Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušintakių Nepraeinamumas

QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 26, 10:21)
aš labiau už darymasi, gal truputį praplėstų tuos kiaušintakius. Bet siaubingai bijau išgirsti rezultatus. Kad paskui netektų nervuotis tuos 6 mėn. O dabar  bent jau turiu omenyje kad jie prabadyti ir viskas ok  tongue.gif  Ir dar jei jie man užsispazmuos GN metu, vėlgi nervai, galvosiu kad nieko man ten nepadarė gero..Dabar žinok vis galvoju ar man abu kiaušintakius prabadė ar tik vieną. Gynė sako nesvarbu kad skylutės trys, gali būti operuotas tik viena pusė. Nu bet blyn..manau bent sąaugas praskirstė abiejuose pusėse unsure.gif nes pasakė gi kad vienam buvo daugiau kitam mažiau  g.gif Nu načiart, paliksiu žinok šitą reikalą po mmm. kaip tada sugalvosiu taip ir bus. Apsvarstysiu visus už ir prieš... Aišku su tavo sese, bet vistiek ne pyragai. O kaip tau sekiojasi? Kaip jautiesi? Dar turi laiko gerą pusmenesį pastoti  ax.gif Tikiuosi mergyt kad abi sulauksim to stebukliuko natūraliai, nugi taip mes norim.. 4u.gif



Hm, jo idomu tikrai ar viena puse tau patvarke ar abi, siaip logiskai mastant tai turejo abi tvarkyti, nes viena puse butu tas pats kad puse darbo tik atlikti.. O tau neiseina niekaip paskambint ar nueit pakalbeti su operacija dariusiu gydytoju/gydytoja? Man irgi neduotu ramybes sis klausimas doh.gif Del GN tai vienu ar kitu atveju tau reik laukt mmm, tada matysi kaip intuicija lieps 4u.gif Vienur raso po Lap reikia skysti pravarinet per kiausintakius vos ne kas antra diena, kitur va ziurek sako reik duot sugyt, ir zinok kaip is tiesu, kas geriau doh.gif

As normaliai, po truputi, jauciuosi kaip kada, kartais optimistiskai, kartais nelabai.. Siandien lekem MB spermos tyrima daryti, reikejo susilaikyt nuo sexo 3-4 dienas, viska darem kaip reikia, bet nulekem i laboratorija pasake kad geriau pirmadieni iki 10 ryto atlikti ta testa doh.gif ir vel viskas is naujo.. Juokas ima, niekad nedare dar. Bet MB kazkaip aciu dievui gana ramiai reaguoja i visa tai.
Del pastojimo natural, tai man kaip ir praejo tas laikotarpis kur gydytoja ispranasavo- 6 menesiai po lap- didziausia tikimybe pastoti, bet as labai neimu i galva tu pranasysiciu, pastoja ir po metu ir po 2 ir po 10... kas ten zino, vienaip ar kitaip as jau turiu uzsirasius del IVF'o geguzi, tad bandysiu. O po to matysiu, jei is pirmo karto nepavyks, darysiu GN, ziuresiu kokie reikalai, tada matysiu ar natural bandyt, ar vel IVF, zodziu laikui begant bus daromi ir sprendimai nes iki galo nieko dar pati nezinau, po vizito del IVF'o zinosiu daugiau apie savo galimybes. Tei va, taip ir gyvenam, bandom stengiames, iriames link tikslo ane smile.gif
O kaip pas jus, pavasaris jau atejo? Kaip nuotaikeles pacios? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 04 26, 14:00)
Hm, jo idomu tikrai ar viena puse tau patvarke ar abi, siaip logiskai mastant tai turejo abi tvarkyti, nes viena puse butu tas pats kad puse darbo tik atlikti.. O tau neiseina niekaip paskambint ar nueit pakalbeti su operacija dariusiu gydytoju/gydytoja?  Man irgi neduotu ramybes sis klausimas doh.gif  Del GN tai vienu ar kitu atveju tau reik laukt mmm, tada matysi kaip intuicija lieps  4u.gif  Vienur raso po Lap reikia skysti pravarinet per kiausintakius vos ne kas antra diena, kitur va ziurek sako reik duot sugyt, ir zinok kaip is tiesu, kas geriau doh.gif

