Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-2

QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 29, 18:08)
Ne visus, o tuos, kurie sutampa su Dievo valia...

Būtent,ir turėjau omeny tikruosius-Sielos norus,o tokiu atveju tai ir reškia-VISUS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2010 05 29, 17:18)
Būtent,ir turėjau omeny tikruosius-Sielos norus,o tokiu atveju tai ir reškia-VISUS wub.gif


Tai taip ir rašyk, o tai nežinantieji gali pagalvoti, kad ko beužsigeistume, viską ant padėklo atneša biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 29, 17:00)
Ar taip mąstydama jau jautiesi laiminga?

o kaipgi, jauciuosi esanti laisva nuo kazko, kas galetu valdyti mano gyvenima. vadinasi esu laisva kurti savo laime. ir tai zinoti jau yra gera.
nesistengiu kazko irodyti nei sau nei kitiems, nes kiekvienas turi savo ypatinga rysi su visata. gerbiu ir visas kitas nuomones, jos praplecia akirati ir leidzia neuzsimirsti kokia visgi zavi yra zmoniu ir nuomoniu ivairove.
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2010 05 29, 17:23)
o kaipgi, jauciuosi esanti laisva nuo kazko, kas galetu valdyti mano gyvenima. vadinasi esu laisva kurti savo laime. ir tai zinoti jau yra gera.
nesistengiu kazko irodyti nei sau nei kitiems, nes kiekvienas turi savo ypatinga rysi su visata. gerbiu ir visas kitas nuomones, jos praplecia akirati ir leidzia neuzsimirsti kokia visgi zavi yra zmoniu ir nuomoniu ivairove.


Jaustis laisva ir laiminga yra du skirtingi dalykai...
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2010 05 29, 17:18)
Būtent,ir turėjau omeny tikruosius-Sielos norus,o tokiu atveju tai ir reškia-VISUS wub.gif

as visai drasiai galeciau sakyti, kad visus realius norus.
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2010 05 29, 18:23)
o kaipgi, jauciuosi esanti laisva nuo kazko, kas galetu valdyti mano gyvenima. vadinasi esu laisva kurti savo laime. ir tai zinoti jau yra gera.
nesistengiu kazko irodyti nei sau nei kitiems, nes kiekvienas turi savo ypatinga rysi su visata. gerbiu ir visas kitas nuomones, jos praplecia akirati ir leidzia neuzsimirsti kokia visgi zavi yra zmoniu ir nuomoniu ivairove.


Ir vel drinks_cheers.gif -nuostabi yra būsena,kai atsiranda laisvė kurti-save,savo gyvenimą,siekti tikslų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2010 05 29, 17:26)
as visai drasiai galeciau sakyti, kad visus realius norus.


Na taip, pvz: dabar aš noriu nueiti į maximą ir nupirkti dukrai jos mėgstamą jogurtą...Tai yra realus noras...Antras: aš noriu šiais metais pradėti laisvai kalbėti angliškai. Tai nerealus noras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 29, 18:22)
Tai taip ir rašyk, o tai nežinantieji gali pagalvoti, kad ko beužsigeistume, viską ant padėklo atneša biggrin.gif


Deja niekas ant padėklo neneša-pradžioj reikia IŠ TIESŲ norėti.Būtent-NORĖTI,o ne svajoti ir laukti pasyviai..
Gerai jei pamąstytumėm ir leistumėm būti su savim atvirais, greičiausiai prieitumėm išvados,kad ko IŠ TIESŲ NORIM,tą ir turim.O ko neturim,vadinas per mažai norim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 29 gegužės 2010 - 17:34
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 29, 17:26)
Jaustis laisva ir laiminga yra du skirtingi dalykai...

pirmas etapas buvo issilaisvinti is ribojancio mastymo, kad negaliu buti laiminga, o dabar tik nuo manes priklauso kas bus toliau. bet jau isitikinau, kad zmogus gali buti bet koks savo pasirinkimu-laimingas, nelaimingas, piktas, sergantis. viskas priklauso nuo minciu.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 29, 17:31)
Na taip, pvz: dabar aš noriu nueiti į maximą ir nupirkti dukrai jos mėgstamą jogurtą...Tai yra realus noras...Antras: aš noriu šiais metais pradėti laisvai kalbėti angliškai. Tai nerealus noras biggrin.gif

hi hi, labai netgi realus. visokiu metodu yra. o kai nori, visata dar ne tokiu variantu primeta, kad noras issipildytu. man cia jau vaizduote pripaise vaizdeliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2010 05 29, 17:33)
Deja niekas ant padėklo neneša-pradžioj reikia IŠ TIESŲ norėti.Būtent-NORĖTI,o ne svajoti ir laukti pasyviai..
Gerai jei pamąstytumėm ir leistumėm būti su savim atvirais, greičiausiai prieitumėm išvados,kad ko IŠ TIESŲ NORIM,tą ir turim.O ko neturim,vadinas per mažai norim smile.gif


Esu atvira su savimi, todėl žinau, kad išties dabar turiu tai, ko daug metų norėjau...
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2010 05 29, 18:44)
pirmas etapas buvo issilaisvinti is ribojancio mastymo, kad negaliu buti laiminga, o dabar tik nuo manes priklauso kas bus toliau. bet jau isitikinau, kad zmogus gali buti bet koks savo pasirinkimu-laimingas, nelaimingas, piktas, sergantis. viskas priklauso nuo minciu.
Papildyta:

hi hi, labai netgi realus. visokiu metodu yra. o kai nori, visata dar ne tokiu variantu primeta, kad noras issipildytu. man cia jau vaizduote pripaise vaizdeliu  biggrin.gif


Zavi mane ,Primavera... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 28, 22:50)
Na, aš žinau tokią teoriją: jei susitvarkei su moters užduotimis, kitame gyvenime tampi vyru, jei susitvarkei su vyro užduotimis, kitą gyvenimą tampi moterimi...Taip ir eina toks ratukas...Ir nei vienu, nei kitu būti nėra blogai...
Nors...čia vėl kažkokia lyg ir schema...
Moteris ir turėtų būti prie puodų, t.y. atlikti savo moterišką misiją- būti namų siela. O kai namai lieka be sielos, nes moteris daro karjerą, išlaiko šeimą ir pan., tai viskas ir apsiverčia aukštyn kojomis...

jus niekas neatsakote, kaip yra su gyvunais ir ju ligom ir ju sielom. as netgi manau, kad nera tokios kaip sielos pavidalo, yra tiesiog energija issiskirianti kai zmogus mirsta ir veliau pereinanti i kita pavidala, samoninga busena. dar man svarbu, ar galit atsakyti, kaip jus suzinote, kuo buvote praeitame gyvenime, kas, kas jums pasako???ir tikite jus tuo? kap jau minejau, manau to negali pasakyti niekas, nes niekas is ten negrizo.
Atsakyti