Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

va, atsiprašau už tokį skubotą variantą ir baisią nuotraukos kokybę doh.gif taip, kampuose reikia suapvalinti, užtenka tiesiog nukirpi kampuko galą. ir į kampinę skylutę reikia verti du kartus.
dar kadangi skylutė mažesnė už juostelės plotį, tai juostelė veriama skylutėje susiriečia, reikia būtinai žiūrėti, kad ji riestusi tik į blogają vidinę pusę, kad tie plaukeliai visi pasislėptų (nežinau ar aiškiai susakiau), žodžiu pynimo juostelėje irgi turi kuo mažiau matytis to "žalio" krašto. 4u.gif (čia mano pavyzdy kaip tik matosi trečioj skylutėj vienas toks juostelės kraštelis atvipęs biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 12 kovo 2010 - 12:33
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mano šių dienų darbeliai. Kaip Jums?
Atsakyti
dedu ir aš vieną, odinis takelis ar servetėlė stalui, komodai ar pioninui papuošti ax.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
[quote=trr,2010 03 19, 16:38]
dedu ir aš vieną, odinis takelis ar servetėlė stalui, komodai ar pioninui papuošti ax.gif


vau koks grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir kaip čia ir daroma g.gif
Atsakyti
sveikos odos gerbėjos 4u.gif

o aš ne į temą visai parašysiu , bet aš ieškau odos siuvėjos kuri man pasiūtų tašytę gerai būtų Vilniuje ax.gif
jei kuri siuvėjėlė sutiktų parašykit į AZ. lauksiu

Atsakyti
QUOTE(trr @ 2010 03 19, 16:38)
dedu ir aš vieną, odinis takelis ar servetėlė stalui, komodai ar pioninui papuošti  ax.gif

nu labai labai gražu thumbup.gif
kadangi aš db sėdžiu namie truamuota koja, šiek tiek pasėdėjau prie siuvimo.
tiesa, nesu patenkinta savo darbu, nes reikia kitaip siūti kraštines siūles.... nes su šiomis neišgaunama forma.
user posted image
user posted image
kitą kai siūsiu - pagrindines siūles darysiu išorėje apsiūtas, kaip kad tik ką matėme
trr nuotraukytėje.
tokios siūlės padeda išformuoti ir palaikyti norimą formą.
Atsakyti
Sveikos, menininkės 4u.gif

Turiu nemažai odos gabalų ir noriu pasidaryti mobiliam telefonui dėkliuką. Gal pasidalintumėte idėjomis blush2.gif Turiu įrankį skylutėms išmušti ir peiliuką odai ax.gif Gal galėtumėte padėti naujokei aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2010 03 23, 10:11)
Sveikos, menininkės  4u.gif

Turiu nemažai odos gabalų ir noriu pasidaryti  mobiliam telefonui dėkliuką. Gal pasidalintumėte idėjomis  blush2.gif  Turiu įrankį skylutėms išmušti ir peiliuką odai  ax.gif  Gal galėtumėte padėti naujokei  aciuks.gif

aš tai tiesiog dedu ant telefonu, apgaubiu jį, žymiuosi išmatavimus....
tada siūles suklijuoju, kad nesiklaipytų, tada žymiu, kur turi būti skylutės, jas prakalu ir apsiūnu dekoratyvine siūle,nors suprantu, kad iki tokio pavadinimo manosioms dar toli gražu biggrin.gif
jei noriu kokio užsegimo - apgalvoju iš anksto, nes tada reikia prieš susiūnant įdėti ar prisiūti tuos dalykus - lipukus ar knopkę.... ar dar ką nors.
Atsakyti
teisingai, dar galima dėti medžiaginį pamušalą ir poroloną po juo (kraštuose kur bus siūlė porolono nereikia), žiauriai jaukesnis daiktas pasidaro ir telefui saugiau biggrin.gif o koks tas peiliukas odai, gal foto galima g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 kovo 2010 - 11:49
QUOTE(trr @ 2010 03 23, 11:47)
biggrin.gif  o koks tas peiliukas odai, gal foto galima  g.gif  ax.gif

Vienkartinės geležtės dedasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2010 03 23, 16:55)
Vienkartinės geležtės dedasi  ax.gif

ai, tokios įvairių formų? ar čia tiesiog tas ištraukiamas peiliukas? g.gif g.gif ax.gif aš kaip tik intarsijai, išpjaustymui ieškau kažko rimtesnio ir patogesnio.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 kovo 2010 - 16:16
QUOTE(trr @ 2010 03 23, 17:11)
ai, tokios įvairių formų? ar čia tiesiog tas ištraukiamas peiliukas?  g.gif  g.gif  ax.gif aš kaip tik intarsijai, išpjaustymui ieškau kažko rimtesnio ir patogesnio..  g.gif

aš vis galvoju - gal odos krašto nuploninimui galima panaudoti pedikiūro peiliukus su laikikliu...jis neleistų įpjauti per giliai......
nebandėte?

intarsijai - kas tai yra???? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinciuke: 23 kovo 2010 - 16:31