Įkraunama...
Įkraunama...

Per didelis kūdikio svoris

pritariu tai nuomonei, kad jei kudikis laimingas, ir jauciasi gerai nera ko panikuoti. maniskis gime 2kg600. mums 2 menesiukai o sveriam virs 5kg. svarbiausia zvalus, normaliai valgo, laimingas!!!
Atsakyti
as taip pat manau, kad ner ko nerimaut. Maniskis 1 menesio su lauke priauges svorio dvigubai nei gimes (3,2kg). Ugis buvo 57cm. 3men sverem 7.6kg ir 62,5cm. Gydytoja sako, kad viskas normose biggrin.gif visiskas storuliukas nera, tik turim nemaza pilvuka biggrin.gif beje ir mano toks kudikystej buvo
Atsakyti
O musu kudikelis ne tiek riebus, kiek savaime didelis ir tvirtas, aisku ir minkstumo yra, bet ar daznai matet kudus kudikius, kad atrodo nelabai tai dziaukimes, kad musu atzalos auga ir proteja



mano Nojus toks. Gime kudas ir dabar kudas bet apetitu tikrai nesiskundzia svorio priaugdavo visada normaliai, tik kad jo figura tokia - pilvo ner, o rankos ir kojos tokios vyriskai tviros Manau jis toks jau ir bus, tokio sudejimo. Nors valgo dabar jau beveik lygiai su teciu Taip kad kiekvienas vaikas individualus.
Zinoma, maitinant misineliais reik labai ziuret normas ir neduoti per daug aba ne tam amziaus tarpsniui skirto misinio, nes nuo misinio yra tikimybe tureti antsvori visam gyvenimui.

QUOTE(laukinukė @ 2010 02 16, 15:08)
Matėm matėm - jau antrą tokią auginu rolleyes.gif


Oi mamytes,vadinasi kiekvienas kudykelis individualus ir turi savo figura, na ne 90-60-90 bet vistiek mums graziausias biggrin.gif
Atsakyti
O mano maziukas gime smile.gif 2850g ir 49cm ugio..augam kaip ant mieliu, 3men sverem 6kg, o ugio turejom jau 64cm smile.gif
Atsakyti
manoji gime 4560g ir 58cm, kai buvo 5 men. ugis buvo 68cm,o svoris 8600g berods g.gif Bet daktare pasake kad ugis atitinka svoriui, noraliai smile.gif tai kaip ir nepergyvenu labai smile.gif Misinuku maitinu apie 4-5 kartus per diena, ir vienas maitinimas jau normalus 4u.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif nepergyvenk viskas gerai su tavo maziuku,mano kleckutis pradzioj daug priaugdavo,bet veliau svoris taip greitai neauga smile.gif mano maziui ryt bus 9 menesiukai,jis sveria 11kg thumbup.gif
Atsakyti
manoji 3men pagal kazkokias normas atitinka 6men kudiki ir pagal svori ir pagal ugi smile.gif gydytoja sake, kad viskas cia normaliai smile.gif sake, kai prades sliauziot,prasides primaitinimai, taip nebeaugs, tai nusiraminau.
Atsakyti
Mes 4 men sverem 7.1 ir ugis 68. I lenteles netelpam blush2.gif bet nesam storos tiesiog dideles paneles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bramune @ 2010 02 18, 17:00)
Mes 4 men sverem 7.1 ir ugis 68. I lenteles netelpam  blush2.gif bet nesam storos tiesiog dideles paneles  ax.gif


Man suneliui 3 menesiai sveria 7 kg su trupuciu, o ugis 65 cm, jis tvirtas vaikinukas, yra sveikas ir llinksmas wub.gif , tad visai nepergyvenu (tiesa gime 4kg, o ugis 53cm buvo ) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miracle_mira: 18 vasario 2010 - 15:10
Mano sunelis gime 4120g 54cm, daba jam tik 1.5men, o sveria 5700g 60cm. Gydytoja tepasake, kad maniskis atitinka 2 men. kudiki pagal lentele.
Atsakyti
sveikos,mamytes 4u.gif is pradziu ir as maniau,kad maniskis labai daug priauga,iki 5menesiu kas menesi priaugdavo po 1kg su trupuciu bet paskui pradejo priaugt po puse kg ir dabar 7menesiu sveriame 9200g,ropoja sau laimingas ir joks svoris jam netrukdo,taip kad nepergyvenkit mamytes wub.gif
Atsakyti
Labas smile.gif mes vakar buvom pa gydytoja, ir grizom sunerime... Mano maziukui 5savaites, o sveriam 5,5kg.. kai gime svere 3700g.dabar taip bijau kad kita menesi vel per daug priaugsim. gydytoja patare dazniau masazuot ir pan. ar jus kasdien masazuojat savo leliukus ir kiek laiko per diena?
Atsakyti