Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai ir moterys cigarečių pasauly...

Sveiki. Pamačiau temą apie rūkymą "kaip mesti rūkyti?" ir pan. ir iš po vakarykščio baliaus, kai pastebėjau, jog rūkančių merginų yra kur kas daugiau nei vaikinų, iškilo klausimas man, kodėl rūkančių merginų gretos taip sparčiai auga ir auga, kad net tuoj lenks vaikinus... Kaip manote kame čia replės, kodėl toks NEMOTERIŠKAS dalykėlis, tampa toks populiarus tarp merginų. Gal dėl to, kad jos mūsų silpnoji lytis? Ir jos neatlaikusios įtampos griebiasi cigaretės? O gal jos vaikosi kokių nors madų ir pamačius, kad kokia draugė rūko ir ji nusprendžia "atrodyti "kietai""... Ir išvis, kaip jums atrodo rūkanti mergina? Draugautumėt su tokia? Gal draugaujat, ar rūkymas jums netrukdo?


Ką merginos mano apie šią situaciją? Ką manot apie rūkančius vyrus? Jūsiškis rūko? Nesipykstat dėl to...?


Beje, noriu pabrėžti, kad merginos, kurios mano istorijoje "rūkančių merginų yra kur kas daugiau nei vaikinų", buvo 16-20 metų panelės smile.gif Būsimos mamytės... Tikėkimės, kad išaugs iš tokio amžiaus ir mes rūkymus bei gėrimus iki to, kai teks sūpuoti leliuką. smile.gif

Tikriausiai tokių temų šimtas su trupučiu, tačiau aš čia naujas ir visko praeit per diena tikrai nespėsiu smile.gif)
Atsakyti
o kodėl rūkymas nemoteriškas.....įsivaizduok Prancūzija...kažkas panašaus į Merlyn Monro, plonas cigaras.....juk seksualu....čia viena priežastis
antra matyt priežastis gyvenimo tempas - matyt vienintelis būdas stabtelti
trečia priežastis lengvesnis bendravimas, susipažinimas
ketvirta paauglystė...
Atsakyti
Rūkančių moterų nei vyrų yra daugiau jau seniai,seniai.Kiek mes su vyru pažystam porų,tiek giminių,tiek draugų tarpe,tai rūko tik moterys.Kodėl tas "dalykėlis" nemoteriškas?Kas sugalvojo,kas yra moteriška,o kas vyriška,tikriausiai vyrai,nes mat moteris prisirūkius smirdi,o vyras tai gali ir šūdo išlipes gali pareit ir moterims turi būt viskas ok.Dėl vaikelių tai mes nesam vien indai vaikam išnešiot.Norint susilaukt sveiko vaikelio nerukyt turi abu tėvai.Dėl silpnumo tai galėčiau taip pasakyt- jai kokie rūpesčiai ar nesklandumai gyvenime tai pirmiausia palūžta vyrai,o moterys dar sugeba ir vaikais ir tais palūžusiais vyrais pasirūpint.Mes silnoji lytis tik fiziškai,bet dvasiškai tai dar klausimas.Gal todėl ir rūko moterys,nes visus keturis kampus laiko,tai norisi turėt kažkokį atsipalaidavimo būda,be to moterys plepesnės,tai būna pretekstas pasiimt cigaretę ir išeit paplepėt.
Atsakyti
Neatrastoji, įsivaizduoju moterį su plonu cigaru... mmm.... kaip gražu.... imu ją ir pabučiuoju...o iš burnos klaikus tabako kvapas.. fehh.. blink.gif čia žinoma, tas kvapas taikomas ir vyrams, tačiau niekados gyvenime nedraugaučiau su tokia mergina, kuri rūko. schmoll.gif (aš nesu net bandęs rūkyti) net susimastyčiau ar draugauti, jei ji vis dėlto nuspręstų mesti rūkyti. Buvau jau susidūręs su tokia situacija, kai mergina meta dėl manęs rūkyti, tačiau laikant bėgant, ji vis mesteldavo man: "gal galiu nors vieną surūkyti, juk tiek ilgai nerūkiau?" arba imdavo ir surūkydavo po mūsų kivirčo. Tai yra nemoteriška, visiškai neseksualu ir šlykštu. Vaikščiojantys kaminai. smile.gif

su tempu... stabtelėti galima ir kitokiais būdais, pavyzdžiui prisėst ramiai pasikalbėt biggrin.gif


