Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Ingel @ 2010 02 28, 15:15)
Labai skanu. Tas receptas Paksienės, Stašaitytės laidoje rodė, tai pabandžiau ir prigijo.
O čia mes vadinam tinginio pietumis.
Makaronai su sūriu
Išverdi makaronus, sudedi į keptuvę, pridedi sūrio gabaliukų, ketčiupo, pamaišai, kad apsivoliotų makaronai su sūriu ir skanaus.


MB sakė - o kodėl tu taip nepadarai? doh.gif lotuliukas.gif genialumas paprastume drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 02 28, 17:03)
Kokiu suriu?Paprastu fermentiniu,ar kokiu lydytu?Labai skaniai atrodo,ir paprasta drinks_cheers.gif

Darau su fermentiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2010 02 27, 22:35)
Krakmolo ieskok REALE prie rusisku produktu skyriuje, tikrai yra, arba,


krakmolo tai tikrai rasciau kur pirkt,kad nesinori del vieno karto pirkt.. blush2.gif reikes pabandyt su miltais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2010 02 28, 17:58)
krakmolo tai tikrai rasciau kur pirkt,kad nesinori del vieno karto pirkt..  blush2.gif reikes pabandyt su miltais  ax.gif



Taigi kai nusipirksi ,tai ir rasi jau kur sunaudoti.Zemaiciu blynai , virtu bulviu cepelinai irt.t.As tikrai nemazai jo sunaudoju. Zemaiciu blynus darau kartais su miltais ,kartais su krakmolu .Su juo na tokie glitesni gaunasi. Man zemaiciu blynai nei su miltais ,nei su krakmolu nepatinka , o vat MB galetu valgyti tris kart per diena ir septynias dienas per savaite. Padazams jau seniai dedu kukuruzu krakmola ,man su juo skaniau nei su miltais.
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2010 02 28, 15:37)
as kepu torto formoje ir man pavyksta labai gerai wink.gif tikrai megink smile.gif
na siaip si tesla pagal recepta turi dvi valandas pries kepima pastovet, subresti ir aisku kazkiek per ta laika pakyla ji smile.gif



Reiks ir man pabandyti mazesniame inde. Skonis geras ,o ir produktu visai nedaug reikia. dabar kepiau TW inde su dangciu(kaip vadinas nepamenu)tikrai tesla ir paskendo jame , o galvojau ,kad issipus ax.gif doh.gif Ir pakaitinau gerai inda o ir tesla per tas dvi valandas kazkiek pakilo. Tiesa ar ji uzdengta, na po tuo ranksluosciu, turi labai pakilti? g.gif tame filmuke ,tai neatrode kad kazkiek jau daug butu pakilusi. Ir dar sakyk kokio skersmens tortineje kepi duonele is vienos normos produktu, ir ar tiesi koki kepimo popieriu i forma ?g.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 02 28, 18:49)
Reiks ir man pabandyti mazesniame inde. Skonis geras ,o ir produktu visai nedaug reikia. dabar kepiau TW inde su dangciu(kaip vadinas nepamenu)tikrai tesla ir paskendo jame , o galvojau ,kad issipus ax.gif  doh.gif Ir pakaitinau gerai inda o ir tesla per tas dvi valandas kazkiek pakilo. Tiesa ar ji uzdengta, na po tuo ranksluosciu, turi labai pakilti? g.gif  tame filmuke ,tai neatrode kad kazkiek jau daug butu pakilusi. Ir dar sakyk kokio skersmens tortineje kepi duonele is vienos normos produktu, ir ar tiesi koki kepimo popieriu i forma ?g.gif

na nelabai ji turi daug pakilt, ne taip kaip iprasta mieline tesla vos ne trigubai, o laikyt tai jo, geriau uzdengus ranksluosciu, na as dariau viska kaip tam filmuke parodyta smile.gif torto forma pas mane 26cm, bet as kepiau joje tiek is vienos normos tiek is dvieju toje pacioje formoje wink.gif jokio kepimo popieriaus cia nereik schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2010 02 28, 19:03)
na nelabai ji turi daug pakilt, ne taip kaip iprasta mieline tesla vos ne trigubai, o laikyt tai jo, geriau uzdengus ranksluosciu, na as dariau viska kaip tam filmuke parodyta smile.gif torto forma pas mane 26cm, bet as kepiau joje tiek is vienos normos tiek is dvieju toje pacioje formoje wink.gif jokio kepimo popieriaus cia nereik schmoll.gif


na kita savaite tikrai bus dar karta isbandyta, drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip uzsimaniau stintu bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif tik parduotuvese dar kazkaip neuzmaciau as ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2010 02 27, 17:29)
o į tuos daržovių blynus vietoj krakmolo miltai tiks?  g.gif pas mane krakmolo nei su žiburiu nerasi  ax.gif




yra pirkti,vadinasi Kartoffel Mehl smile.gif pati juo kepu.Su miltais neskanu
Atsakyti
Mergaites man labai reik atsakymo wub.gif
kuom skiriasi sausos mieles nuo paprastu 4u.gif ir jei man reik sausu 10gr. taj kiek deti tu tikruju 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 03 01, 09:28)
Mergaites man labai reik atsakymo wub.gif
kuom skiriasi sausos mieles nuo paprastu 4u.gif  ir jei man reik sausu 10gr. taj kiek deti tu tikruju 4u.gif  blush2.gif

Kuom skiriasi nepasakysiu blush2.gif Na logiskai mastant sausos labiau koncentruotos. O deti reiktu apie 30 - 35 g.
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 03 01, 08:28)
Mergaites man labai reik atsakymo wub.gif
kuom skiriasi sausos mieles nuo paprastu 4u.gif  ir jei man reik sausu 10gr. taj kiek deti tu tikruju 4u.gif  blush2.gif

kažkur esu radusi, kad 7g sausų mielių=21g normalių
Atsakyti