Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenantiems užsienyje

QUOTE(*ultraviolet* @ 2013 07 20, 13:53)


Bet bent naudos is to buvo kad tiek mane izgazdinot kad vien per sy ryta supratau ir susitvarkiau daug smile.gif

tuomet saunu, nes sutikit jei nebutu garantijos o kazkas atsitiktu- gi nelabai smagiai jaustumetes, kad galejot to isvengti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wolfin @ 2013 07 20, 19:51)
tuomet saunu, nes sutikit jei nebutu garantijos o kazkas atsitiktu- gi nelabai smagiai jaustumetes, kad galejot to isvengti smile.gif


Tai zinoma kad nesmagiai todel labai ir issigandau 4u.gif
Nuvaziavom su vyru dar i viena veterinarijos klinika nes jau prasidejo paranoja kad kitas veterinaras gal su seimininkais susitares lotuliukas.gif tai irgi patikino kad viskas gerai ir viskas normalu smile.gif Dar pasake kad i lauka nevestuve tol kol nesuduosim abieju skiepu ir nepraeis 10 dienu smile.gif labai glaustai viska nupasakojo zodziu esam daug ramesni smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2013 07 20, 03:55)
šuo su savo dokumentiniu vardu susiejamas čipu, kai jam 7 savaitės. skiepai daromi 3, jei neklystu, ir 7 sav. neįsivaizduoju, kaip ti gali nebūti veisėjo pareiga. ypač dėl čipo.

JAV irgi nebutinai veisejas turi deti chipa, jie siulo, bet neprivaloma. As pvz nedesiu, nes ju siulomo cipo brandas man nepatinka. Laisvaii idesiu kuri noriu kai jau turesiu suniuka. Varda su cipu susieja pats seimininkas, internetu. Tai gal ir UK taip pat.
Tik pas mus veisejas butinai pradeda skiepus.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 20, 20:25)
JAV irgi nebutinai veisejas turi deti chipa, jie siulo, bet neprivaloma. As pvz nedesiu, nes ju siulomo cipo brandas man nepatinka. Laisvaii idesiu kuri noriu kai jau turesiu suniuka. Varda su cipu susieja pats seimininkas, internetu. Tai gal ir UK taip pat.
Tik pas mus veisejas butinai pradeda skiepus.

Noriu pasiteikrinti, ar teisingai supratau - Jūs gausite šunį (be tattoo ir čipo) ir dokumentus, o jau paskui juo vieną su kitu "susiesite"?
Atsakyti
QUOTE(megeja @ 2013 07 20, 12:38)
Noriu pasiteikrinti, ar teisingai supratau - Jūs gausite šunį (be tattoo ir čipo) ir dokumentus, o jau paskui juo vieną su kitu "susiesite"?

Įsigyju šuniuką pirmą kartą, todėl visko iki galo pati nežinau.
Kiek prisiskaičiau, tau veisėjas padaro dokumentus šuniukui (registruoja vadą), už tai mokėsiu papoldomą nedidelę sumą. Gausiu šuniuką jau su dokumentu. Kiek žiūrėjau AKC.org veislynas turi priregistruoti, va tokią formą radau http://classic.akc.o...dfs/literap.pdf
Man veislynas duos pirkimo kontraktą priedo tokį dokumentą, čia jau aš pati turėsiu registruoti, kad žinotų klubas kam tas šuniukas priklauso. Kartu gausiu pakabuką su info antkakliui http://www.akc.org/r...application.cfm
Čipą įsideciu irgi AKC.org siūlomą. Galima bet kokį čipą dėti, paskui online užregistruoti ir viskas. Kaikurie veisėjai patys sudeda neklausę, kai kurie siūlo tik jei nori ir tt. Bet čipą registruoja pats žmogus online arba užpildo formą ir išsiunčia paštu. Čipo regitracija kainuoja nedidelę sumą, visam laikui. Paskui galima online keisti savo adresą jei persikeliama ir tt.
Dar yra vienas dalykas. Perku šuniuką kaip "pet", ne parodoms, todėl turėsiu įvykdyti ir kaip suprantu vėliau pateikti įrodymą klubui, kad šuniukas sterilizuotas/kastruotas. Bet šitos vietos dar neišsiaiškinau iki galo kada ir kam turėsiu pateikti dokumentą, kad sąlygą įvykdžiau.
O ar bus tatuiruoti tikrai nežinau, nes ir veisėjo puslapyje niekur neminima ir kontrakte nemačiau. Gal net nededa tatuiruočių ?
Veislynas patikimas, radau irgi per AKC.org, todėl manau viskas bus kaip priklauso, pasitikiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2013 07 20, 14:31)
Tai kodel man veterinaras aiskina kad cia viskas normalu ir taip daroma? g.gif
Draudima mes gausim..nu as juk ne kvaila suprantu kad ne kc o veterinaras cipa deda  lotuliukas.gif  tiesiog taip parasiau..
sakot KC neregistruoja be skiepo?? tai kad dokumentai kc daromi daug anksciau nei patys skiepai...
As nebesuprantu zinokit realiai nieko...skambinu veisejam man aiskina viskas tvarkoi skambinu veterinarui aiskina viskas tvarkoi skaitau angliskuose forumuose viskas tvarkoi o jus man visos aiskinat kad as kvaila ziopla ir t.t. nu nors persiplesk  doh.gif

