Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image
Atsakyti
nu va, Daddygirl, istryne mano posta biggrin.gif nrs jau ir pati istryniau, kad jau taip parase unsure.gif zodziu zinosiu ir as dabar apie Asda biggrin.gif bet musu merginos labai daznai pekasi ten, kai nezinai, tai ir pamaniau,kad ten viskas normaliai, negalvojau, kad ju eco sampune bus visokiu nesamoniu prideda, bet dar vaikiskam, nu nesamone blink.gif
Atsakyti
Gal tos, kurios pirkote gintaro miltelius Pamėnkalnio g., pamenat, kokia kainytė jų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 20, 15:27)
lotuliukas.gif  thumbup.gif

pasidariau skūpa matyt, gaila man garinti tuos skanius Aroma-Zone ekstraktus, tai kol nieko su jais negaminau, naudoju dušo aromaterapijai - vėl pasiėmiau ožkų šampūną, kadangi kvapas saldus ir dera tarpusavyje, palašinu granatų, žemuogių ar vyšnių ir ant plaukų  cool.gif Kvepia labai skaniai, svaigiai, ir plaukai pradėjo labai blizgėti, atsigavo  thumbup.gif

minusas - alkoholis pasausina plaukus, tai sausaplaukėms su kiekvienu plovimu neverta lašint, kad bėdos neprisidarytų. Ir išvis, ar verta tokį bandymą pasidaryti. Pati kasdien taip nežaidžiu, bet kas kelintą dieną tai labai geras rezultatas, man labai patinka  rolleyes.gif

noriu daugiau  blush2.gif



nu va prisskaiciau ir savo ozkas uzkvepinau papajom doh.gif like neadaug sampuno, tai pagalvojau aij negaila. Sampunas kvepejo visai neblogai, bet tas specifinis ozku kvapas vis tiek persimuse. Manyciau, kad sita sampuna geriausia butu maisyti su kokiu vysniu ekstraktu, arba nougat, nes kazkuo kvapai panasus.

Na bet aisku man vien tik sampuna pakvepinti neuzteko doh.gif tai privarvolinau mango ekstrakto ir i Sante mango kondicionieriu, nes pastarasis man labai smirda kazkokiu pelesiu ir kvapas visikai nepanasus i mangu, na nebent supuvusiu mangu kvapas g.gif na zodziu, kadangi turiu mango ekstakta tai issipaudziau kodicionieriaus vienam kartui ir sumaisiau su 4 lasais ekstrakto, kvepet tikrai skaniai kvepejo. Palaikiau kondic. kaip kauke 10 min. Isdziovinus viskas lyg ir normaliai, bet manau, kad plaukus siek tiek pasausino, nes jie nebuvo tokie "sunkus" kaip kad anksciau kai plaudavau su Druide ozkom. Na bet esme ne tame, visi tie saldus kvapai nusiplove doh.gif ir liko mano plaukai smirdantys sante balzamu doh.gif uostineju db savo plaukus ir negaliu kaip pyktis ima doh.gif.

Sante mango balzamas plaukams viena is neskaniausiai kvepianciu priemoniu, kokias tik teke kada naudoti. paskutini karta as juo smardinu plaukus.

Isbandziau siandien pasifloru alieju. Sumaisiau su kokosu ir mango sveistais ir dar ilasinau siek tiek pasifloru ekstrakto del kvapo. Pats pasifloru aliejus irgi kvepia panasiai kaip vaisius thumbup.gif o va mango sviestas visai nekvepia schmoll.gif misinukas gavosi visai neblogas, kvapas ilgai neissilaike, bet oda tikrai svelni wub.gif

Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 20, 13:25)
Apie ką ten ir kokia laida buvo? smile.gif

Apie eterinius aliejus, jų poveikį odai, sveikatai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 21, 01:07)
Gal tos, kurios pirkote gintaro miltelius Pamėnkalnio g., pamenat, kokia kainytė jų?  4u.gif

Satura minėjo, kad ten nuo pardavėjų nuotaikos priklauso, kartais ima litą, kartais - du biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 21, 02:07)
Gal tos, kurios pirkote gintaro miltelius Pamėnkalnio g., pamenat, kokia kainytė jų?  4u.gif



tiksliai neatsimenu, bet pasirode juokinga kaina, nes lyg kazkur apie 3 Lt kainavo. Is to dziaugsmo as juos kazkur pakeliui pameciau doh.gif taip iki namu ir nedanesiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 02 21, 02:10)
Satura minėjo, kad ten nuo pardavėjų nuotaikos priklauso, kartais ima litą, kartais - du  biggrin.gif


Na, jei kaina tokiose ribose svyruoja, tai nebaisi tada ir ta nuotaika... hihihi.gif biggrin.gif
Papildyta:
Ką manote apie TŪB "Mėta" produkciją? http://www.eco-meta....x.php/products/
Kad ir eterinius aliejus smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Chippie @ 2010 02 21, 02:10)
Is to dziaugsmo as juos kazkur pakeliui pameciau  doh.gif taip iki namu ir nedanesiau doh.gif


