Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Pietūs šiandien. smile.gif Gaminau pagal šį receptą. Tik aš naudojau kiaulienos kumpį, troškinau valandą ir nedėjau rūkyto kumpio. Buvo labai labai skanu. smile.gif
Mano foto.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 03 21, 16:45)
onute33,
l . skaniai atrodo pabandysiu kitą savaitgali tongue.gif  atrodo visai paprasta.... snd jau zuvyte orkaitėje kepu tad bus gera mintis kitą savaitgalį pabandyti tavo patiekala tongue.gif

Tirai paparasta ir lengva.Dziaugiuosi kad ikvepiau ideja pietums.Idara galima daryti bet koki-grybai,zuvyte ar net varske su vaisiais. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 03 21, 16:45)
onute33,
l . skaniai atrodo pabandysiu kitą savaitgali tongue.gif  atrodo visai paprasta.... snd jau zuvyte orkaitėje kepu tad bus gera mintis kitą savaitgalį pabandyti tavo patiekala tongue.gif

Papasakok kaip zuvyte gaminai? Noriu irgi orkaitej kepti ax.gif
Atsakyti
mykolina, na pas mane tradicija jau kad sestadieni ar sekmadieni kepu zuvi, sns l. paprastai apacioje morkos, paprieskoniavau, po to bulves taip pat paprieskomiavau ir sudejau ant virsaus gabaliukais supjaustyta zuvyte (pries tai buvau pasimarinavusi) uzdejau folija ir kepa, o dbr uzpyliau padaza is kiausinio grietines idejau vasabi druskos ir pipiriuku, viska ismaisiau ir uzpyliau, dar pakepsiu kokias nepilnas 10 min ir ragausim mirksiukas.gif veliau galesiu ifelti foto bigsmile.gif
Atsakyti
štai taip atrodo žuvytė su morkom, bulvėm ir padažiuku user posted image
Atsakyti
[quote=Baisa,2010 03 21, 17:04]
Pietūs šiandien. smile.gif Gaminau pagal šį receptą. Tik aš naudojau kiaulienos kumpį, troškinau valandą ir nedėjau rūkyto kumpio. Buvo labai labai skanu. smile.gif
Labai skaniai atrodo, bus išbandyta thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaip nerandu sriubu temos g.gif Tai idesim cia, sriubyte is to ka radome saldytuve: morkos, kopustai, ziediniai, sparagai, bulve, krapai. Lengva ir skanu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 03 21, 17:36)
mykolina, na pas mane tradicija jau kad sestadieni ar sekmadieni kepu zuvi, sns l. paprastai apacioje morkos, paprieskoniavau, po to bulves taip pat paprieskomiavau ir sudejau ant virsaus gabaliukais supjaustyta zuvyte (pries tai buvau pasimarinavusi) uzdejau folija ir kepa, o dbr uzpyliau padaza is kiausinio grietines idejau vasabi druskos ir pipiriuku, viska ismaisiau ir uzpyliau, dar pakepsiu kokias nepilnas 10 min ir ragausim mirksiukas.gif veliau galesiu ifelti foto bigsmile.gif

thumbup.gif Labai aciu 4u.gif Kokia cia zuvis?
Atsakyti
Koruklu, tortilija thumbup.gif labai skanu buvo . aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 03 21, 20:29)
thumbup.gif Labai aciu  4u.gif Kokia cia zuvis?

cia manau galima daryti su kokia tik nori, cia dariau su pengasija
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 03 21, 17:29)
Tortilija man atrodo is kukuruzu miltu  mirksiukas.gif


Tortilijos buna ir is kukuruzu ir is kvietiniu miltu. Lavasas buna plonesnis, nei tortilijos, ir lavasas buna ivairiu formu - apvalus, ovalo formos ar staciakampio, tortilija dazniausiai apvali. Nors gaminama is tu paciu ingridientu! Na pagyvenus turkijoje maciau tu lavasu tiek formu ir tokio ivairaus storio, minkstumo, kad man tikrai niekada nekyla klausymas ar tai tortila ar lavasas. Nors vienoje parduotuveje Turkijoje parduoda tortilijas, ant kuriu turkiskai parasyta lavasas, angliskai tortilija. Taigi siaip jokio skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 03 20, 16:19)
Geltonajam sandely Nr 1- pats pirmas nuo gatves, kur gerimu parduotuve is priekio  4u.gif

Žinau šitą vietą, ten neblogų dalykų būna, esu pirkus daug ką ten darbui ir sau, įrankius neblogus kažkada pirkau ax.gif
Atsakyti