Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimas priešas.

QUOTE(SiNo @ 2010 03 08, 14:30)
Žinai kas blogiausia, kad jis jau įskaudino tave... Net nežinau, kas yra didesnė kančia, mylėti iš toli be atsako ar kentėti esant kartu... Nuomonė šiuo klausimu keičiasi kelis kartus į dieną :S


Taip,jis mane įskaudino. Ne tiesiogiai,bet ... Kartais galvoju,kad meilė yra kvailas jausmas. . . Bet be jo mes negalime gyventi. O vaikinai...Mano nuomone, jie išnaudotojai. Žinoma,nevisi . Bet tie ,kurie yra normalūs,jie jau užimti...
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Beveik pusmetis praejo nuo istorijos aprasymo. Supratau, kad tesinio nebus g.gif
Darau isvadas, kad jau perdegete? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 03 10, 19:30)
Taip,jis mane įskaudino. Ne tiesiogiai,bet ... Kartais galvoju,kad meilė yra kvailas jausmas. . . Bet be jo mes negalime gyventi. O vaikinai...Mano nuomone, jie išnaudotojai. Žinoma,nevisi . Bet tie ,kurie yra normalūs,jie jau užimti...

visi mes vienodi ir vaikinai ir merginos cool.gif o mastymas su metais keiciasi cool.gif
Atsakyti
kuur romantika? g.gif g.gif g.gif ,nepajutau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 79asta: 11 gruodžio 2010 - 07:14
grazi ir liudna istorija, labai butu idomu suzinoti kaip dabar sekasi autorei 4u.gif
Atsakyti
idomu paskaityt tokius priestaringus pamastymus
Atsakyti
Manau, tai buvo ne meilė, o toks saldžiai kartus įsimylėjimas, kuris, kad ir kankina, bet kartu būna ir labai malonus. Dažniausiai tai savaime praeina per 2 metus, jei įsimylėjimo objektą matai labai retai (kokius 4 kartus per metus), jei tai vyksta dažniau, stadija gali užsitęsti, nebent kelyje pasipainios "rimtesnė" kandidatūra meilės partnerystei friends.gif .
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2010 12 14, 23:10)
grazi ir liudna istorija, labai butu idomu suzinoti kaip dabar sekasi autorei 4u.gif

tikrai butu idomu 4u.gif
Atsakyti
Taip seniai čia buvau.Praėjo nemažai laiko.Sakoma,kad laikas užgydo žaizdas.Deja,laikas laidoja,o negydo.
Laikas palaidojo ir mano meilę tam žmogui.Tyrą,vaikišką ir naivią.
Jis ~300km nuo manęs.O aš vis dar čia,kur buvau. Tik skirtumas tas,kad paskutiniai metai, kai lieku čia. Rudenį būsiu ten,kur jis.Tik manęs tai jau nejaudina.
Pradėsiu nuo pradžių.
Visus tuos metus jo nesutikdavau.Pirmą kartą jį vėl išvydau 2012 rugsėjo 1d. Juk aš abiturientė.
Salė.Tamsa...
lipame laiptais ant scenos.Man nejauku,akys klaidžioja.Ir staiga užkliūva už gale sėdinčio žmogaus.Jo.
Jis?Ką jis čia veikia?Juk jis studentas.Su mūsų klase niekas jo nejungė.Atvirai...širdis kiek sudrebėjo. Buvau tarsi ant balto popieriaus lapo įspausta dėmė.VISIEMS MATOMA. O ypač jam. Gal dėl to sukilo jausmai?
,,Ceremonija" baigėsi.Nutarėmė su klasiokais vykti į kavinę.Visgi šventė. Atidarau automobilio dureles ir lėtais sėduosi ant galinės sėdynės.Oh,ilga suknelė ir aukštakulniai...nepratusi.Tad užtrukau,kol įsėdau.Bet staiga sutikau jo žvilgsnį.Jis stebėjo mane.Kam jam to? Užtrenkiau dureles.Nusigrežiau .Išvykome.
Nuo to karto jo nemačiau.Iki šiol.
Skirtumas tas,jog nieko nejaučiu tam žmogui.

Per 2012 metus daug patyriau.Įsimylėjau kitą.Tiesa, vėl ,ko gero, be atsako.Gal man nelemta būti mylimai? Eh... rodos,gali atiduoti visą širdį ir sielą,bet tai nieko nepakeis.Bet čia jau kita ,daug sudėtingesnė,istorija. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shawty @ 2010 02 16, 15:04)
Tai buvo senai,bet viskas išnyra man prieš akis taip,kaip tą vakarą... Buvo šventė,per kurią aš šokau su savo kolegėmis.
Juk savo priešo mylėt nevalia?

Pradejau skaityti is pradziu ir mintyse galvojau-velniai mane griebtu, jei tai ne moksleive raso tongue.gif Kodel taip pagalvojau? O gi viskas analogiskai pergyventa, nedrista mylimajam pazvelgti i akis ir gaudant visas artumo akimirkas, net pirstu prisilietimus. Ir kadangi tokie prisilietimai sukelia maksimalius meiles jausmus, sprendziau, kad cia raso dar neliesta, nebuciuota mergaite 4u.gif Panasi istorija ir panasiu stiliumi turiu savo mergaitiska dienorasti rasyta.
Apie nesutariancius tevus galiu pasakyti tik tiek, kad tai melas. Nera jokiu nesutarianciu tevu taip, kad kaip Romeo ir Dzuljetos laikais vaikai negaletu bendrauti tarpusavyje mirksiukas.gif Tiesiog vaikinas buvo isiziurejes kita mergina, kuri jums nepatiko, kurioje izvelgete priesa. O kadangi vaikinas gretinosi prie tos prieses merginos, analogiskai ir jis tapo "priesu" tongue.gif

QUOTE(Shawty @ 2013 03 07, 14:17)
Visus tuos metus jo nesutikdavau.Pirmą kartą jį vėl išvydau 2012 rugsėjo 1d. Juk aš abiturientė.

Taigi, simet jus dvyliktoke, ir pagal parasyma vel galiu spresti, kokios mintys galvoje sukasi:"niekam as nepatinku, niekam nereikalinga, neturiu normalaus vaikino, nesukursiu seimos, nepagimdysiu vaiku, liksiu senmerge" biggrin.gif
Grizau i savo praeiti su sia istorija, aciu jums 4u.gif Malonus tie romantiski prisiminimai jaunos mergaites wub.gif
Galiu parasyti, kaip atrodys jusu ateitis 4u.gif Istosit mokytis. Su JUO nebesusitiksit arba labai labai retai. Kadangi keliate aukstus reikalavimus(o tai yra labai labai gerai, vadinasi, uz eilinio pijoko netekesite idan i snuki gauti) vaikinams, tai tikrai atsiras jaunuolis, atitinkantis jusu reikalavimus. Istekesit. Susilauksit vaiku. Gyvensite ramioje meileje ir pagarboje vienas kito. 4u.gif
O syki, po kokiu 10 metu mokyklos baigimo proga susitiksite vel JI-praplikusi, pastorejusi, gyvenanti su antra/trecia zmona. Ir tada mintyse pagalvosite-o Dieve, aciu tau uz tai, kad mane apsaugojai nuo tokios "laimes". biggrin.gif
Atsakyti