Įkraunama...
Įkraunama...

Mašinų puošimas

Musu masinyte buvo papuosta su organziniais kaspinais dekoruotais baltomis rozemis thumbup.gif

stai tokiais user posted image

Labai graziai atrode wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmileta: 03 lapkričio 2012 - 10:35
QUOTE(katydid @ 2012 07 24, 07:34)
Mūsų automobilis buvo puošiamas baltomis medžiaginėmis gėlėmis, pritvirtintomis prie veidrodėlių
user posted image



Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmileta @ 2012 11 03, 11:34)

Gražu, čia ir bažnyčiai tiktų tokie papuosimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 08 lapkričio 2012 - 16:46
QUOTE(Nesta123 @ 2012 02 15, 14:06)
jei Kaune zinau urmo bazej yra,visokiu kaspinu,balionu,ir visko ko reikia vestuvems.


Sveiki, gal galit smulkiau nupasakoti, kurioje vietoje mazdaug? retai ten lankausi, nezinau ju taip gerai...
Atsakyti
QUOTE(Nesta123 @ 2012 02 15, 14:06)
jei Kaune zinau urmo bazej yra,visokiu kaspinu,balionu,ir visko ko reikia vestuvems.

Kurioje vietoje maždaug? g.gif Ir aš ten retas svečias, tai vargu ar rasčiau be koordinačių lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikėtų jūsų patarimo per vestuves vežiosime jaunuosius savo automobiliu, kuris yra gana neįprastos spalvos, todėl nelabai sumąstau kaip priderinti papuošimus, galbūt jūs patarsite, kokias spalvas geriau rinktis, nes kolkas tik apie baltą galvojame...

automobilis štai tokios spalvos:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo herrute: 19 gegužės 2013 - 18:22
O kokia bus vestuvių spalva? Tiktų baltą ir vestuvių spalvos akcentais papuošti...
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 19, 18:38)
O kokia bus vestuvių spalva? Tiktų baltą ir vestuvių spalvos akcentais papuošti...


Tamsiai mėlyna - royal blue.. man kažkaip atrodo, kad ji čia nelabai žiūrėtųsi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(herrute @ 2013 05 19, 22:12)
Tamsiai mėlyna - royal blue.. man kažkaip atrodo, kad ji čia nelabai žiūrėtųsi.  doh.gif

na, gal geriau likite tik prie baltos spalvos, kad paskui per margai nebutu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2012 11 21, 13:51)
Kurioje vietoje maždaug? g.gif  Ir aš ten retas svečias, tai vargu ar rasčiau be koordinačių lotuliukas.gif



Aš tai kaspinų ir visokių panašių smulkmenų skyrelį radau berods 12sandėli, prie įėjimo mažiukas.. Gal yra ir kitur.. čia jau toj žaliojoj daly..




Klausimas: ką manot apie mašinų veidrodėlių puošimą POM-POMS:
http://grupinis.lt/get.php?i.511574650
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunny_smile: 29 gegužės 2013 - 07:48
QUOTE(sunny_smile @ 2013 05 29, 08:40)
Aš tai kaspinų ir visokių panašių smulkmenų skyrelį radau berods 12sandėli, prie įėjimo mažiukas.. Gal yra ir kitur.. čia jau toj žaliojoj daly..
Klausimas: ką manot apie mašinų veidrodėlių puošimą POM-POMS:
http://grupinis.lt/get.php?i.511574650

Kaip tik ketinu musu automobilio veidrodelius papuosti maziukais pom-pom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 05 29, 09:16)
Kaip tik ketinu musu automobilio veidrodelius papuosti maziukais pom-pom  4u.gif

gera minti davete:)as labai nenoriu puosti daug hamerio,kaip patartumete ji truputi papuosti?
Atsakyti