Įkraunama...
Įkraunama...

Ortopediniai batai

QUOTE(lauke @ 2007 02 08, 13:13)
kiek tos brangios, ar yra su paaukstintu uzsegimu, nu kad nutu iki kauliuko


šiandien buvau užėjusi biggrin.gif tai didžiausias pasirinkimas 29dydžio. Yra visai nieko spalvų mergaitėms. Kaina 225lt.
Jos paaukstintos su aulu. Manau net dengia kauliuką. Trys užsegimai. Su kulniuku. Tokios tikrai sunkios. Jie dabar išparduoda kas liko, tai dydžių pasirinkimas nekoks. Mums, kai reikia 31 - 32, tai tokio schmoll.gif Vasarai sakė bus nauja partija, bet ir kainos bus g.gif Mes praeitai vasarai dukrai pirkome, tai mokėjome kažkur apie 250lt, gal kiek brangiau. Jos sunkios, tai kol pripranta, greitai pavargsta mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikinui ir reikia ortopedinius batus nešioti.Bet net nežinau ir kartais kur geriau juos įsigyti.Ortopedinėj įmonėj labai ilgai daro,ir tie batai ištiesu yra sunkus,nepatogūs.Dabar pasiėmėm vienus užsakytus batus tai jau taip negraziai ant kojos atrodo,vaikas į klouną panašus.Vasarai basutes sakėm pirksim kokioj nors parduotuvej.O šiaip ortopedas sakė,kad svarbiausia būtų užkulnis ir kietas padas.Ir jei su vaiku mankštos pėdutėm nedarot tai tas iškylimas pade tik atrofuoja raumenį.O taip sunku su ta mankšta,vaikas visai nenori daryti.
Atsakyti
mano vaikui jau 1 metukai i lauka einam su batukais o namie su kojinemis arba plikom kojitem laksto nezinau ar reiia det batukui ir kokiu? g.gif
Atsakyti
mano vyresnėlis kai pradėjo vaikščioti namie lakstė tik su basutėm(su supinatiriais,kietu užkulniu),nes man taip buvo prisakes ortopedas.Dabar jis žymus pilnapadis.Kai mažoji pradėjo vaikščioti,jau tie patys ortopedai man sakė,kad geriausiai vaikui lakstyti namie tik su kojinytėm,nes leidžia laisvai formuotis pėdutei.Nu žiūrėsim ar jos kojytės bus sveikesnės.
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2007 02 09, 16:01)
mano vyresnėlis kai pradėjo vaikščioti namie lakstė tik su basutėm(su supinatiriais,kietu užkulniu),nes man taip buvo prisakes ortopedas.Dabar jis žymus pilnapadis.Kai mažoji pradėjo vaikščioti,jau tie patys ortopedai man sakė,kad geriausiai vaikui lakstyti namie tik su kojinytėm,nes leidžia laisvai formuotis pėdutei.Nu žiūrėsim ar jos kojytės bus sveikesnės.


ot tie daktarai! doh.gif mum ortopedė irgi liepė namie vaikščiot su basutėm su išlenkimu ir kietu užkulniu. Pačias pirmąsias jau išaugom, dabar ieškojau kitų, bet kai jum taip nutiko, tai nebežinau, ką man daryt, gal irgi leisti laksyti basam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2007 02 09, 16:01)
mano vyresnėlis kai pradėjo vaikščioti namie lakstė tik su basutėm(su supinatiriais,kietu užkulniu),nes man taip buvo prisakes ortopedas.Dabar jis žymus pilnapadis.Kai mažoji pradėjo vaikščioti,jau tie patys ortopedai man sakė,kad geriausiai vaikui lakstyti namie tik su kojinytėm,nes leidžia laisvai formuotis pėdutei.Nu žiūrėsim ar jos kojytės bus sveikesnės.


o mums atvirksciai doh.gif , kai dukra pradejo vaikscioti, buvo labai karsta, tai mes ja basa po namus paleisdavom lakstyti smile.gif Ir ka? O gi dabar ploksciapade. Tad perkam ortopedinius batukus ir karts nuo karto darom pratimukus. Tad, kai gime antras vaikutis, nuo pat mazumes pratinome prie batuku.Rezultatas - sveikos, grazios, neploksciapades pedutes. biggrin.gif
Taip, kad kur ta tiesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuciukas @ 2007 02 12, 12:07)
o mums atvirksciai  doh.gif , kai dukra pradejo vaikscioti, buvo labai karsta, tai mes ja basa po namus paleisdavom lakstyti smile.gif Ir ka? O gi dabar ploksciapade. Tad perkam ortopedinius batukus ir karts nuo karto darom pratimukus. Tad, kai gime antras vaikutis, nuo pat mazumes pratinome prie batuku.Rezultatas - sveikos, grazios, neploksciapades pedutes. biggrin.gif
Taip, kad kur ta tiesa  g.gif