astor, tai pala, juk pati paminėjot, kad tarp porų yra daugiau rūkančių merginų. Tai gal vis dėlto, vyrai yra labiau pareigingi ir labiau supranta rūkymo žala vaikams bei aplinkiniams... smile.gif Dėl palūžimo tai viską galima paaiškinti. Vyrai dažniausiai dirba sunkų fizinį darbą, labiau išvargsta...Pavargusiam ir sunkiau pakelti buities rūpesčius, dar kai principinga antroji pusė įkyriai nenusileidžia tai išvis norisi nueit su draugais pakelt po pora alaus bokalų ir atsiriboti nuo problemų drinks_cheers.gif O paskui moteriškės pyksta, kad jų vyrai kažkokie prasigėrę, kai net nė trupučio neįdeda pastangų toms latrystėm užkirst kelio ir tik dar paaštrina situaciją, keldamos skandalus. Bet tema ne apie tai... Įdomus požiūris į cigaretės, kad paplepėjimai negali apsieiti be jų... wink.gif) Esu dar jaunas vyrukas, tad gal ir man bei mano draugams ateityje taip bus, kad negalėsim paplepėti neišsitraukę cigaretės... Tačiau pakolkas, kad paplepėtume mūsų chėbrikėj nėr nė vieno tokio, kuris butų garvežys ir trauktų dūmus į plaučius smile.gif)


Ir visgi, nelabai suprantu kame čia bėda... Paauglystė kaip ir praėjau, bet nerūkiau...Tai paauglystę atmeskim...
Atsakyti
Nu aš dar suprantu, kad rūkantys žmonės nepatinka, smirda, etc., bet tai kodėl NEMOTERIŠKAS net iš didžiųjų raidžių parašytas? Kodėl Jums taip atrodo? Jei pažvelgt į preitą amžių, kai išpopuliarėjo dabartinės cigaretės, rūkė tiek vyrai, tiek moterys, moteris su cigarete buvo elegancijos simbolis blink.gif
user posted image
Taip pat pats sakote, kad moterų rūko daugiau nei vyrų, tai kame čia nemoteriškumas doh.gif Čia pirma.

Kodėl rūkančių merginų gretos auga. Na, nes merginų gretos auga. Jei Jūsų, pavyzdžiui, universiteto kurse yra 60 merginų ir 10 vaikinų, ir 10 merginų rūko, o vaikinai ne, tai nejaugi galime apibendrinti, kad rūko daugiau merginų nei vaikinų? blink.gif

Vyrai dažniausiai dirba sunkų fizinį darbą, sakote. O jei vyras ne arklį su plūgu po laukus gainioja, o kontoroje sėdi, ir moteris ne grindis su šypsena šveičia, o irgi kontoroje sėdi, tai kaip čia gaunas tada?

Ir pabaigai, atsakymas - taip, rūkantys vyrai man patinka smile.gif Susilieję tabako, kvepalų ir mėtinio ledinuko kvapai yra labai seksualu smile.gif
Atsakyti
O kodėl niekas nekelia klausimo, kodėl vyrai daugiau geria, negu moterys?
Kas kam patinka, tas tą daro. Alkoholis griauna šeimas, tabakas- ne.
Lygios teisės visiems, ir visi renkasi , kas nuo ko nori numirti.

Rūkiau 24 metus ir neleidau niekam aiškinti, kam tai darau. Patiko- rūkiau.
Dabar metusi senokai, o MB rūko.
Ir neknisu jam proto. Norės- mes, norės- mirs nuo plaučių vėžio. Arba nuo infarkto. Arba išvis nemirs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Žaltvykslė: 21 vasario 2010 - 10:52
QUOTE(Vyras Modesty @ 2010 02 20, 19:38)
Ir visgi, nelabai suprantu kame čia bėda... Paauglystė kaip ir praėjau, bet nerūkiau...Tai paauglystę atmeskim...

O jūs rūkykit. Tuomet suprasite kaip tai malonu, kaip tai padeda gyvenime, kaip tai naudinga.
Aš rūkau. Moterų patrauklumo pagal rūkymą neskirstau.
Atsakyti
Maniškis rūko ir mesti nesugeba niekaip .. Ir aš laaabai pykstu ant jo doh.gif blink.gif ax.gif
Atsakyti
Aš manau, kad tai dažniausiai būna žmonių nusistatymas. jeigu jau rūkai tai esi silpnavalis ir t.t. Mano draugų rate didelė dalis merginų rūkančios ir aš nematau čia nieko tragiško, tai jų pačių reikalas. Tiktai keista būna, kai jau pakankamai vyresnės draugės dar bando slėptis kad kas nepamatytu ir nepasmerktų... blink.gif
Atsakyti
jūs sakot nedraugaučiau su rūkančia moterim, bet jkiek žinau tokių kurie sakė: mano žmona niekada nerūkys - o žiūrėk pats nerūko, o žmona kaip kaminas rūko.
Aišku labiausiai nepateisinu moterų kurios nėščios rūko, ir tik nereik sakyti, kad negali mesti
Atsakyti
jei vaikinas,dumija kaip kamynas,tai truputi nelabai..o jei normose,tai pakenciama.Mano ex ruke,pradzioj nebuvo malonu,bet paskui kazkaip nelabai trukde ir pan,juolab jei cigaretes yra is giresniuji(o beto kai kuriu kvapas nera labai jau blogas).Pati esu nerukancioji,bet jei vaikinas rukytu nesu labai pries,kaikuriem tai netgi tinka is dalies rolleyes.gif
Atsakyti
Mes abu nerukantys smile.gif
Atsakyti