Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

QUOTE(pinciuke @ 2010 03 31, 20:05)
visai nieko, kaip pirmas. daryk toliau ir mums rodyk smile.gif



QUOTE(trr @ 2010 03 31, 20:39)
bigsmile.gif  visai ne šleivys, maniau  kaip pirmam blynui bus blogiau  ax.gif  biggrin.gif  bet čia visai gerai.  thumbup.gif  thumbup.gif


aciuks.gif

Papasakokit kaip tuos galiukus paslėpti, kaip pradėti ir užbaigti su virvelėm blush2.gif Mazgai lyg ir netinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pinciuke @ 2010 04 01, 10:26)
labai gražu. bet, manau, labai sunku ir nutaikyti, kokią iškarpą reikia kiekvienam buteliui daryti.

na nesunku, rankom apvynioju, priglaudžiu prie butelio turimas atraižas, ir pasižymiu jungimo vietas, tada ten supinu, o tada užmaunu, tas movimas kartais ir užtrukdavo, po milimetrą stumiant, betgi oda tokia nuostabi ir paslanki medžiaga - juk ji kažkiek tamposi, tad pasiduoda bet kam bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(*LADA* @ 2010 04 01, 10:40)
aciuks.gif

Papasakokit kaip tuos galiukus paslėpti, kaip pradėti ir užbaigti su virvelėm  blush2.gif  Mazgai lyg ir netinka  ax.gif

turit omeny juostelėm ne virvelėm, na pradedant pinti galiuką nuploninu su peiliu, priklijuoju ir pinant jis pasislepia, baigus irgi galiuką nuploninu, patepu klijais ir su yla pakišu po prieš tai buvusia kilpele. nežinau ar aiškiai.. 4u.gif na galima ir mazgais, pagražinant juos karoliukais ar pakabukais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Neerineelee @ 2010 04 01, 00:23)
Jokios pagalbos  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

nu bet gi tik autorius tą tikslią kainą gali nustatyti, nes tik jis žino kiek medžiagų, laiko ir širdies įdėjo.. mirksiukas.gif 4u.gif ax.gif pradžioj užsimeskit daugiau, o jei nepirks galima nuleisti.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 01 balandžio 2010 - 10:21
QUOTE(trr @ 2010 04 01, 10:01)

turit omeny juostelėm ne virvelėm, na pradedant pinti galiuką nuploninu su peiliu, priklijuoju ir pinant jis pasislepia, baigus irgi galiuką nuploninu, patepu klijais ir su yla pakišu po prieš tai buvusia kilpele. nežinau ar aiškiai..  4u.gif  na galima ir mazgais, pagražinant juos karoliukais ar pakabukais  biggrin.gif
Papildyta:



Taip juostelėm doh.gif labai jau sunku ten kažkur sukišti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2010 04 01, 12:01)
Taip juostelėm  doh.gif  labai jau sunku ten kažkur sukišti  mastau.gif

na su ylą pakišus galima paskutinę kilpelę truputį atpalaiduoti, atkelti, atsiras plyšys ir su yla sukimšti ten tą galiuką, ir paskui su ta pačia yla dar patempti viską, kad susiveržtų, bandykit kažkada tikrai išeis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 01 balandžio 2010 - 11:13
QUOTE(trr @ 2010 04 01, 11:11)
na su ylą pakišus galima paskutinę kilpelę truputį atpalaiduoti, atkelti, atsiras plyšys ir su yla sukimšti ten tą galiuką, ir paskui su ta pačia yla dar patempti viską, kad susiveržtų, bandykit kažkada tikrai išeis  smile.gif


aciuks.gif
Dar labai norėčiau sagę pasigaminti, tik nesusikaupiu tokiam dideliam darbui, laiko nėr doh.gif Gal turit kokių paprastesnių darbelių parodyti blush2.gif
Atsakyti
na aš sagių nedarau ax.gif čia gal kitos merginos daugiau papasakos ar parodys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2010 04 01, 13:01)
na aš sagių nedarau  ax.gif  čia gal kitos merginos daugiau papasakos ar parodys.  4u.gif