Tikrai nemanau, kad jai plokščiapadystė išsivystė dėl to kad vaikščiojo basa. Jau pas ją buvo užsikodavę genuose. O beto sako vaikai iki 3 metų būna plokčiapadžiai nes tik 3 metų galutinai skliautas susiformuoja.
O jei jau kažkas negerai, tai ar nešiosi ar nenešiosi batukus vistiek problema bus.

Dabar aš užsisakiau oropediniam Savanorių pr. basutes, bet kiek esu mačius ten pagal specialų užsakymą tai nekokios basutės. Bet ką darysi jau kokias gydytoja išrašė tokias reiks nešioti.
O šiaip tai vasarą pirkau pernai "Vaikų mieste" basutes, tai buvo labai didelis pasirinkimas, bet dabar kai nesezonas tai jų neveza.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssaule: 13 kovo 2007 - 18:16
ortopedines avalynes galima rasti ir urme ir kainos padorios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aivena @ 2008 06 26, 10:26)
ortopedines avalynes galima rasti ir urme ir kainos padorios thumbup.gif

Maciau ir as kad yra urme ,ir pigesnes tik idomu ar geros jos g.gif ,man rodos patikimiausios butu paciam ortopedijos centre pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuciukas @ 2007 02 12, 12:07)
o mums atvirksciai  doh.gif , kai dukra pradejo vaikscioti, buvo labai karsta, tai mes ja basa po namus paleisdavom lakstyti smile.gif Ir ka? O gi dabar ploksciapade. Tad perkam ortopedinius batukus ir karts nuo karto darom pratimukus. Tad, kai gime antras vaikutis, nuo pat mazumes pratinome prie batuku.Rezultatas - sveikos, grazios, neploksciapades pedutes. biggrin.gif
Taip, kad kur ta tiesa  g.gif


labas 4u.gif

savo pirmagimiui irgi leidau lakstyti basam, nes sakė taip gerai, o dabar jis plokščiapadis ir šleivapadis g.gif doh.gif tai mažiukei iškart maunu batukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 07 17, 18:08)
Maciau ir as kad yra urme ,ir pigesnes tik idomu ar geros jos  g.gif  ,man rodos patikimiausios butu paciam ortopedijos centre pirkti  ax.gif


as kaune ieskojau ortopediniam tam pastate, netoli macdonaldo, tai patys pirmieji batukai kainavo 319 litu doh.gif , kuriuos jie turejo, bet as ju nepirkau, man per brangu, nupirkau bartek firmos odinukus ir esu patenkinta, o kai pas pardaveja paklausiau kodel jie tokie brangus, tai atsake, kad lietuviski, todel ir laiko kaina, sake lenkiski buna pigesni, bet jie tuo metu neturejo. o pirmam zingsni kainuoja 150lt, tik jie eina nuo 20dydzio, paciai maziausiai pedutei negamina.
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2008 07 18, 10:39)
as kaune ieskojau ortopediniam tam pastate, netoli macdonaldo, tai patys pirmieji batukai kainavo 319 litu  doh.gif , kuriuos jie turejo, bet as ju nepirkau, man per brangu, nupirkau bartek firmos odinukus ir esu patenkinta, o kai pas pardaveja paklausiau kodel jie tokie brangus, tai atsake, kad lietuviski, todel ir laiko kaina, sake lenkiski buna pigesni, bet jie tuo metu neturejo. o pirmam zingsni kainuoja 150lt, tik jie eina nuo 20dydzio, paciai maziausiai pedutei negamina.

JO KAINA TAI TIKRAI KANDZIOJASI doh.gif na taip BARTEK geri batukai nors ir lenkiski rolleyes.gif nors tiek gerai kad ne kinietiski hihihi.gif nes ju kokybe tikras ssssssssssss
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 18 liepos 2008 - 14:41