Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

QUOTE(Bonbonke... @ 2012 01 03, 18:32)
Sveiki! Pabūsiu visiška varna, bet gal galėtumėte apšviesti, kur Vilniuje būtų galima gauti plonos odelės (maždaug 1000x50cm) rankinių siuvimui? Niekada neturėjau nieko bendro su šia medžiaga ir tik vakar aptiktas tutorial privertė susidomėti.  ax.gif būčiau labai dėkinga už atsakymą


Jeigu busite Kauno gatveje tai visiškai netoli bus
www.siteks.lt
Pasiteiraukite kainomis ten. Gal ten but pradžiai nusipirkti geros kokybės dirbtine oda.
Jeigu tai ką jus padarysite atitiks jūsų lukesčius tai galėsite investuoti į brangesnes medžiagas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2012 01 03, 21:15)
bet jei ne plona odelę, tai gal patartumėt ką naudot, kad namų salygom galėčiau tokią pasisiūdint? bijau, kad su adata ir siūlu storesnės odos neįveiksiu.

tai gal ylą rasit, jos tikrai užtektų pradžiai 4u.gif aišku tas badymas ilgiau užtruks nei su adata audinį siūti, bet vistiek to laiko kaina ne 1000 euru biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 04 sausio 2012 - 00:39
user posted image
Atsakyti
Grazus darbeliai, tik va knieti suzinot, kodel visi kaip susitare musat skyles skylamusiu(sunkus darbelis), o veliau taip kaip niekur nieko perkisat lengva ranka odine juostele, taigi jei einam sudetingesniu keliu, tai ir jau noretus kazkokio idomesnio apipynimo ir juolab nebesimatytu taip tarpai tarp odeles ir gaminio. Na o jei jau paprastai apipint juostele.
Man visada buvo idomu susizinot su kokiomis odomis dirbate?
Dabar noriu pradet dirbt su piniginemis, taciau galvoje kirba mintis, ka geriau naudot. Ar kiaules oda, nors man tie porai juodai nepatinka, ar ozio, eriuko oda. Karves oda, kurios siektiek dar turiu, mano nuomone, netiks.
Virselis is augalinio rauginimo odos su reljefu.
Na mazdaug isdesciau savo vizija tik dabar noriu suzinot ka vertetu labiau naudot.
Atsakyti
QUOTE(extrasens @ 2012 01 17, 17:18)
Grazus darbeliai, tik va knieti suzinot, kodel visi kaip susitare musat skyles skylamusiu(sunkus darbelis), o veliau taip kaip niekur nieko perkisat lengva ranka odine juostele, taigi jei einam sudetingesniu keliu, tai ir jau noretus kazkokio idomesnio apipynimo ir juolab nebesimatytu taip tarpai tarp odeles ir gaminio. Na o jei jau paprastai apipint juostele.
Man visada buvo idomu susizinot su kokiomis odomis dirbate?
  Dabar noriu pradet dirbt su piniginemis, taciau galvoje kirba mintis, ka geriau naudot. Ar kiaules oda, nors man tie porai juodai nepatinka, ar ozio, eriuko oda. Karves oda, kurios siektiek dar turiu, mano nuomone, netiks.
  Virselis is augalinio rauginimo odos su reljefu.
  Na mazdaug isdesciau savo vizija tik dabar noriu suzinot ka vertetu labiau naudot.

AŠ TAI DARAU IŠ SENŲ PADĖVĖTŲ RŪBŲ.Dėl skylučių tai nežinau,o ką Jus siūlot?
Atsakyti
QUOTE(extrasens @ 2012 01 17, 17:18)
   Virselis is augalinio rauginimo odos su reljefu.
 

