Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenantiems užsienyje

QUOTE(SummerXXX @ 2010 02 24, 17:22)
o ko jus verciat is euru i litus? pas juos i menesi pajamos ne 300 eur , o kiek jus isleidziat i metus suniui? as kazkur 1000 lt tai tikrai, visi vizitai pas veterinarus, maistas, priemones. nebent jus neskiepijat ju, maitinat kosem, gydot pati, tada gal jus ir sugebat 9 sunis uz posa simtu islaikyt

visiskai drinks_cheers.gif gyvenant uzsieny, geriau vadovautis salies valiuta, o ne LT mirksiukas.gif nes kartais gali tikrai baisu pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
Danijoje sunis draudzia visos draudimo kompanijos Tryg, If, 3 krone ir t.t. Zinau tik viena kompanija, kuri pareikalavo, kad suo turetu kilmes dokumentus, kitose tai visiskai nesvarbu. Geriausia drausti toje kompanijoje, kurioje jau turite draudima pvz.: masinai, turtui ar gyvybei, tada gausite dar ir nuolaida.

Papildyta:
http://www.cphpost.d...us-to-live.html

http://www_mastiff-f...eed-Bans?p=1162

Deja, amerikieciu buldogai taip pat yra itraukti i ta nelemta sarasa. Siu veisliu sunu nebus galima ivezti i Danija, o esamus reikes sterilizuoti/kastruoti. Daugiau informacijos galetu suteikti paskambinus i Dannish kennel club.
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2010 02 24, 18:41)
Danijoje sunis draudzia visos draudimo kompanijos Tryg, If, 3 krone ir t.t. Zinau tik viena kompanija, kuri pareikalavo, kad suo turetu kilmes dokumentus, kitose tai visiskai nesvarbu. Geriausia drausti toje kompanijoje, kurioje jau turite draudima pvz.: masinai, turtui ar gyvybei, tada gausite dar ir nuolaida.

Papildyta:
http://www.cphpost.d...us-to-live.html

http://www_mastiff-f...eed-Bans?p=1162

Deja, amerikieciu buldogai taip pat yra itraukti i ta nelemta sarasa. Siu veisliu sunu nebus galima ivezti i Danija, o esamus reikes sterilizuoti/kastruoti. Daugiau informacijos galetu suteikti paskambinus i Dannish kennel club.

aciu uz info 4u.gif nuo kada cia taip del tu amerikieciu buldogu? g.gif nes siaip tai jis pas mus pirktas danijoj ir popieriukai daniski. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lion @ 2010 02 24, 17:06)
As saviske apdraudus Allianz draudimu Airijoj - tikrai yra ir daugiau draudeju  mirksiukas.gif
Pasidarot Airijoj kraujo tyrima, pralaukiat pusmeti ir tada drasiai keliaujat  mirksiukas.gif


drasiai keliaujam i Lt, ir is Lt atgal? smile.gif jei gerai suprantu, kraujo tyrimas ir puses metu karantinas daromas blush2.gif viena karta, nepriklausomai kiek kartu bus keliaujama?
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2010 02 24, 20:13)
drasiai keliaujam i Lt, ir is Lt atgal?  smile.gif  jei gerai suprantu, kraujo tyrimas ir puses metu karantinas daromas  blush2.gif viena karta, nepriklausomai kiek kartu bus keliaujama?

I lt galite keliaut ir nepraejus pusmeciui nuo kraujo tyrimo, o grist jau nebesigaus, turesit islaukt, kol sueis 6 menesiai po tyrimo.

Jei neveluosit su kasmetiniu pasiutliges skiepu, tada jokiu kraujo tyrimu nebereikes daryt ir karantino nebus mirksiukas.gif

http://www.agriculture.gov.ie/pets/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lion: 24 vasario 2010 - 22:00
QUOTE(do22 @ 2010 02 24, 20:57)
aciu uz info 4u.gif nuo kada cia taip del tu amerikieciu buldogu? g.gif  nes siaip tai jis pas mus pirktas danijoj ir popieriukai daniski. cool.gif