Būna būna... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 02 21, 01:10)
Is to dziaugsmo as juos kazkur pakeliui pameciau  doh.gif taip iki namu ir nedanesiau doh.gif
lotuliukas.gif


QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 21, 01:24)
Ką manote apie TŪB "Mėta" produkciją? http://www.eco-meta....x.php/products/
Kad ir eterinius aliejus smile.gif

Eteriniai pas juos nelabai aiškios kilmės, kažkada rašė merginos užklausimus, bet padoraus atsakymo ir negavo, šiaip rekomenduoja tik tuos kur su raudonu užrašu "ekologiškas". Kai kurios dar naudoja plaukų stiprinimo ekstraktą ir dilgėlių ekstraktą, bet iš atsiliepimų aišku kad kvapelis ne koks, tai pati neišdrįsau įsigyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 21, 03:24)
Ką manote apie TŪB "Mėta" produkciją? http://www.eco-meta....x.php/products/
Kad ir eterinius aliejus smile.gif

Aš šitą klausimą irgi kažkada uždavinėjau, tai iš atsakymų pamenu, jog yra tokių Mėtos eterinių, kuriuos būtų galima bandyt naudot, o yra ir tokių, kurie merginoms kvepėjo ne taip, kaip turėtų kvepėt natūralūs EA ir todėl kėlė abejonių. Kadangi aš savo uosle taip nepasitikiu, kad galėčiau atskirt, ar kokybiškas, ar ne, tai taip ir nenusipirkau nieko iš jų produkcijos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 21 vasario 2010 - 01:33
QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 20, 16:50)
o cia aprasymas: Go eco baby.


jei nėra sertifikato - reik į sudėtį žiūrėt, o jei yra - tai irgi pažiūrėt nekenktų biggrin.gif Kad parašyta eco, tai nereiškia, kad taip ir yra...


QUOTE(Odora @ 2010 02 20, 16:51)
o polimerai ne plastmases kartais g.gif


aha, benaršydama radau, kad kažkuri medžiaga yra naudojama plaukų kondicionavimui, bet iš sudėties visumos taip ir nesupratau, kas čia tiksliai smile.gif Jeigu tai plastmasės, tai skatini gamtoje neatsinaujinantį ciklą ir taršą, o kadangi jos susmulkintos iki labai mažų dalelyčių, tai neaišku, kaip su oda sąveikauja, kiek jų gali nusėsti ant plaukų. Bus kupeta, o paskui gal dar labiau prilips plaukuosena prie galvos doh.gif

QUOTE(adrija @ 2010 02 20, 16:53)
Nu o aš iš AKAMUTI užsisakiau neraudonąjį ekologišką erškėtuogių aliejuką,o tą paprastą ax.gif Pigiau blush2.gif


lauksim įvertinimų drinks_cheers.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 21, 01:07)
Gal tos, kurios pirkote gintaro miltelius Pamėnkalnio g., pamenat, kokia kainytė jų?  4u.gif


teisingai ernesin sakė, kaip šauna į galvą. Jei pas moterį perki, tai ji po litą duoda, o jei vyrukas - po du biggrin.gif

gal kunigunda78 geriau žinos, bet jei Žolinčių akademija šiemet dalyvaus Kaziuko mugėje, vien dėl to esu pagatava pasiaukoti ir nueiti. Nes kažkuriais metais ten pas juos žiauriai papigiai nugriebė dežutę kuo puikiausių gintaro miltelių mirksiukas.gif

QUOTE(Chippie @ 2010 02 21, 01:08)
o va mango sviestas visai nekvepia schmoll.gif  misinukas gavosi visai neblogas, kvapas ilgai neissilaike, bet oda tikrai svelni wub.gif


o tu nebandei lašinti į jį mango ekstrakto ir žiūrėt, kas gautųsi? Nes Aroma-Zona toks patarimas man užkliuvo prie mango aliejaus aprašymo - tipo, pakvėpinkite jį mango ekstraktu ir naudokite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 21 vasario 2010 - 02:20
Pagaliau nusipirkau vienos mergaitės rekomenduotą Weledą migdolų kremuką wub.gif , kol kas jis man labai patinka smile.gif, patariu išsausėjusiai, dehidratuotai odai.

tiesa, gal kam bus aktualu, radau vienos mergaitės bloge apie Elysambre kosmetiką:elysambre
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 21 vasario 2010 - 10:27
QUOTE(ernesin @ 2010 02 21, 02:30)
lotuliukas.gif
Eteriniai pas juos nelabai aiškios kilmės, kažkada rašė merginos užklausimus, bet padoraus atsakymo ir negavo, šiaip rekomenduoja tik tuos kur su raudonu užrašu "ekologiškas". Kai kurios dar naudoja plaukų stiprinimo ekstraktą ir dilgėlių ekstraktą, bet iš atsiliepimų aišku kad kvapelis ne koks, tai pati neišdrįsau įsigyti biggrin.gif


Mhm... g.gif Spėju, kad tada panaši situacija ir su "Naujaja Barmune", ar ne? O tai dariau vakar tyrimą, kur, už kiek ir kokie EA Lietuvoje parduodami smile.gif Tai spektras ir pasirinkimo ir kainų - nuo... iki smile.gif
Atsakyti