Įkraunama...
Įkraunama...

Faberlic kosmetika

QUOTE(zemuogytegirl @ 2010 02 22, 15:06)
Aga smagus smile.gif tik atsparaus vandeniui tuso nenuvalo - bent jau man. Naudoju su riebaliuku valikli, arba kartais net paprasta alieju.

jum Faberlic tuso atsparaus vandeniui nenuvalo?
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 02 22, 16:50)
jum Faberlic tuso atsparaus vandeniui nenuvalo?

man tai kuo puikiausiai nuvalo .... superinė priemonė thumbup.gif
Atsakyti
taip, turejau uomeny, kad faberlic atsparaus tuso man nenuvalo.

Nebent nuvalyma skaityciau, kai nuo blakstienu pati pase nueina. bet dalis jos - nors ir nelabai matoma lieka. ir siek tiek kenkia tas, kas lieka. o ryte, kai akis issivalo pati siek tiek - lieka juodi gumuliukai akiu kampuciuose, ir nusede pilkumo po apatinem blakstienom. taip buti neturetu. bent jau kai su salto spaudimo ar vaikisku kuno aliejum valau - nusivalo absoliuciai viskas.

Nors atrodo valau pagal taisykles - is pradziu sudrekinus palaikau ant akies diskeli, kad aptirptu tusas, ir tik tada valau. bet buna, kad ir pabruzint tenka - niekaip nenuvalau.
Ir jeigu paskiau paimu aliejinio valiklio - tai visas diskas pilkas tamsiai buna. tai kaip ir nenuvalo tas akiu valiklis.

Paprasta makiaza - ok - bet jeigu vakarinis koks, ar atsparus vandeniui - tai man asmeniskai silpnokas blush2.gif

na cia mano nuomone smile.gif kaip jau teko pastebeti - kiekvienam priemone kitaip veikia - nuo odos tipo, naudojimo pobudzio, priemoniu derinimo, ir dar velniai zino ko. bet taip ir turi buti manau smile.gif
Atsakyti
ar intimi duso zele 8701 yra su kvapu ar bekvape?
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2010 02 23, 23:46)
ar intimi duso zele 8701 yra su kvapu ar bekvape?

Man tai ji bekvape. Todel ja ir perku thumbup.gif . nemegstu visokiu kvapu intymiai higienai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2010 02 23, 21:46)
ar intimi duso zele 8701 yra su kvapu ar bekvape?

bekvape, man ji patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefertyte: 24 vasario 2010 - 17:40
o kaip jus naudojat Faberlic sampuna nuo pleiskanu? pirma isplaunat plaukus su bet kokiu ir tik paskui su juo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 02 24, 17:42)
o kaip jus naudojat Faberlic sampuna nuo pleiskanu? pirma isplaunat plaukus su bet kokiu  ir tik paskui su juo?  blush2.gif

Tik juo ir plaunu. Jis geria veikia plauko svoguneli.
Atsakyti
Gal galite pasakyti kaip naudoti toninį kremą (mineralų kokteilis) po lygiai imti kremą ir toninį ar kaip kitaip? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2010 02 24, 18:47)
Gal galite pasakyti kaip naudoti toninį kremą (mineralų kokteilis) po lygiai imti kremą ir toninį ar kaip kitaip? blush2.gif  smile.gif

pirma baltu, poto rudu tepti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2010 02 24, 18:47)
Gal galite pasakyti kaip naudoti toninį kremą (mineralų kokteilis) po lygiai imti kremą ir toninį ar kaip kitaip? blush2.gif  smile.gif

QUOTE(rootha @ 2010 02 24, 19:44)
pirma baltu, poto rudu tepti mirksiukas.gif

Arba sumaisyti iki norimo atspalvio ir tept smile.gif

Sampunas nuo pleiskanu gana efektyvus. Maloniai kvepia. Plaukai atrodo neblogai. Bet jei labai sausi galiukai arba dazyti plaukai, gali prireikt kaukes arba balzamo.
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 02 24, 19:45)
O ar veiksmingas? g.gif  Kaip kvapas jo, ar nelieka plaukai kaip "sienas"? g.gif

man veiksmingas blush-anim-cl.gif turiu jau kokius 2 men. Ispradziu plaudavau kaskart, dabar reciau. Maziau putoja nei kiti sampunai, del to ir klausiau ar nereikia pirma isplauti kitu sampunu. Kvapo beveik nesijaucia, siek tiek tik "vandenyno gaiva" ar kazkas panasaus. Po jo visada naudoju balzama, nes siek tiek siurkstoki plaukai buna, bet man po bet kokio sampuno reikia balzamo. Sakyciau Nizoral man labiau issausindavo plaukus nei Faberlic.
Atsakyti