Jau kuris laikas buvo apie tai kalbama, o kazkur sausio menesi prasidejo rimtesni veiksmai. Nauja tvarka turetu isigalioti nuo vasaros, is karto po pasaulines sunu parodos Danijoje.
Atsakyti
Dar praeitais metais prasidejo kalbos del kai kuriu veisliu uzdraudimo Danijoje. Sis sprendimas isigalios nuo liepos 1 dienos, kaip ir Tati sake, iskarto po pasaulines parodos. Ir nesvarbu is kur suo isigytas (Danijoje ar kitoje salyje). P.S. kazkur esu skaiciusi, kad Danijos sunininkai bandys apeiti istatymus ir pakeisti veisliu pavadinimus g.gif Bus ir boikotuojanciu pasauline sunu paroda, taip norint atkreipti demesi i apsurdiska istatyma.
Atsakyti
sveiki,as gyvenu vokietijoje.kolne :)na pas mus cia,laikymo salygos panasios kaip visur.suo turi buti priregistruotas.na apie veterinaru paslaugas.negaliu sakyt kad esu labai patenkinta,tiesiog jie nesureiksmina smulkmenu bent cia mano pastebejimai.paslaugu kainos cia brangokos,nors neverciant i litus atrodo normaliai.tarkim nesenai cipavom ir uz pasiutliges skiepa sumokejom 100e.manau lt butu mokeja apie 100 litu,tai kaip ir susilygina neverciant. smile.gif siaip zmones cia draugiski.labai daznai,kas pakalbina mano maziu.dauk sunu vaiksto palaidu ir be antsnukiu.kas siek tiek mane erzina.kai mano maziui buvo 3 menesei mus uzpuole stafo misrunas,kuriam buvo 10 metu.suni teko atplesti savom rankom,nes seiminke tik stove ir ziurejo doh.gif ji buvo pakankamai senyva,bet po visko sugebejo bekt nuo manes lotuliukas.gif buvo iskviesta policija,ir ko sulaukiau tik akiu draskymo is jos.bet gerai,kad mano maziui viskas gerai baigesi.isigydeme.uztat as gavau paniska baime,tik pamatau palaida suni ir greit griept savo ant ranku.atrodo juokinga kartais,net pacai.kai tas suo buna net mazesnis uz ji pati. blush2.gif o visi tiktai juokiasi,kad ju sunis labai geri ir nekanda,bet kai pakviecia jokio regavimo i komandas. :lotuliukas:tai pat del sunu ekskrementu,tai cia pastebejau kad ju beveik niekas nerenka,net nera spec siuksliniu.nezinau kodel cia taip ir rajonas pakankamai geras.kai iseini pastovei i kokia mina ilipi.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2010 02 24, 21:06)
Jau kuris laikas buvo apie tai kalbama, o kazkur sausio menesi prasidejo rimtesni veiksmai. Nauja tvarka turetu isigalioti nuo vasaros, is karto po pasaulines sunu parodos Danijoje.



QUOTE(Tifa @ 2010 02 24, 23:18)
Dar praeitais metais prasidejo kalbos del kai kuriu veisliu uzdraudimo Danijoje. Sis sprendimas isigalios nuo liepos 1 dienos, kaip ir Tati sake, iskarto po pasaulines parodos. Ir nesvarbu is kur suo isigytas (Danijoje ar kitoje salyje). P.S. kazkur esu skaiciusi, kad Danijos sunininkai bandys apeiti istatymus ir pakeisti veisliu pavadinimus  g.gif  Bus ir boikotuojanciu pasauline sunu paroda, taip norint atkreipti demesi i apsurdiska istatyma.

supratau, dekui uz info, lauksim kuo cia tas klausimas baigsis, bet juk sunu kastracija bent jau patinams nera gerai g.gif ypac tokiom veislem, jie juk gali pasidaryti agresyvesni g.gif
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2010 02 25, 11:44)
bet juk sunu kastracija bent jau patinams nera gerai g.gif ypac tokiom veislem, jie juk gali pasidaryti agresyvesni g.gif

iš kur čia tokia info g.gif ax.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kiek laiko galioja tas kraujo tyrimas?
Žinau, kad jis įsigalioja po 6 mėnesių nuo jo padarymo - o po tų mėnesių kiek laiko galima gyvūną įsivežti į UK?
Juk pasidarius tyrimą ir važiuojant pvz po 2 metų, jis nebegalios? Ar galioja neribotai?..
Atsakyti
QUOTE(inesak @ 2010 02 25, 08:49)
iš kur čia tokia info g.gif  ax.gif

kalbu apie tuos kurie buvo jau kergiami, jiems gi poto kai nebegaus biski mastymas pasikeicia blush2.gif na nzn kazkur lyg buvau girdejus.
Atsakyti