Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Elena, pora klausimuku blush2.gif kiek mazdaug verdi bulves? ir kuo grybus pakeist galima? gal kumpiu kokiu? nes MB grybu nemegejas pas mane, o tokiu bulviu kaip noris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2010 03 30, 12:11)
Elena, pora klausimuku  blush2.gif  kiek mazdaug verdi bulves? ir kuo grybus pakeist galima? gal kumpiu kokiu? nes MB grybu nemegejas pas mane, o tokiu bulviu kaip noris  thumbup.gif


Bulvės buvo dideles,viriau apie 30 min.Geriausia patikrinti su peiliu...O grybus galima pakeisti pvz virta vištiena,bus labai skanu...
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2010 03 30, 09:38)
grange jie ir buso nesudege ir traskus, gal fotke nelabai vykus wink.gif
o ar atrodo viliojanciai ar ne, kiekvieno skonio reikalas  4u.gif

Na iš foto matos kas matos, ne kokybėje (foto esmė) wink.gif

reikia mokėti priimti ir kritiką ax.gif nieko nebus,jei visi seilėsis, kaip gražuuuu ax.gif
o žinoma, skonio reikalas. tik patikėk, pasistengtum labiau su jais, vaizdas iš kart gražesnis būtų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 03 29, 23:26)
nu jei jau iškept, tai nelabai troškinos  biggrin.gif  bet jei rimtai, neįsivaizduoju kaip???

Idejau i inda skirta ryziam, uzstaciau atrodo 40minuciu ir gavosi tikras sokoladinis, dregnesnis nei orkaitej pyragas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2010 03 29, 22:00)
Pritariu  drinks_cheers.gif

Paskutiniu metu man užėjusi makaronų manija smile.gif.Šį kartą gaminau makaronų kaspinėlius iš to,ką radau šaldytuve.





Labai ačiū už paprastą, bet puikią idėją 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2010 03 30, 13:08)
Labai ačiū už paprastą, bet puikią idėją  4u.gif  bigsmile.gif

Į sveikatą 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 03 30, 12:21)
Bulvės buvo dideles,viriau apie 30 min.Geriausia patikrinti su peiliu...O grybus galima pakeisti pvz virta vištiena,bus labai skanu...


dekui 4u.gif

QUOTE(grange @ 2010 03 30, 12:31)
Na iš foto matos kas matos, ne kokybėje (foto esmė) wink.gif

reikia mokėti priimti ir kritiką  ax.gif   nieko nebus,jei visi seilėsis, kaip gražuuuu  ax.gif
o žinoma, skonio reikalas. tik patikėk, pasistengtum labiau su jais, vaizdas iš kart gražesnis būtų.  ax.gif


kaip ir mano reikalas kiek stengtis, ir kiek ne wink.gif
kritika priimu,tiksliau perduosiu MB, nes jis gamino lotuliukas.gif bet jei nepatinka, galima patiekala praleist, kaip dauguma cia daro wink.gif
ne visos cia tokios profesionales ir super virejos...
patinka patiekalas - nusikopini, nepatinka - praleidi ir patyli...
ir toliau diskutuot neketinu, ne tam sita tema...einu geriau vakarienes recepto paieskot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluzhe: 30 kovo 2010 - 13:04
QUOTE(Rastika @ 2010 03 30, 12:02)
na aš ta puoda esu gavusi dovanu ir jaunti metai kaip lentynoje tuno  blush2.gif  dbr prisiminiau ir pagalvojau kad galėčiau kazka pabandyti, bet mastai kaip maista sudote prieskoniuojate ar i vandni apacioje detate druskos? blush2.gif

oi, ne- i apacia negalima jokiu prieskoniu, sultiniu ir pan schmoll.gif
Darzovems visai nieko nedarau- labai skanios ir taip biggrin.gif
Na, o mesyte, zuvi prieskoniuoju, bet ne per daug, nes garinant skonis intensyvesnis buna.
Labai man skanu maltinukai- padaryti paprastai, tik batono nededu- geriau saujele manu kruopu.

Sauluzhe, as pritariu grangei- visgi, estetinis vaizdas labai svarbu. As dedu foto cia retokai, bet jei dedu- stengiuosi ispuosti lekste, paserviruoti kaip tik moku geriausiai. Jei nepavyksta, nededu visai. Ypac, jei patiekalas nera kazkoks ypatingas, isskirtinis, pateikiantis gera ideja... ax.gif Na, o desreliu su bulevmis isvis nepavadinciau receptu, sorry 4u.gif

Elena, kaip visada super-duper thumbup.gif Ypac patiko darzoviu spageti wub.gif
Stengsiuos jau ir as vakare savo 'sedevrus' parodyt- sia savaite valgom lengvesni maistuka, tad tenka ir galvele pasukt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 30 kovo 2010 - 14:48
supratau, tobulosios virejos, daugiau nebeturiu nei ka pasakyt, nei ko idet...
cia vieta tik tobuloms, gaila, ne visos ir Jus tokios esat.......
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2010 03 30, 16:52)
supratau, tobulosios virejos, daugiau nebeturiu nei ka pasakyt, nei ko idet...
cia vieta tik tobuloms, gaila, ne visos ir Jus tokios esat.......

nugi nereikia taip pykt mirksiukas.gif Jau sia tema diskutuota desimt kartu: tikim, kad skanu ta desrele su bulvyte, net neabejoju, bet viesoj erdvej estetinis vaizdas daug ka reiskia. Va, uzmeskim ant kiausinienes petrazoliu, ridikeliu ispjaustykim, ir visos 'isgrius' ,kad labai grazu biggrin.gif
Atleisk, jei izedziau- gamink ir dek foto 4u.gif
Atsakyti
[quote=grange,2010 03 30, 12:31]
Na iš foto matos kas matos, ne kokybėje (foto esmė) wink.gif

Na tada parašykite, kad "receptai tik su gražiomis nuotraukomis".
Atsakyti
Nors as nededu i sia tema receptu (na esu tik pora kartu ikelusi), bet kiekviena diena apsilakau cia pasisemti ideju ir pritariu toms, kurioms sako, jog estetinis vaizdas yra svarbus. belekaip i lekste sudrebto maisto tikrai nesinori isbandyti schmoll.gif ir toms kurios nesupranta - estetinis tai nereiskia ispuostas ir belekaip isciustintas patiekalas, o tiesiog tvarkingas. nereikia dideliu sugebejimu sudeti maista i lekste tvarkingai..nereiketu pykti del komentaru, o kita karta tiesiog pasistengti 4u.gif
Atsakyti