Kažką norėčiau padaryti bet nesugalvoju.Gal užrašų knygelę ar kalendorių aplenkusi kuri ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *LADA*: 01 balandžio 2010 - 15:04
QUOTE(*LADA* @ 2010 04 01, 16:03)
Kažką norėčiau padaryti bet nesugalvoju.Gal užrašų knygelę ar kalendorių  aplenkusi kuri    ax.gif  bigsmile.gif

o oda stora ar plona? jei storesnė tai knygos aplankalą pasidarykit, su apipintais (ar apsiūtais) kraštais ir kokia pripinta (ar prisiūta) odos aplikacija.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2010 04 01, 13:36)
aciuks.gif
Dar labai norėčiau sagę pasigaminti, tik nesusikaupiu tokiam dideliam darbui, laiko nėr  doh.gif  Gal turit kokių paprastesnių darbelių parodyti  blush2.gif

po savaitgalio parsivesiu viena zurnala kur aprasyta kaip sages daryti, jei ka pabandysiu pasidalinti info biggrin.gif

trr - na grozis to butelelio, net nemacius tokiu buvau. lyg nuotrauka is kokio katalogo. tik pas mane kur nuziurejus esu kamstis kaip ir prie pacio butelio vielute pritvirtintas, zodziu turbut klijuoti teks o ne mauti.
nors vyras negeria bet is kazkur namie du dideli alaus buteliai su uzspaudzemais kamsciais, sakau gana jiems metytis reikia pagrazinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 01 balandžio 2010 - 16:25
QUOTE(rygaryguzela @ 2010 03 31, 17:47)
gal kas daro iš odos nagines ?

nemoku, nors visai norėčiau mokėti bigsmile.gif . pažiūrėkit dvaromeistrai.lt ten regis buvo ir senovinio apavo meistrų.. g.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzenete @ 2010 04 01, 17:24)

trr - na grozis to butelelio, net nemacius tokiu buvau. lyg nuotrauka is kokio katalogo. tik pas mane kur nuziurejus esu kamstis kaip ir prie pacio butelio vielute pritvirtintas, zodziu turbut klijuoti teks o ne mauti.
nors vyras negeria bet is kazkur namie du dideli alaus buteliai su uzspaudzemais kamsciais, sakau gana jiems metytis reikia pagrazinti  biggrin.gif

dėkui.
aa, supratau, nu tai toj vietoj kur viela bet kuriuo atveju ir stiklo paslėpti nepavyks g.gif ir tą perėjimą tarp skirtingų medžiagų tvirtai ir dailiai (kad neprarastų estetinio vientisumo) padaryti sudėtinga g.gif . galima vistiek mauti per galvą, tik palikti skylę didesnę, kad vielos tilptų pralyst, o tada užmovus kraščiukus atlenkus klijų patepti ir susijungimo vietą papildomais elementais, dekoratyvinėmis detalėmis paslėpti.. g.gif na darykit kaip fantazija išneš, manau svarbiausia, kad tvirtai laikytusi ir visi odos kraštai paslėpti būtų.. rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2010 04 01, 16:16)
o oda stora ar plona? jei storesnė tai knygos aplankalą pasidarykit, su apipintais (ar apsiūtais) kraštais ir kokia pripinta (ar prisiūta) odos aplikacija..  biggrin.gif

Liuks idėja didis.gif aciuks.gif Lyg soroka, bet beisiai beisiai minkšta wub.gif

QUOTE(Dzenete @ 2010 04 01, 16:24)
po savaitgalio parsivesiu viena zurnala kur aprasyta kaip sages daryti, jei ka pabandysiu pasidalinti info  biggrin.gif



Oi lauksiuuuu yahoo.gif
Atsakyti
user posted image user posted image Aplankalas iš odos.
Atsakyti