Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima pastoti po gimdymo dar nesant mėnesinėm?

Jeigu daug maitini - tikimybės mažai, kuo vyresnis vaikelis, tuo didesnė tikimybė, kad ovuliacija prasidės iki mm. Šiaip moterys pastoja ir su spirale arba chemine kontracepcija - nera pasaulyje 100proc apsaugos apart susilaikymo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 15 kovo 2010 - 13:44
aišku, kad galima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wanilinka @ 2010 02 18, 20:51)
Po gimdymo praejo beveik 3 menesiai? menesiniu dar nera. Ar galejau pastoti myledamasi jei dar nera menesiniu?  g.gif  rolleyes.gif

Žinoma, kad galima taip pastoti.Juk, kad būtų mėnesinės pirmiausia turi įvykti ovuliacija. mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kgrey @ 2010 02 21, 14:32)
Labas,

Na aš irgi savo laiku prisiskaičiau apie natūralų saugojimosi būdą, ir apie tai, kad neva maitinant mažiuką, ypač pirmasiais mėnesiais, pastoti nėra galimybių  doh.gif  Paskui pati negalėjau patikėti, kaip pasidaviau tai propagandai.
Rezultatas - pirmagimei dar nebuvo 4 mėn., mėnesinės nebuvo atsiradę, o mane važiuojant automobiliu pradėjo labai "smagiai" pykinti...iš pradžių šitą pykinimą "nurašiau" pervargimui, nedamiegojimui, nedavalgymui ir pan. Bet buvo neramu. Ir ką gi - labai ryškios dvi juostelės nėštumo teste. Panika. Skambutis gydytojai. DU  blink.gif  "taškeliai" echoskopo ekrane. DVYNUKAI. Tik maži dar labai. Sėdim abu su jaunuoju tėveliu perbalę, ir nežinom, ar džiaugtis ar liūdėti, visiškas šokas.
Deja, gamta nusprendė kitaip, ir įvyko savaiminis persileidimas...mažas labai buvo nėštumas... verysad.gif
O grįžtant prie temos, mano gydytoja juokdamasi sako, kad po gimdymo užtenka "pusės karto", ir...gali būti vėl leliukas  lotuliukas.gif
Sėkmės autorei, viskas tik į gera bet kuriuo atveju wink.gif



Gerai pasakyta - uztenka "puses karto" lotuliukas.gif
Atsakyti
aisku galima, paziurekit anksciau 7 vaikus pametinukus gimdydavo viena po kito.
Atsakyti
Paprastai sakoma, kad kol maitini MP, tai pastoti negalima. Gydytojai teigia, kad pastoti galima kol maitini MP ir nėra mėnesinių. Jie teisus 4u.gif
Atsakyti
Yep. Galima biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tik lankiausi pas daktare. Pastoti galima, tad reikia visais atvejais saugotis, jeigu nenori pabiruciu smile.gif
Atsakyti
jei tarp maitinimu nedaroma didesne nei 4h pertrauka, ir vaikas, apart motinos pieno daugiau nieko negauna, tai maza tikimybe pastoti, bet ji visvien yra. man uzteko viena karta pabandyti duoti vaikui arbateles, kai iskart atsirado mmm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 03 15, 13:43)
Jeigu daug maitini - tikimybės mažai, kuo vyresnis vaikelis, tuo didesnė tikimybė,  kad ovuliacija prasidės iki mm. Šiaip moterys pastoja ir su spirale arba chemine kontracepcija - nera pasaulyje 100proc apsaugos apart susilaikymo wink.gif

po cezario praejus porai menesiu specialiai nuejau pas savo gine kad paklaust ka vartoti maitinant,kokia kontracepcija,tai pasake nieko jeigu maitini pilnai vaikuti,esu 97%apsaugota,ir beveik du metus maitinau mazyli ir nesisaugojom ne lasiuko,ir nieko.bet tik pradejau jau atpratineti nuo kruties,is karto pasirode menesines.nuo tada ir apsisaugojimo priemonikiu prireike.nezinau bet mane tikrai sitai apsaugojo.
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2010 03 24, 10:18)
jei tarp maitinimu nedaroma didesne nei 4h pertrauka, ir vaikas, apart motinos pieno daugiau nieko negauna, tai maza tikimybe pastoti, bet ji visvien yra. man uzteko viena karta pabandyti duoti vaikui arbateles, kai iskart atsirado mmm blush2.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti