Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

QUOTE(trr @ 2010 09 22, 21:45)
trinant odą??  bigsmile.gif  su kuo?  g.gif


Su švitriniu popieriumi ( labai smulkiu).
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2010 09 23, 08:43)
Su švitriniu popieriumi ( labai smulkiu).

nu įdomiai čia, vistiek nesuprantu, iš kur dvi spalvos, toks jausmas, kad ta oda dviem sluoksniais dažyta, kad nušveitus rudą atsivėrė raudona?. bigsmile.gif bigsmile.gif g.gif o gal ji ne ruda, o tamsiai raudona, pašveitus pašviesėjo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 rugsėjo 2010 - 10:31
QUOTE(trr @ 2010 09 23, 11:30)
nu įdomiai čia, vistiek nesuprantu, iš kur dvi spalvos, toks jausmas, kad ta oda dviem sluoksniais dažyta, kad nušveitus rudą atsivėrė raudona?. bigsmile.gif  bigsmile.gif  g.gif o gal ji ne ruda, o tamsiai raudona, pašveitus pašviesėjo?  g.gif


Ta oda yra tamsiai ruda. Aš nežinau, kaip ji ten fabrike buvo dažoma, bet ją labai švelniai patrynus su labai labai smulkiu švitriniu popieriumi, pasirodo šviesiai rusva. (nuotraukoje yra gal ir atrodo raudona).

Esu turėjusi ir tamsiai vyšninės spalvos odos.Ją švelniai pašveitus, pasirodydavo ryški raudona. Vaizdas labai gražus.
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2010 09 22, 18:32)
Sveikos,

ačiū už gražius žodžius. Įdedu dar kelias apyrankių nuotraukas. Jos fotografuotos mobiliu telefonu, todėl  jų kokybė prastoka.  blush2.gif




Tikrai idomios apyrankes, esu maciusi mugese visokiu, bet cia daig idomesnes jusiskes thumbup.gif O jas ant ko darote? Ant kartono? As galvoju pasidaryti kokia, tik niekaip nesumastau kaip padaryti ir ant ko, kad ji butu tvrita ir kaip graziai ja suriesti?
Atsakyti
QUOTE(gvozde @ 2010 09 23, 11:52)
Tikrai idomios apyrankes, esu maciusi mugese visokiu, bet cia daig idomesnes jusiskes thumbup.gif  O jas ant ko darote? Ant kartono? As galvoju pasidaryti kokia, tik niekaip nesumastau kaip padaryti ir ant ko, kad ji butu tvrita ir kaip graziai ja suriesti?


Jos yra tik iš odos. Užriesta todėl, kad susegta.
Atsakyti
QUOTE(gvozde @ 2010 09 23, 11:52)
Tikrai idomios apyrankes, esu maciusi mugese visokiu, bet cia daig idomesnes jusiskes thumbup.gif  O jas ant ko darote? Ant kartono? As galvoju pasidaryti kokia, tik niekaip nesumastau kaip padaryti ir ant ko, kad ji butu tvrita ir kaip graziai ja suriesti?

galima daryti tiesiog iš storos odos, galima tą storą odą aptraukti plonesne, o galima ir kartoną dėti (nestorą, tik jį riečiant reikia žiūrėti popieriaus krypti, kaip ir knygrišystėje). galima pritaikyti senas plastikines apyrankes ar bet kokį panašų daiktą iš aplinkos, arba tiesiog daryti minkštą, surišamą (susegamą, ir pan).. biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(auglina @ 2010 09 23, 11:51)
Ta oda yra tamsiai ruda. Aš nežinau, kaip ji ten fabrike buvo dažoma, bet ją labai švelniai patrynus su labai labai smulkiu švitriniu popieriumi, pasirodo šviesiai rusva. (nuotraukoje yra gal ir atrodo raudona).

Esu turėjusi ir tamsiai vyšninės spalvos odos.Ją švelniai pašveitus, pasirodydavo ryški raudona. Vaizdas labai gražus.

aa, taip ir maniau, kad oda "kalta". vadinas ji ir šiaip natūraliai trinantis tokia pasidarytų thumbup.gif pabandykite dar patrinti su šiurkščia vilna, gal irgi suveiks (plius duos švelnumo, natūralaus blizgesio.. (galima ir po švitrinimo).
o tas fabrikas gamina (išdirba) odas ar gaminius iš odos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 rugsėjo 2010 - 11:52
QUOTE(trr @ 2010 09 23, 12:47)
galima daryti tiesiog iš storos odos, galima tą storą odą aptraukti plonesne, o galima ir kartoną dėti (nestorą, tik jį riečiant reikia žiūrėti popieriaus krypti, kaip ir knygrišystėje). galima pritaikyti senas plastikines apyrankes ar bet kokį panašų daiktą iš aplinkos, arba tiesiog daryti minkštą, surišamą (susegamą, ir pan)..  biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:

aa, taip ir maniau, kad oda "kalta". vadinas ji ir šiaip natūraliai trinantis tokia pasidarytų  thumbup.gif pabandykite dar patrinti su šiurkščia vilna, gal irgi suveiks (plius duos švelnumo, natūralaus blizgesio.. (galima ir po švitrinimo).
o tas fabrikas gamina (išdirba) odas ar gaminius iš odos?  g.gif


Ačiū už patarimą. Kai kitą kartą ką nors darysiu iš tokios odos, būtinai pabandysiu. Šis darbas darytas prieš 5 metus. Tokios odos jau nebeturiu schmoll.gif

Tas "fabrikas" biggrin.gif iš kurio pirkau odą priima užsakymus perdirbti klientų odų žaliavą į odos pusfabrikatį wet-blue, krastą arba išdirbtą odą.