kad jus kazko nedaskaitot. skiepai ir KC registracija nieko bendro neturi smile.gif tik tai, kad pagal KC veisejo etikos taisykles neskiepyta suniuka parduoti draudziama, taip pat suniukui kuris pardavimo metu buvo nepaskiepytas negalios joks draudimas, jei kazkas atsitiks, draudimas nedengs jusu islaidu, pasiskaitykit draudimo info, aktyvuojant draudimo polisa suniukas PRIVALO buti ne jaunesnis nei 8 savaites ir paskiepytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tss: 21 liepos 2013 - 09:56
QUOTE(tss @ 2013 07 21, 11:56)
kad jus kazko nedaskaitot. skiepai ir KC registracija nieko bendro neturi smile.gif tik tai, kad pagal KC veisejo etikos taisykles neskiepyta suniuka parduoti draudziama, taip pat suniukui kuris pardavimo metu buvo nepaskiepytas negalios joks draudimas, jei kazkas atsitiks, draudimas nedengs jusu islaidu, pasiskaitykit draudimo info, aktyvuojant draudimo polisa suniukas PRIVALO buti ne jaunesnis nei 8 savaites ir paskiepytas.


Draudziant suniukas neprivalo but paskiepytas...bet draudimas nedengs jei suniukas apsikres buten tom ligom nuo kuriu neturi skiepo...kaip veterinaras man aiskino kad jei jus jo neleisit i lauka iki pirmo skiepo jis JOKIU galimybiu uzsikrest neturi..kaip pavyzdi jis aiskino man kad suniuko mama nebemaitina nuo 7 sav. o ar jis bus pas veisejus ar pas jus tai jau jokio skirtumo, nevesit i lauka ir buten ligom nuo kuriu yra skiepai namuose neuzsikreciama...
Atsakyti
o patys kai vaikštot lauke, ant rubų ir batų neparsinešat visų tų pačių bacilų į namus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2013 07 21, 12:25)
o patys kai vaikštot lauke, ant rubų ir batų neparsinešat visų tų pačių bacilų į namus?  g.gif

Nezinau.. As sakau tai ka man sake du veterinarai..as su jais pakalbu nusiraminu cia tik ilendu ir vel nerimas sad.gif ir nebezinau nei ka daryt nei kuo tiket.. Musu gatvei yra vokieciu aviganiu veisejai reiks dar pas juos uzeit pasikalbet..nors veterinarai tikino kad viskas normalu kad uk cia norma nes as jiems aiskinau kad pas mus kitaip..
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2013 07 21, 11:44)
Nezinau.. As sakau tai ka man sake du veterinarai..as su jais pakalbu nusiraminu cia tik ilendu ir vel nerimas sad.gif ir nebezinau nei ka daryt nei kuo tiket.. Musu gatvei yra vokieciu aviganiu veisejai reiks dar pas juos uzeit pasikalbet..nors veterinarai tikino kad viskas normalu kad uk cia norma nes as jiems aiskinau kad pas mus kitaip..

aisku vetas priims, suskiepins ir darys ka reikia, juk cia jo klientas ir jo uzdarbis. jei jus noretumet rasti daugiau info skambinkit i KC, arba aplankykit ju websaita. na nesvarbu, kiekvienas girdi ka nori girdeti. jei tam jusu veisejui taip sudetinga palaikyt tuos suniukus iki 8 savaiciu tai ner daugiau ka ir kalbeti, bet as asmeniskai is tokio ir nepirkciau, nes galbut jam taip pat sunku buvo ir visa kita daryti pagal taisykles, laiku nukirminuoti, tinkamai maitinti, leist lakstyt ir t.t. galbut ir motina laiku nesuskiepinta, ir suniukai neturi imuniteto is jos tam tikrom ligom. jei veisejas mano, kad skiepai yra nesvarbu tai kas cia zino..juk panasu kad svarbiausia kuo greiciau tuos suniukus iskisti. nesakykit kad tai norma, nes tai tikrai nera norma, turiu daug draugu veiseju, bet nesu girdejus, kad kas pardavinetu suniukus be skiepu smile.gif
Atsakyti
Šuniukai bent 3mėn turi būti su motina ne todėl, kad ji juos maitina, o todėl, kad ji juos moko, auklėja - vienžo padaro normaliais, stabilios psichikos šuniukais, kurie žino kas šunų pasaulyje galima ir kas ne. Atkreipkit dėmesį į vilkiukus - motina juk juos maitina pakankamai trumpai, bet po to nepameta, o augina iki metų, moko medžioti, gaujos taisyklių ir pan. ir t.t. Tas pats ir pas šuniukus.
O skiepus veisėjas mano giliu įsitikinimu turėtų pradėti, kažkoks nepatikimas tas jūsų veisėjas atrodo g.gif
Atsakyti
Suniukai ir bus pas veisejus iki 8 savaites as niekada kitaip ir nerasiau..as niekada nesakiau kad MAN tai norma as sakau veterinarai taip sako.. Veiseju tai 9 vada jie augina dvi poras Labradoru.ir atsiliepimai tik geriausi is veterinaro , prieglaudos ir forume kur juos susiradau. Na as palabdzioju pati po angliskus forumus skelbimus visur raso kad taip yra.. Skiepiti pardavinejami cempionu vaikai ir aisku kainomis nerealiomis..o pirkti toki vien todel kad jis turi pirma skiepa butu nesazininga suniuku atzvilgiu.. Nes mes perkam seimos suni, drauga o ne parodom ar panasiai..
Atsakyti