As normaliai, po truputi, jauciuosi kaip kada, kartais optimistiskai, kartais nelabai.. Siandien lekem MB spermos tyrima daryti, reikejo susilaikyt nuo sexo 3-4 dienas, viska darem kaip reikia, bet nulekem i laboratorija pasake kad geriau pirmadieni iki 10 ryto atlikti ta testa  doh.gif  ir vel viskas is naujo.. Juokas ima, niekad nedare dar. Bet MB kazkaip aciu dievui gana ramiai reaguoja i visa tai.
Del pastojimo natural, tai man kaip ir praejo tas laikotarpis kur gydytoja ispranasavo- 6 menesiai po lap- didziausia tikimybe pastoti, bet as labai neimu i galva tu pranasysiciu, pastoja ir po metu ir po 2 ir po 10... kas ten zino, vienaip ar kitaip as jau turiu uzsirasius del IVF'o  geguzi, tad bandysiu. O po to matysiu, jei is pirmo karto nepavyks, darysiu GN, ziuresiu kokie reikalai, tada matysiu ar natural bandyt, ar vel IVF, zodziu laikui begant bus daromi ir sprendimai nes iki galo nieko dar pati nezinau, po vizito del IVF'o zinosiu daugiau apie savo galimybes. Tei va, taip ir gyvenam, bandom stengiames, iriames link tikslo ane  smile.gif
O kaip pas jus, pavasaris jau atejo? Kaip nuotaikeles pacios?  4u.gif

Pas mus nuotaikos kaip ir normaliai ir pavasaris jaučiasi, turėjom dienų apie 20 laipsnių biggrin.gif kitą savaitė virš 20 praneša thumbup.gif . Nu , kaip sakiau , tau dar yra laiko iki IVF. Tai gali būt kaip tyčia paskutinėm dienom ir išaiškėt kad užkibai, kai viskas IVF'ui suplanuota tongue.gif O kaip čia kas antrą dieną pravarinėja ? Darant GN ar kitaip? Galėtų būt galima namų salygomis prasivarinėt lotuliukas.gif MB irgi ramiai, aišku baisiai nori leliaus, bet aš labiau tai parodau. Jis labiau savyje tai laiko. Tai aišku neimk į galvą ką tau sako gydytoja. Juk žinom kad kiekvieno organizmas individualus. Nepamiršk parašyti po IVF. Arba nueisiu pasiskaitinėt į tą Jūsų skyrelį kaip tau sekasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 26, 14:55)
Pas mus nuotaikos kaip ir normaliai ir pavasaris jaučiasi, turėjom dienų apie 20 laipsnių biggrin.gif  kitą savaitė virš 20 praneša  thumbup.gif . Nu , kaip sakiau , tau dar yra laiko  iki IVF. Tai gali būt kaip tyčia paskutinėm dienom ir išaiškėt kad užkibai, kai viskas IVF'ui suplanuota  tongue.gif O kaip čia kas antrą dieną pravarinėja ? Darant GN ar kitaip? Galėtų būt galima namų salygomis prasivarinėt lotuliukas.gif  MB irgi ramiai, aišku baisiai nori leliaus, bet aš labiau tai parodau. Jis labiau savyje tai laiko. Tai aišku neimk į galvą ką tau sako gydytoja. Juk žinom kad kiekvieno organizmas individualus. Nepamiršk parašyti po IVF. Arba nueisiu pasiskaitinėt į tą Jūsų skyrelį kaip tau sekasi ax.gif



Jo, svajone visu cia kad uzkibt pries IVF, buna aisku taip, bet gi ne garantija. biggrin.gif Kaip sakant bandau usikabint naturaliai iki paskutines minutes, o IVF'as tik zapaske biggrin.gif

Del to pravarinejimo kas antra diena skaiciau kazkokiam tinklapy apie kiausintakiu plastika, gal ten butent tos klinikos metodika buvo, nezinau, bet zodziu ten rase kad po operacijos toliau kas antra diena suleidineja kazkoki skysti pratekamumui palaikyti, ir kad saaugos nesusidarytu. kaip supratau tai panasiu principu kaip GN. Dabar neatsimenu tiksliai koks ten tinklapis, bet jei rasiu idesiu cia.. Kitur skaiciau kad nuo saaugu susidarymo po lap deda tarp organu kazkokius tvarscius, kurie neleidzia organams vel 'saugti'. Po to tie tvarsciai po kazkiek laiko istirpsta. Zodziu kiek tenka skaityti tiek truputi skirtingai ta laparaskopija atliekama. Kaip ten pas mus lietuvelej ja daro irgi neaisku. Zodziu daug neaiskumu blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Po IVF zinoma kad parasysiu, ir iki to dar parasysiu biggrin.gif Sita skyreli kruopsciai seku, nes visgi aktualu ir idomu, gal dar kokiom mergytem pavyks pastoti su tokia pacia situacija. Lauksiu ir tavo ziniu 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 04 26, 17:04)
Jo, svajone visu cia kad uzkibt pries IVF, buna aisku taip, bet gi ne garantija.  biggrin.gif  Kaip sakant bandau usikabint naturaliai iki paskutines minutes, o IVF'as tik zapaske  biggrin.gif