Taip pat siūlo perdirbimo paslaugą nuo odos pusfabrikačio wet-blue iki įvairių artikulų odos - drabužinės, avalyninės, diržinės, galanterinės, balninės - skirtingų storių, spalvų, apdailos būdų.


Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2010 09 23, 13:26)
Ačiū už patarimą. Kai kitą kartą  ką nors darysiu  iš tokios  odos, būtinai pabandysiu. Šis darbas darytas   prieš  5 metus. Tokios odos jau nebeturiu  schmoll.gif  

Tas "fabrikas"   biggrin.gif   iš kurio pirkau odą  priima užsakymus perdirbti klientų odų žaliavą į odos pusfabrikatį wet-blue, krastą arba išdirbtą odą.

Taip pat siūlo perdirbimo paslaugą nuo odos pusfabrikačio wet-blue iki įvairių artikulų odos - drabužinės, avalyninės, diržinės, galanterinės, balninės - skirtingų storių, spalvų, apdailos būdų.

čia dabar veikia? ir galima atvežti kad ir vieną skūrą? išdirbs būtent ją? ar tiesiog iškeis į jau išdirbtą? nes kiek žinau odų gamintojai dažniausiai priima tik didelius kiekius (na tarkim iš didesnio ūkio), o ten su dviem trim gabalais nesiterlioja, nes išdirbimui skirtos talpos labai didelės. g.gif o jei tokia pasiūla, tai įranga tikrai turi būt nemenka.. g.gif o kokius rauginimo būdus naudoja, nežinot? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 rugsėjo 2010 - 13:06
QUOTE(trr @ 2010 09 23, 14:04)
čia dabar veikia? ir galima atvežti kad ir vieną skūrą? išdirbs būtent ją? ar tiesiog iškeis į jau išdirbtą? nes kiek žinau odų gamintojai  dažniausiai priima tik didelius kiekius (na tarkim iš didesnio ūkio), o ten su dviem trim gabalais nesiterlioja, nes išdirbimui skirtos talpos labai didelės.  g.gif o jei tokia pasiūla, tai įranga tikrai turi būt nemenka..  g.gif  o kokius rauginimo būdus naudoja, nežinot?  bigsmile.gif



Taip šis gamintojas pristato save savo tinklalapyje. Aš nevežiau jiems skūros, kad jie ją išdirbtų, o paprasčiausia nuvykdavau ir įsigydavau tai, ko man reikia. Gal ir nesiterlioja jie su keliais gabalais. Aš nežinau, nesidomėjau, nes man to nereikėjo. Iš jų pirkdavau odą ( dariau tai jau senokai, nes dar turiu atsargų ). Tas " fabrikėlis" biggrin.gif buvo vieta, kur aš galėdavau įsigyti man patinkančios odos.
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2010 09 23, 16:28)
Taip šis gamintojas pristato save savo tinklalapyje.  Aš nevežiau jiems skūros, kad  jie ją išdirbtų, o paprasčiausia nuvykdavau ir įsigydavau tai, ko man reikia. Gal ir nesiterlioja jie su keliais gabalais.  Aš nežinau,  nesidomėjau, nes man to nereikėjo.  Iš jų pirkdavau  odą ( dariau tai jau senokai, nes  dar turiu atsargų ). Tas " fabrikėlis"  biggrin.gif  buvo vieta, kur aš galėdavau įsigyti man patinkančios odos.



Ką tik pasitikslinau informaciją. Pavasarį bendradarbė pirko iš jų odos.

Savo internetinėje svetainėje jie ( cituoju: "".... siūlo pardavimui įvairių artikulų odą, pagamintą tik iš lietuviškos ir latviškos odų žaliavos: drabužinę, avalyninę, galanterinę, balninę, įvairių tipų skeltinę, įvairių tipų krastą " ).

Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2010 09 23, 16:47)
Ką tik  pasitikslinau  informaciją. Pavasarį bendradarbė pirko iš jų odos.

Savo internetinėje svetainėje  jie ( cituoju: "".... siūlo pardavimui įvairių artikulų odą, pagamintą tik iš lietuviškos ir latviškos odų žaliavos:  drabužinę,  avalyninę, galanterinę,  balninę,  įvairių tipų skeltinę,  įvairių tipų krastą " ).

aa, tai jūs tiesiog kaip pirkėja, biggrin.gif maniau gal kokių gilesnių sąsajų ten turit.. ax.gif biggrin.gif tada aišku, apie rauginimo būdą nežinosit, nes to gamintojai pirkėjams šiaip neskelbia (nes tai nesvarbu, svarbu paskirtis ir sąvybės, taip aiškiau tiesiog).
o svetainės adresas paslaptis? ax.gif rolleyes.gif 4u.gif gal man į až tada parašykite ax.gif (o gal tai galvijas.lt? bigsmile.gif )
Atsakyti
ir man visai aktualu būtų sužinoti koks tai tinklapis ax.gif aišku jeigu tai nepaslaptis 4u.gif
Atsakyti