kur kur toks viršelis? bigsmile.gif čia planuose? o kur gaunat augalinės odos? aš gabaliuką turiu dabar, tai labai noriu dar. biggrin.gif rolleyes.gif

o dėl to kokią odą rinktis, manau odų savybės priklauso ne tik kokio gyvulio oda, bet ir nuo odos išdirbimo kokybės bei paskirties. bent jau mūsų krašte prekyboj oda labiau skirstoma ne pagal kilmės tipus, o pagal paskirtį (drabužinė, baldinė, pamušalinė, galanterinė, etc). biggrin.gif juk ir iš to paties gyvulio galima pagamint tiek ploną elastingą kaip guma odą, tiek storą kietą, tiek plyštančią kaip popierius, ir pan.. ir tekstūrą įspaust kokią tik nori. nors kiaulės odos tekstūra (kurios nei paslėpsi nei padirbsi) man irgi nepatinka. vien dėl panašumo į žmogaus. biggrin.gif


o dėl tų apipynimo tarpelių, aš jau ne sykį čia minėjau ir kabinėjaus prie jų.. smile.gif rolleyes.gif bet manau kartais žmonėms ir tinkamos tam odos pritrūksta. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 17 sausio 2012 - 23:00
Trr as Airijoj esu, bet kai grisiu i LT butinai tau koki gabala parvesiu, nes zinau kokia dabar situacija su odu isdirbimu LT.
Na as darau dirzus stampavimo technika, rankiniu budu, tai man lieka gabaliuku nuo augalines kilmes odos tai puikiai pravercia pinigiuniu kietiems virseliams ir dar grazus paveiksliukas pavyksta, ar simboliai kokie nors.
Piniginems desiu avies oda, nes manau ji labiausiai tinka, plona elastinga ir minksta.
O del skyluciu apipynimui as naudoju (atsiprasau Trr uz anglu kalba) bet nezinau kaip vadinas LT, o angliskai tai - (Thonging chisel), na kazkas panasau i sakute. Pirkau Made in Japan- kokybe garantuota. blush2.gif
Atsakyti
Radau tokia knyga, gal jau daug kas ja ir skaite, bet gal kam pravers:
Parsisiusti galima is cia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(extrasens @ 2012 01 18, 13:50)
Trr as Airijoj esu, bet kai grisiu i LT butinai tau koki gabala parvesiu,
 

oi, būtų žiauriai malonu bigsmile.gif ax.gif o ji ten vietinės gamybos ar atvežtinė? tiesiog smalsu, koks augalinio rauginimo paplitimas kitur. ir kokia gaunas kaina, pavertus litais už dm. kv.? o palyginti savybes/kokybę gyvai tuo labiau norėtus.. rolleyes.gif bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sunku cia Airijoj gauti aplamai odos, ypac maza kieki, taciau as radau vienus prekybininkus, kurie perparduoda odas, na sandeliuojas, o veliau perparduoda. Tik pas juos mazas minusas, kad jie pardavineja dideliais gabalais. Maziausiai pas juos tai kojos oda, taciau ir tai ji yra jau apie 2kv.m. O tai kainuoja 1kv.m. - 74euro + 23% vat. na tai iseina 90euro uz kv. Tai butu uz 3mm. storio odos veg tanned kojos oda iseina apie 200euro. Bet ji tikrai puikiai apdirbama, (tooling, carving).
O daugiau storos odos- karves odos tai kaina jau svyruoja nuo 15eu/kv.m - 60eu/kv.m bet ten jau su reptiliju fakturom ir t.t.
Na, o avies, kiaules, ozkos odos tai jau nenusipirksi Airijoj sad.gif Perku is kitu saltiniu.
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad čia NE Skelbimų lenta, ir tokios žinutės kaip : parduodu,.... parduodu, nebereikia...;  noriu pirkti... ir pan. yra griežtai draudžiamos. Pakartotinai radaus panašaus pobūdžio žinutes, jos bus trinamos be perspėjimo, o dalyvaims skirtos atitinkamos nuobaudos
Atsakyti
QUOTE(extrasens @ 2012 01 21, 22:24)
na tai iseina 90euro uz kv.


vau, tai net 3 lt. už decą.. g.gif (dėl kokybės tai net neabejoju, bet kaina didoka, tada ir gaminys turėtų būt ne lietuvos rinkai smile.gif g.gif ). bet ir kaip čia man nuskilo gauti vilniuje augalinės odos per pus mažesne kaina.. gaila paskutinis gabalas buvo doh.gif

o dėl odos žaliavų, jaučiu reikia ieškot draugų italijoj biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 28 sausio 2012 - 22:08