Del to pravarinejimo kas antra diena skaiciau kazkokiam tinklapy apie kiausintakiu plastika, gal ten butent tos klinikos metodika buvo, nezinau, bet zodziu ten rase kad po operacijos toliau kas antra diena suleidineja kazkoki skysti pratekamumui palaikyti, ir kad saaugos nesusidarytu. kaip supratau tai panasiu principu kaip GN. Dabar neatsimenu tiksliai koks ten tinklapis, bet jei rasiu idesiu cia.. Kitur skaiciau kad nuo saaugu susidarymo po lap deda tarp organu kazkokius tvarscius, kurie neleidzia organams vel 'saugti'. Po to tie tvarsciai po kazkiek laiko istirpsta.  Zodziu kiek tenka skaityti tiek truputi skirtingai ta laparaskopija atliekama. Kaip ten pas mus lietuvelej ja daro irgi neaisku. Zodziu daug neaiskumu  blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Po IVF zinoma kad parasysiu, ir iki to dar parasysiu  biggrin.gif Sita skyreli kruopsciai seku, nes visgi aktualu ir idomu, gal dar kokiom mergytem pavyks pastoti su tokia pacia situacija. Lauksiu ir tavo ziniu  4u.gif  drinks_cheers.gif

beje, man gynė sake, kad po LAP leidžia kažkokį skystį į pilvą, kurį reikia nusipirkti pačiai( apie 200-400 Lt už butelį)čia kad nesusidarytų arba ne taip greitai susidarytų sąaugos. Tai va, bet aš apie tai net nežinojau, ligoninėje tokio skysčio paprastai neturi, reikia patiems pirktis kažkur. Nebent būna suplanuota operacija tuomet daktarai pasirūpina skysčiu g.gif Po LAP gydytojai suleidžia jį į pilvą, ir kaip suprantu kažkiek laiko jis ten turi būti g.gif Tai galvoju jei kaip čia padarius jei prireiks kitos LAP.. Gal reiks iš anksto pasirūpinti rolleyes.gif Nu žinok man kaip keista, užsienyje yra visokių metodikų gydymui, nu čia pas mus ar nesidomi tokias dalykais tie vaisingumo daktarai ar kaip čia jie į tą gydymą žiūri mellow.gif Komersantai, kitaip nepavadinsi . Tiesa, pasiskaičiau (tik dabar sumasčiau kad reikia apie tai paskaityti blush2.gif ) kad kiaušintakio skersmuo apie 5 mm. ilgis - 10-15 sm. o aš maniau kad tas kiaušintakėlis ploooonas , iki 1 mm tongue.gif pasirodo jie ne tokie jau ploni, nesuprantu negi tuomet taip sudėtinga juos pravalyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olelebebe: 26 balandžio 2013 - 17:27
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 26, 17:14)
beje, man gynė sake, kad po LAP leidžia kažkokį skystį į pilvą, kurį reikia nusipirkti pačiai( apie 200-400 Lt už  butelį)čia kad nesusidarytų arba  ne taip greitai susidarytų sąaugos. Tai va, bet aš apie tai net nežinojau, ligoninėje tokio skysčio paprastai neturi, reikia patiems pirktis kažkur. Nebent būna suplanuota operacija tuomet daktarai pasirūpina skysčiu g.gif Po LAP gydytojai suleidžia jį į pilvą, ir kaip suprantu kažkiek laiko jis ten turi būti  g.gif Tai galvoju jei kaip čia padarius jei prireiks kitos LAP.. Gal reiks iš anksto pasirūpinti  rolleyes.gif  Nu žinok man kaip keista, užsienyje yra visokių metodikų gydymui, nu čia pas mus ar nesidomi tokias dalykais tie vaisingumo daktarai ar kaip čia jie į  tą gydymą žiūri  mellow.gif Komersantai, kitaip nepavadinsi . Tiesa, pasiskaičiau (tik dabar sumasčiau kad reikia apie tai paskaityti  blush2.gif ) kad kiaušintakio skersmuo apie 5 mm. ilgis - 10-15 sm. o aš maniau kad tas kiaušintakėlis ploooonas , iki 1 mm tongue.gif  pasirodo jie ne tokie jau ploni, nesuprantu negi tuomet  taip sudėtinga juos pravalyti  g.gif



