Įkraunama...
Įkraunama...

Triratukai

Sveiki,
Turim Smartuka Delux. Nervuoja plasmasiniai ratai, bet siap vaikui labai patinka ir vairuoti ji patogu.
Atsakyti
Smartas daugiau pliusu turinti nei Hauck mano akims ziurint. Haucko vienintelis pliusas guminiai ratukai. Nors smarto ratukai taip pat yr dengti guma per centra. O be to jie skirti nuo 10 men, kad ieskosi tokio amziaus vaikams, tik Smarta pirkciau, nes i Haucka tokio vaikucio dra neisodinsi.
Ir drysciau papriestarauti, kad jie yra plastmases gabala schmoll.gif sutinku, kad parduotuvese ju kaina yra nezmoniska, bet plastmase tikrai ne lenkiska ir nebijai vaziuojant nuo bortelio, kad sulus, ar kad rankena liks rankoje nulipant nuo saligatvio.
Atsakyti
Mes vazinejames su smartu "My first trike" ir galeciau pasakyti tik teigiamus atsiliepimus:pedalai uzsifiksuoja ir gali buti kaip pakojukas, priekinis ratas uzsifiksuoja, kad vaikiukas nereguliuotu, aisku tevu rankena nereguliuoja priekinio rato, bet uztat jis labai lengvas, o tie plastmasiniai ratai manau ilgiau laikys negul lenkiska guma ax.gif manau jie tikra yra kokybiski mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik Hauck nepirkit, nes gailesites.. doh.gif O Smartas tikrai ne plastmases gabalas, jus gal lenkisku triratuku nematet? ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, labai noriu savo mazajai kaledoms padovanoti triratuka 4u.gif , kazkaip nusiziurejau SMART, gal kas naudojates ir kokie butu atsiliepimai smile.gif

http://translate.goo...gZYSr297GSUTNng

wub.gif wub.gif wub.gif

gal mamytes turite pasiulyti ir turite atsiliepimu apie kitus triratukus, nes mane domina butent su rankena, nes minti patys tikrai dar nemokame ax.gif
labai jau mes norime kaledoms issirinkti gera triratuka newyear.gif
Atsakyti
mes pirkom nauja stai toki
user posted image
likom labai patenkinti,
Atsakyti
Mes turime Smart. thumbup.gif Tik ratukai truputi barška, nes plastmasė aptraukta guma, bet šiaip nėra geresnio daikto. Patogi rankena. Aš gana aukšta, tai man super. Mano vaikutis tik jame ir važinėja, nes vežime nuobodu, o čia pats tas. Turime nuo 10mėn. ir manau dar ilgai naudosime. Tikrai rekomenduoju. Pirkom Cikipiki. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gab10 @ 2010 11 07, 14:54)
Sveikos mamytes, labai noriu savo mazajai kaledoms padovanoti triratuka 4u.gif , kazkaip nusiziurejau SMART, gal kas naudojates ir kokie butu atsiliepimai smile.gif

http://translate.goo...gZYSr297GSUTNng

wub.gif  wub.gif  wub.gif

gal mamytes turite pasiulyti ir turite atsiliepimu apie kitus triratukus, nes mane domina butent su rankena, nes minti patys tikrai dar nemokame ax.gif 
labai jau mes norime kaledoms issirinkti gera triratuka newyear.gif



Mes turime "Hauck" http://www.amazon.de...d/dp/B000FI8KN6
labai kokybiskas daiktas, vokiskas. Labai panasaus dizaino yra ir x-landeriai. Tokius galima rasti pirkti skelbimuose ir uz 50 lt. Tik gal kaledu senis padevetu nenesioja smile.gif Sekmes renkantis.
Atsakyti
QUOTE(liuka69 @ 2010 11 18, 19:11)
Mes turime Smart. thumbup.gif Tik ratukai truputi barška, nes plastmasė aptraukta guma, bet šiaip nėra geresnio daikto. Patogi rankena. Aš gana aukšta, tai man super. Mano vaikutis tik jame ir važinėja, nes vežime nuobodu, o čia pats tas. Turime nuo 10mėn. ir manau dar ilgai naudosime. Tikrai rekomenduoju. Pirkom Cikipiki. 4u.gif

as maniau, kad jau sie dviratukai, tai jau tikrai nebarska g.gif ir pagal kaina nepasakysi, bet isvaizda ju tikrai labai grazi wub.gif


Papildyta:
QUOTE(giedre.la @ 2010 11 19, 23:16)
Mes turime "Hauck"  http://www.amazon.de...d/dp/B000FI8KN6
labai kokybiskas daiktas, vokiskas. Labai panasaus dizaino yra ir x-landeriai. Tokius galima rasti pirkti skelbimuose ir uz 50 lt. Tik gal kaledu senis padevetu nenesioja smile.gif Sekmes renkantis.

o kaip del Hauck ratuku, gal jie pilnai guminiai ir nebarska g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gab10: 22 lapkričio 2010 - 21:21
QUOTE(gab10 @ 2010 11 22, 22:23)
as maniau, kad jau sie dviratukai, tai jau tikrai nebarska g.gif ir pagal kaina nepasakysi, bet isvaizda ju tikrai labai grazi wub.gif
Papildyta:

o kaip del Hauck ratuku, gal jie pilnai guminiai ir nebarska g.gif


Mes turime toki kaip HAUCK, tik X-LANDERi. Ratukai pilnai guminiai, nebarska visai. thumbup.gif
Jei norite kad nebarsketu-pirkite pinai guminiais ratais, nes su guminiais apvadais-vistiek barskes.
Atsakyti
mes turime X-LANDERi. Pas mus ir pedalai ir vairas fiksuojasi. O norint vairuoti mamytei ar tetukui-tereikia truputi atlosti dviratuka (pakelti priekini rata su stumimo rankena-rankena tikrai tvirta) ir veziok kaip ir kur nori. Nei barska, nei kokiu nepatogumu neturime. Patinka didelis daiktu krepsys ir reguliuojama sedyne.
Atsakyti
O MES TUREJOM TOKI-LABAI FAINAS,VAIKAS ISMOKO MINT PEDALUS
user posted image
Atsakyti