Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas VII tema

QUOTE(skirmule @ 2010 02 15, 21:12)
Sveikos egiptietės 4u.gif
Kovo 24 su Star1 planuoju į Tabą. Dar laukiu pigesnių pasiūlymų. į Tabą išsirinkau nes noriu ir ekskursijų-iš ten arti Petra ir Jeruzalė. Tik va bėda-nerandu pakeleivių. Gal kartais žinot kas norėtų važiuot ar kuriai jūsų vyresnei (50) pažįstamai reikia kompanionės? Ir dar-o jei važiuočiau viena, labai nyku būtų? Ar pasitaiko vienišių tokiose kelionėse?


Mano susidaręs įspūdis apie Tabą, tai kad ten jums vienai tikrai bus nyku. Ten labiau šeimyninis kurortas pasyviam piolsiui. Šarmą nuo Tabos skiria apie 200 km. Nelabai kiek arčiau gaunas iki Jeruzalės ar Petros, ir neaišku kokiais aplinkiniais keliais veža, bet kainuos ekskursijos daug daugiau nei iš Šarmo, nes ten nėra vietinių ekskursijų agentūrų 4u.gif
Aš rinkčiaus Šarmą. Po vieną tikrai nemažai yra važiuojančių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2010 02 15, 17:34)
sakykim, iki 4000 su viskuo 4u.gif (mes be vaiku, vaikai namucius pasaugos...)


Manau kad turetu uztekti, nebent noretumete ekskursiju, kurios nepigiai kainuoja. Bet paciai kelionei ir smulkioms islaidoms tikrai uzteks. Jei su ekskursijom tai reiktu dar papildomai truputi pinigu smile.gif Aisku dar priklauso nuo to i koki viesbuti vaziuosite, bet prastesnio nei 4* egipte tikrai nerekomenduociau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 02 15, 21:21)
Mano susidaręs įspūdis apie Tabą, tai kad ten jums vienai tikrai bus nyku. Ten labiau šeimyninis kurortas pasyviam piolsiui. Šarmą nuo Tabos skiria apie 200 km. Nelabai kiek arčiau gaunas iki Jeruzalės ar Petros, ir neaišku kokiais aplinkiniais keliais veža, bet kainuos ekskursijos daug daugiau nei iš Šarmo, nes ten nėra vietinių ekskursijų agentūrų  4u.gif
Aš rinkčiaus Šarmą. Po vieną tikrai nemažai yra važiuojančių  4u.gif

Ačiū už patarimą. 4u.gif Aš pirmąkart važiuoju į poilsinę kelionę,tai daug ko nežinau. Jei taip, tai tikrai rinksiuos Šarmą. Kažkaip man irgi brangokos ekskursijų kainos iš Tabos pasirodė g.gif
Papildyta:
QUOTE(Udrius @ 2010 02 15, 21:44)
Nori važiuoti per mane į šarmą kovo 28 moteriškaitė panašaus metų smile.gif Šiaip ekskursijų kaina panaši ar Šarmas ar Taba...

Nelabai supratau apie tą važiuojančią PER JUS moteriškaitę blush2.gif Bet aš galiu ir keisti savo planus, t.y. važiuoti 28 kovo į Šarmą...Jei tikrai tie planai rimti, tai bent parašykit Į AŽ kokį viešbutį pasirinko?Gal pavyks bendarkeleivę susirast ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nioliux @ 2010 02 15, 19:07)
Sveikutes, ziurinejam vasario 27d. THREE CORNERS TRITON EMPIRE BEACH  Al, gal kas buvot, nelabai randu atsiliepimu... Ir dar klausimelis, del maskiu, ar pirktis savo ar ten nuomotis (kiek kainuoja nuoma?). Aciu uz atsakymus  4u.gif

Draugai buvo prieš porą savaičių - kambariai geri, dideli, maistas geras, tik paplūdimys labai siauras... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 15 vasario 2010 - 23:03
Mieli egiptininkai, kokį Hurgados viešbutį rinktis, kad būtų čia pat neblogas koralų rifas?
Atsakyti
Gal kas atsakys ar įmanoma per 7 dienų kelionę į Šarmą suspėti į tris ekskursijas -Izraelį, Jordaniją ir piramidžių pažiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2010 02 16, 15:55)
Gal kas atsakys ar įmanoma per 7 dienų kelionę į Šarmą suspėti į tris ekskursijas -Izraelį, Jordaniją ir piramidžių pažiūrėti?