Jo man irgi toks jausmas pasirode kad Lietuvoj nelabai rupi tiems daktarams kad saaugos vel nesusidarytu ar pagerinti sansus pastoti, kazka jie ten padaro, bet ar tiek kiek istikruju reiktu, neaisku.. man pvz ta mano gydytoja po Lap pasake, ko tu cia taip pergyveni, jei nepastosi tai nepastosi, juk visa laik yra IVF.. Vat tau ir parodo kiek jie stengiasi tas LAP atlikti taip kaip deretu.. Man apie joki skysti irgi niekas nieko nesake schmoll.gif Darosi pinigus per tuos IVFus ir tiek..
Aha, 5 mm kaip ir nemazai, bet ir nera tiek daug. Kazkur buvo palyginti kiausintakiai su spageciu makaronais (tais storesniais kur buna). Nu kaip ir nera labai plonas, bet kai pagalvoji kai reikia operuoti toki makaroneli, tai nera jis tada ir toks storas.. Pravalyti ar prapusti vidui gal ir iseina, bet as jau minejau kad jeigu kiausintakio struktura, gleivine viduje pazeista, tada nelabai ka gali gydojai padaryti.. Tas vamzdelis atrodo plonas ir mazas, bet jis atlieka daug funkciju, kas padeda apsivaisinti kiausialastei ir nukeliauti i gimda..Tad jeigu jie pazeisti, jie gali buti ir pratekami, bet neatlikti savo funkciju. gali pasiskaityt cia jei netingi
http://www.tubal-rev...opian-tubes.htm 4u.gif
Papildyta:

man sitie filmukai patinka, cia rodo truputi ka tas kiausintakis daro per ovuliacija 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=nLmg4wSHdxQ

Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 04 26, 18:58)
Jo man irgi toks jausmas pasirode kad Lietuvoj nelabai rupi tiems daktarams kad saaugos vel nesusidarytu ar pagerinti sansus pastoti, kazka jie ten padaro, bet ar tiek kiek istikruju reiktu, neaisku.. man pvz ta mano gydytoja po Lap pasake, ko tu cia taip pergyveni, jei nepastosi tai nepastosi, juk visa laik yra IVF.. Vat tau ir parodo kiek jie stengiasi tas LAP atlikti taip kaip deretu.. Man apie joki skysti irgi niekas nieko nesake   schmoll.gif Darosi pinigus per tuos IVFus ir tiek..
Aha, 5 mm kaip ir nemazai, bet ir nera tiek daug. Kazkur buvo palyginti kiausintakiai su spageciu makaronais (tais storesniais kur buna). Nu kaip ir nera labai plonas, bet kai pagalvoji kai reikia operuoti toki makaroneli, tai nera jis tada ir toks storas.. Pravalyti ar prapusti vidui gal ir iseina, bet as jau minejau kad jeigu kiausintakio struktura, gleivine viduje pazeista, tada nelabai ka gali gydojai padaryti.. Tas vamzdelis atrodo plonas ir mazas, bet jis atlieka daug funkciju, kas padeda apsivaisinti kiausialastei ir nukeliauti i gimda..Tad jeigu jie pazeisti, jie gali buti ir pratekami, bet neatlikti savo funkciju.  gali pasiskaityt cia jei netingi
http://www.tubal-rev...opian-tubes.htm   4u.gif
Papildyta:

man sitie filmukai patinka, cia rodo truputi ka tas kiausintakis daro per ovuliacija  4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=nLmg4wSHdxQ

