? ax.gif reikes automobili vestuvem puosti. juosta is tiulio skersai kapoto ir kaspinas is jo. tik va nzn kur jo gauti g.gif
Atsakyti
Man rodos esu maciusi Kauno bazese, paieskokite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 29 birželio 2011 - 16:20
Tiulio gali gauti kiekvienoje audiniu parduotuveje, kadangi as siuveja:-) tai jau zinau
Atsakyti
QUOTE(Vika.21 @ 2011 06 30, 11:37)

O sakykit kazin yra jau pas mus ta mada atejus kj skarbonkes risa ant galo 4u.gif man visai nieko atrodo blush2.gif


ar svarbu madoj ar ne madoj, mes dar 2008, jaunuju net neklausem, pririsom ir viskas, nepatenkintu nebuvo thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Kadangi nemėgstam visokių "pribumbasų", norėjom kad būtų kuo paprasčiau, tai ant kapoto juostele buvo pritvirtinti 6 drugeliai. Geresnės nuotraukos nėr blush2.gif (mašinos nuotraukos kažkaip nereikalingos hihihi.gif), na bet esmė aiški. Drugiai prie juostelės pritvirtinti karštais klijais, atlaikė važinėjimą.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolike: 05 liepos 2011 - 22:19
GAl kas galite patarti is kur gauti tokias blakstienas automobiliui?Dekoju.
Atsakyti
manau čia iškirpta/išpjauta iš kokios kietesnės plastmasės ir užlenkta.
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2011 07 08, 17:08)
GAl kas galite patarti is kur gauti tokias blakstienas automobiliui?Dekoju.

http://www.google.lt...3Q3u9jpL6AqbDoQ
Atsakyti
aš tik pasiūliau pigiausią variantą biggrin.gif
Atsakyti
man tai graziau ziurisi kai ziedai buna atn priekio,stai pavyzdukas wub.gif vietoj situ geliu galetu buti sirdele is roziu wub.gif
user posted image
Atsakyti