Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai ir moterys cigarečių pasauly...

mano vyras rūko, o aš ne. piktina tai, kad ant tokių dalykų kaip cigaretės ir alus yra leidžiami pinigai. nepatinka ir kvapas. mano aplinkoje daugiau rūkančių vaikinų, bet yra ir merginų. man aktualu tik šeimos nariai o ka daro draugai ar kaimynai, čia jau jų reikalas.
Atsakyti
mano vyras ruko, o as taip pat doh.gif deja deja, esu vienintele rukanti is draugu rato cool.gif na giliau tarp draugu pasikapscius rasciau rukancia ne viena, bet snekant apie artimiausius, tai as viena ir del to jauciuosi tragiskai verysad.gif
Atsakyti
Kadangi as nerukau, tai atitinkamai ir noreciau nerukancio partnerio (aciu dievui toki turiu biggrin.gif ). Jei zmogu suruko kelias cigaretes per diena, tai nieko baisaus, bet jei skaiciuojama pakeliais, jau darosi baisu. Turiu bendradarbe, kuri per diena suruko, 2-3 pak., smirda vos arciau priejus, o darbas su zmonemis rimtoje firmoje, karta maciau, kai klientas priejes, net atsoko doh.gif . Ji sake, kad nikotinas padeda mesti svori, tai gal ir daugiau del sios priezasties atsiranda rukanciu lotuliukas.gif
Atsakyti
dauguma rūkančių - elementarūs silpnavaliai, randantys šimtus priežasčių pateisinti savo ištižimą...
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2011 02 18, 10:37)
dauguma rūkančių - elementarūs silpnavaliai, randantys šimtus priežasčių pateisinti savo ištižimą...

Gerai, kad paraset dauguma rukanciu biggrin.gif Nes buvo jau galima pamanyti, kad visi bigsmile.gif
Atsakyti
Man nepatinka nei rukantys vaikinai, nei merginos schmoll.gif
As irgi paskutiniu metu pastebejau, jog aplinkoje tik kelios merginos liko berukancios. Paaiskinimo nezinau, tiesiog pries kelis metus, kai uzdraude baruose, klubuose rukyti, tai dauguma ir atkrito thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2011 02 28, 17:38)
Man nepatinka nei rukantys vaikinai, nei merginos  schmoll.gif
As irgi paskutiniu metu pastebejau, jog aplinkoje tik kelios merginos liko berukancios. Paaiskinimo nezinau, tiesiog pries kelis metus, kai uzdraude baruose, klubuose rukyti, tai dauguma ir atkrito  thumbup.gif

Jei butu maziau bambanciu, gal ir rukanciu sumazetu? Kai kuriems patinka draudziami dalykai, tai ku daryt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linja @ 2011 02 28, 19:17)
Jei butu maziau bambanciu, gal ir rukanciu sumazetu? Kai kuriems patinka draudziami dalykai, tai ku daryt?  rolleyes.gif


Draudžiami dalykai gali būti vaikams ar paaugliams, o suaugęs žmogus pats privalo valdyti savo gyvenimą, nusistatyti ko jam siekti ir pasiekti. Jei pastebėjote, pagrindinis rūkalių priežodis kad jie niekam neturi pinigų. O atidėkite kiek surūkote kasdien ir po 356 dienų galėsite išvažiuoti į Turkiją ar Egiptą. Gal tai nebus 5 žvaigždutės, bet 3 žvaigždutės bus garantuotai. Rūkymas visais laikais buvo ir išliks skurdžių malonumas.
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 04 03, 23:29)
Kvailiausias dalykas, mano galva, rinktis moterį pagal tai, ar ji rūko ar ne biggrin.gif
Tas kuris niekada nerūkė vargu ar supras rūkančiuosius. Man rūkymas tam tikras ritualas. Kaip kažkas jau minėjo - rytinė cigaretė su kava yra vienas iš tų mažyčių malonumų, kurių bent jau kolkas nesinori atsisakyti.
MB irgi rūko, taigi rūkom abu, problemos tame nematome, net gi šiokia tokia romantika ;] Be to, prie cigaretės yra užsimezgęs ne vienas įdomus pokalbis ir įdomi pažintis.
Į tuos, kurie nerūko nežiūriu kažkaip "keistai". Juk tai kiekvieno pasirinkimas. Ir nepastebėjau, kad rūkančių moterų būtų daugiau. Buvo teisingai minėta - daug kas priklauso nuo kolektyvo, kuriame esate. Jei mano grupėje 20 merginų ir trys vyrukai (iš kuriu nė vienas nerūko), tai nereiškia kad rūkančių merginų žymiai daugiau. Galėčiau pasakyti net gi, kad iš pažįstamų tarpo pirmauja vaikinai.


Turiu pasakyti, kad laikausi panašios nuomonės. Mano draugas rūko, tačiau man tai netrukdo. Tai yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas ir tas skirstymas ar netgi teisimas už tai, kad rūko, manau, yra labai jau vaikiškas. Negi dabar pradėsim skirstyti ir pagal svorį ar rūbus? O aš, kol neplanuoju nėštumo, nematau nieko blogo, o net atvirkščiai, malonu su vyno taure ar kavute balkone surūkyti vieną cigaretę.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2011 02 28, 19:49)
Draudžiami dalykai gali būti vaikams ar paaugliams, o suaugęs žmogus pats privalo valdyti savo gyvenimą, nusistatyti ko jam siekti ir pasiekti. Jei pastebėjote, pagrindinis rūkalių priežodis kad jie niekam neturi pinigų. O atidėkite kiek surūkote kasdien ir po 356 dienų galėsite išvažiuoti į Turkiją ar Egiptą. Gal tai nebus 5 žvaigždutės, bet 3 žvaigždutės bus garantuotai. Rūkymas visais laikais buvo ir išliks skurdžių malonumas.

Butent - pats, o ne aushra 1,2 ar trys. Turkija ir Egiptas su penkiu zvzigzduciu viesbuciu - kiekvieno ubago svajone. Nuotraukos prie viesbucio ir piramidziu- butinos. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linja @ 2011 02 28, 21:02)
Butent - pats, o ne aushra 1,2 ar trys. Turkija ir Egiptas su penkiu zvzigzduciu viesbuciu - kiekvieno ubago svajone. Nuotraukos prie viesbucio ir piramidziu- butinos. lotuliukas.gif


Deja, daugeliui tai ir liks per cigaretės dūmą fantazijose. Ne veltui dar senovės graikai kalbėjo, kad žmogui yra viskas leistina, bet ne viskas yra naudinga ir įveikiama. Sėkmės rūkaliams ir visiems kitiems!
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2011 03 01, 00:04)
Deja, daugeliui tai ir liks per cigaretės dūmą fantazijose. Ne veltui dar senovės graikai kalbėjo, kad žmogui yra viskas leistina, bet ne viskas yra naudinga ir įveikiama. Sėkmės rūkaliams ir visiems kitiems!

tongue.gif Tik jau nesinervinkite del kitu fantaziju. ax.gif Nervai groziui peilis, o dar potraukis cigaretems atgis, kad ji kur bala - tiesus kelias i ubagyste, egipta uz dumu uzdangos ir kitas stichines nelaimes. Net pagalvot baisu, kad kur jas tabakas tokias mintis. Viso pasaulio juk neisgelbesit, visokiu yra, visokiu reikia, bo ir egipetas ne guminis. Menkas malonumas, kai zemos kulturos prasirukeliai aplink trainiojasi, prarukytus plaucius kurortinese vietovese vedina, kam tokie nepatogumai?
Atsakyti