Imanoma, bet jau poilsio bus mazai, nes i Izraeli kelione vyksta praktiskai dvi paras, i piramides irgi isvaziuojama mazdaug 1val nakties, ir grystama kita vakara apie 9... Tokioms kelionems bent jau as asmeniskai tada vaziuociau 10 dienu smile.gif Na praktiskai gyventumete autobuse biggrin.gif
Atsakyti
Negaliu nepakartoti Jofky žinutės.
Manau, aktualu visiems šioje temoje besilankantiems.

Nebutinai viską imti, bet prelemenarus sarašiukas toks, bent jau su vaiku vykstant imu:
Avioplant - jeigu užsuptų laive ar autobuse ar lėktuve
Imodium - nuo viduriavimo, stiprūs, pikniaudžiaut nepatartina, lengviasniam atvejui - Smecta
No-spa - nuo spazminių skausmų
Ketanov - nuo skausmo, pvz dantų
Paracetamol - visiem žinomas
Zyrtec arba Tavegyl - jei kankina alergijos (aš alergija bet kurioj šaly randu )
Cerucal - nuo vėmimo ir pykinimo
Ibuprofen - priešuždegiminis, skausmą malšinanti
Mezym - jautresniems skrandukams maistui
Butinai antiseptinis pleistras, dezinfekcijos skystis (spiritas arba peroksido)
Atsakyti
Gal jau pasiutote tiek vaistų... Ir kam ? Ar panaudojote bent vieną kartą ?
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 02 16, 16:56)
Gal jau pasiutote tiek vaistų... Ir kam ? Ar panaudojote bent vieną kartą ?


Na tiksliai... Nei vieno vaisto nepanaudojom. Tiesiog reikia žiūrėti - ką į burną dedi...
Na žinima atsarga gėdos nedaro, bet kai nusiteiki nesirgti - tai ir nesergi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 02 16, 16:56)
Gal jau pasiutote tiek vaistų... Ir kam ? Ar panaudojote bent vieną kartą ?


Jums visai nebūtina jų imti biggrin.gif
Be Avioplant dukra niekada niekur nevažiuoja, kitų šeimos narių užsupimas nekankina. Priešalerginius visada aš naudoju. Ir visada kelionėse tenka panaudot pleistrą ir spiritą, žinoma išviršiniam ne vidiniam naudojimui biggrin.gif Kitais vaistais dar neprireikė naudotis ir tuo labai džiaugiuosi biggrin.gif Bet kitiems v/b gyventojams teko pagelbėt. ax.gif Beje ne tiek daug kaip čia atrodo, nes imu po plokštelę ar po kelias tabletes mažučiukuose užspaudžiamuose maišeliuose, o spiritas vienkartinių servetėlių pavidale 4u.gif
Mano kosmetika 5 kart daugiau užima vietos nei vaistinėlė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Romap @ 2010 02 16, 17:19)
Na tiksliai... Nei vieno vaisto nepanaudojom. Tiesiog reikia žiūrėti - ką į burną dedi...
Na žinima atsarga gėdos nedaro, bet kai nusiteiki nesirgti - tai ir nesergi  mirksiukas.gif


Ne visos bėdos gali būt susijusios su burna mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2010 02 16, 15:55)
Gal kas atsakys ar įmanoma per 7 dienų kelionę į Šarmą suspėti į tris ekskursijas -Izraelį, Jordaniją ir piramidžių pažiūrėti?

Teoriskai imanoma. Atskrendat sekmadieni. Puse sekmadienio ir visa pirmadienis-poilsis. Pirmadieni vakare~20-21 val. isvaziuojate i 2-ju dienu ekskursija i Izraeli-Jordanija.Ten antradieni ir treciadieni. Ketvirtadienis, penktadienis-poilsis. Nakti is penktadienio i sestadieni isvaziuojat i Kaira, ten visa sestadieni, griztat nakti. Sekmadieni is pat ryto spesite issimaudyti ir namo smile.gif Tik del Izraelio-Jordanijos reikes susirasyti isanksto su vietiniais eksk. organizatoriais, nes vizai i Jordanija uzsisakyti reikia~2 dienu. Tik i poilsi tai nelabai panasu ax.gif
Atsakyti