Įkraunama...
Įkraunama...

Rusu mokyklos

Kiek zhinau- Kalvariju mokykla bus 8 klasiu, o "Santaros" bus gimnazija po Kalvarijos. Mano dicke Kalvarishke, tai per susirinkima sake. O 1 klase shiais metais renka su liet. mokyklu programa, destoma bus pagrinde lietuviu kalba, tai mastau mazhaja i ta klase... Na, tevai mano labai priesh, bet, ash manau, kad gerai cia visai- lengviau bus paskui... O ka jus manote, mamos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JelenaT: 17 balandžio 2006 - 11:57
Manau kad vaikas turi teise mokytis savo gimtaja kalba,ir negalima jo sitaip prievartauti. Maniske eis siais metais i Naujamescio nes mokykla labai arti namu o kitu rusu mokyklu salia ner
Atsakyti
Mamos, reikia Jūsų patarimo, nes esu ne vilnietė.
Mano draugai atvažiuoja gyventi į Vilnių iš Sankt Peterburgo. Gyvens netoli Ledo rūmų (Utenos pramogų arenos) Ąžuolyno gatvėje. Vaikas 7 metų, reikia vesti į 1 klasę. Tėvai pasimetę, nes visiškai nežino Vilniaus rusakalbių mokyklų, buvo sūnų užrašę į vieną labiausiai prestižinių Sankt Peterburgo mokyklų, bet turi persikelti gyventi į Lietuvą... Kur patartumėt vesti vaiką?
Atsakyti
Gal tiktu "Svaja" ar "Vaivorykste"? Cia rusu darzeliai-mokyklos, t.y. iki 5 klases.
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 05 06, 19:29)
Manau kad vaikas turi teise mokytis savo gimtaja kalba,ir negalima jo sitaip prievartauti. Maniske eis siais metais i Naujamescio nes mokykla labai arti namu o kitu rusu mokyklu salia ner

Visiskai su tavim sutinku. Maniske mokosi Naujamiescio mokykloje, perejo i 7 klase, ir as viskuo patenkinta. Siemet ir sunus eis ten i 5 klase.
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2005 11 24, 11:09)
Sveikos. Norejau suzinoti,  gal kas leidzia vaikus i rusu mokykla. Domina mokyklos ,kur sustiprinta anglu kalba. Mes lankom darzeli-mokykla,kitais metais eisim i 1 klase, bet jau antrus metus mokomes anglu. smile.gif


Papildyta:
Sveikos mielos mamos! Pati labai ilgai ieškojau mokyklos savo suneliui. Neseniai, radau tokią, į kurią leisiu savo vaiką ramia širdim. Skubu pasidalinti informaciją ir su jumis.
Aleksandro Puškino vidurinėje mokykloje (Pašilaičiai, Gabijos 8) nuo ateinančių mokslo metu veiks 1-oji dvasinio-dorovinio ugdymo klasė. Jos organizatoriai ir kuratoriai siekia sudaryti palankias sąlygas vaikams įgyti klasikinį išsilavinimą, padėti jiems suvokti savo identitetą, kultūros vertę, įtvirtinti šeimoje gautas moralės normas. Kartu su bendros programos dalykais, vaikai susipažins su stačiatikių kultūros pagrindais: dainuos, pieš, šoks, išmoks tradicinių amatų. Taip pat vaikai kartu su tėvais dalyvaus vasaros stovyklose. Daugiau informacijos teiraukitės telefonu +370610 48895, arba kreipkitės į mokyklos administraciją.
Atsakyti

pati dirbu rusiškoje mokykloje ir galiu pasakyti, kad pirmus 4 metus viskas priklauso nuo mokytojos, gali būti super mokykla, o mokytoja kaip armijos "praporščikė", neaišku už ką direktorės laikoma. neduok dieve vaikui pas tokią papulti unsure.gif
Atsakyti
Rusų mokykla dar yra Antakalnyje, J. Lelevelio vid. mokykla, rusų – lenkų (ir netiesa kad mokyklą ruošiasi uždaryti), ten dirba tikrai labai geros mokytojos, mano dukra mokosi lenkų kalba, aš labai patenkinta, vaikui skiriama labai daug dėmesio, daug būrelių, vis klasė ar mokykla kažką tai organizuoja (pažįstamų vaikų mokyklose niekas tiek visko neorganizuoja), kiek žinau šią vasarą kapitaliai remontuojamas korpusas, kur mokosi pradinukai, gal ir visa mokykla sulauks pinigų remontui.
Atsakyti
4u.gif Kaip vasaros atostogos? Mano dicke pirshta susilauzhe sad.gif O Nuspresta sheimos taryboje- vesim i paprasta klase, be liet. programos. Vaikas atsisake. Ir ash pati, pamasciusi, nebenoriu. O Kalvariju m-kloj kita vasara kapital. remonta pagaliau padarys. Ten super direktore, nemazhai teko su ja bendrauti. Aishku, pradzhioje, kai tik atvykom, po Klaipedos 2 mokyklos buvo baisu... Daug vaiku ish asocialiu sheimu, ne klaseje, bet mokykloje tai yra. Klaipedoje tikrai to nesijaute. Vaikas mano pirmom dienom shoke buvo- keiksmazhodzhiu tiek ishgirdo ish vaiku, kai kurie nesiprause vaikshto, tai kvapas toks- specifinis... Bet zhinote, nera to blogo, kas neisheitu i gera, ji suprato, kad zhmoniu buna visokiu, kad jie gyvena skirtingus gyvenimus. Ir padare labai nevaikishkas ishvadas. Dzhiugu, kad turiu protinga dukra:) Priesh tai ji buvo apsaugota nuo tokios patirties... Vienu zhodzhiu- shiais metais vedu i Kalvariju mokykla ir mazhaja, bus pirmokele. Ji jau buvo mokykloje, apsizhiurejo, labai laukia rudens smile.gif Kaip jus, ar visos jau ishsirinkote mokyklas savo atzhalelem? Sekmes jums ir jusu vaikams!
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2007 02 06, 15:54)
Keliu tema i virsu, senokai cia niekas  nerase.  Kaip sekasi rusu mokyklose su kalbom (ypac lietuviu?)


Lietuviu kalba destoma 2 kart per savaite visai klasei, nors turetu buti pogrupiai.
Bet destytoju stoka.
Raso raides , bet kam? - nelabai suprantu, nes jiems dabar reiktu zodyna papildyt, bet nesu pedagoge ir nenurodinesiu gi kaip reikia mokint vaikus.
Per pusmeti pasistumejo labai mazai, vnzo kol nekalbes tol jokiu izymiu suoliu ir nebus.
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2007 02 08, 15:47)
Lietuviu kalba destoma 2 kart per savaite visai klasei, nors turetu buti pogrupiai.
Bet destytoju stoka.
Raso raides , bet kam? - nelabai suprantu, nes jiems dabar reiktu zodyna papildyt, bet nesu pedagoge ir nenurodinesiu gi kaip reikia mokint vaikus.
Per pusmeti pasistumejo labai mazai, vnzo kol nekalbes tol jokiu izymiu suoliu ir nebus.



As pati mokiausi "Santaros" mokykloje.
Anglu mokiausi nuo 2 klases. Manau kad jei prasyti i sustiprinta grupe, tikrai vaikas ismoks ta kalba. Direktore yra labai griezta ir mokykloje yra tvarka! Is mano paraleles - 6 klases po 30 zmoniu neistojo niekur gal 30... kurie isvyko ar nenorejo ar neistojo.. Manau tikrai bus gimnazija, ir yra atsizvelgiamai tevu ir vaiku norus. Siaip visos klases yra draugishkos.
Atsakyti
As labai patenkinta Naujamiescio mokykla. Mano 2 dukros eina ir abieju mokytajos labai geros. Tik lietuviu kalbos mokytojos daznai keiciasi, manu tai negerai ipac tiems kam sunku su kalba, nes tik pripranta prie vienos ateina nauja irvel viskas is naujo. Ir dar man nepatinka , kad pradineje mokykloje nevertina balais vaiku darba.
O dar manau jei vaikas geras ir jam patinka mokitis, tai visur bus gerai 4u.gif
Atsakyti