aha smile.gif aha, aš kaip tik žiūrėjau šitą filmuką šį antradienį kai NT parodė II. Man ir patiko drinks_cheers.gif . Norėjau pažiūrėti kaip maždaug galėtų atrodyti mano bėda ax.gif Tai va ir padėjo susidaryti bendrą vaizdą. Tai va ką dar sužinojau apie tas sąaugas iš gynės ( matai ne viską iš karto atsimenu) kad jei sąaugos dėl chlamidijų, tai išoperavus mažai šansų kad jos ataugs, žinoma jai chlamidijos yra išgydytos. Bet jei sąaugos dėl kitų priežąsčių pvz, organizmas linkęs jas auginti , tai jos gali atsinaujinti ir po mėnesio. Kaip jau minėjau apie savo prastą atmintį, kiek pamenu ir kiek supratau daktarėlis minėjo kad pas mane tų sąaugų nebuvo labai daug, nu žinok, bandau save nuteikti kad taip ir buvo ir kad jos neatsinaujins. Skaitau ką rašau ir juokas ima iš savęs lotuliukas.gif Mąstau kai mažas naivus vaikelis tongue.gif Nu bet jau geriau būti naiviam nei graužtis visą gyvenimą. Jei dar ką prisiminsiu , parašysiu. Va - vis išlenda kažkokios nuotrupos atminty blush2.gif Kaip tik pasiskaičiau tavo nuorodėlę. Matai, paveiksliuke kiaušintakio storis labai keičiasi, maniau kad skirtumas ne toks didelis. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olelebebe: 26 balandžio 2013 - 19:42
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 26, 19:36)
aha  smile.gif aha, aš kaip tik žiūrėjau šitą filmuką šį antradienį kai NT parodė II. Man ir patiko  drinks_cheers.gif . Norėjau pažiūrėti kaip maždaug galėtų atrodyti mano bėda  ax.gif Tai va ir padėjo susidaryti bendrą vaizdą. Tai va ką dar sužinojau apie tas sąaugas iš gynės ( matai ne viską iš karto atsimenu) kad jei sąaugos dėl chlamidijų, tai išoperavus mažai šansų kad jos ataugs, žinoma jai chlamidijos yra išgydytos. Bet jei sąaugos dėl kitų priežąsčių pvz, organizmas linkęs jas auginti , tai jos gali atsinaujinti ir po mėnesio. Kaip jau minėjau apie savo prastą atmintį, kiek pamenu ir kiek supratau daktarėlis minėjo kad pas mane tų sąaugų nebuvo labai daug, nu žinok, bandau save nuteikti kad taip ir buvo ir kad jos neatsinaujins. Skaitau ką rašau ir juokas ima iš savęs lotuliukas.gif Mąstau kai mažas naivus vaikelis  tongue.gif Nu bet jau geriau būti naiviam nei graužtis visą gyvenimą. Jei dar ką prisiminsiu , parašysiu. Va - vis išlenda kažkokios nuotrupos atminty blush2.gif  Kaip tik pasiskaičiau tavo nuorodėlę. Matai, paveiksliuke  kiaušintakio storis labai keičiasi, maniau kad skirtumas ne toks didelis. g.gif





Matai kaip g.gif na logiskai mastant tai taip, saauga arba kitaip tariant randas atsiranda po to kai uzgyja zaizda.. jeigu chlamydijos isnaikintos, vadinasi daugiau zaizdu jos nebedaro, vadinasi ir saaugos nebeatsinaujina. Tacia saaugos gali susidaryti tose vietose kur buvo pjauta, ar kazkas daryta operacijos metu.. Pvz tie galiukai kur i kiauside ziuri, jie pas mane sake kaip gumuliukai uzauge buvo, juos atidare, reiskia pjove, tai va bijau kad jie neuzaktu vel... Bet cia manu priklauso ir nuo organizmo ir visa pagalba ka mes darom, tikesimes kad visi tie kompresiukai, papildai vitaminai, pratimai ir pades tiems galiukam graziai uzgyti o ne suaugti. bigsmile: Tau is vis manau pats tas metas darytis visas proceduras, nes esi sveizesne po operac, tad ziurek , neapsileisk mirksiukas.gif
Labai gerai kad tu optimistiskai nusiteikus, nes tikejimas ir vidine busena daug ka lemia.
Nieko tokio kad visko is kart neprisimeni, ir man pasimirsta, paskui islenda koks prisiminimas kaip is giedro dangaus, visiem buna
irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2012 09 08, 09:34)
Liko liko  unsure.gif 
Sveikos  4u.gif
Man prieš 11metų abiejų kiaušintakių nepraeinamumas nustatytas po LP. IVF neturim pinigėlių tokių, ir sutaupyt neišeina.... Bet apteurėjom stebuklą ir buvau natūraliai pastojusi birželio mėn. Deja.... stebukliukas pabėgo..... Todėl neprarandu vilties ir labai labai tikiu kad ir vėl pastosiu natūraliai  wub.gif


Sveikutės 4u.gif
Atnešu savo seną žinutę, ir atnešu pozityvo bigsmile.gif Antradienį atliko LP ir ką.... dešinysis lengvai pratekamas, o kairiojo trečdalis, kurį taip pat atkišo thumbup.gif Sudrilingavo kiaušides blush2.gif Va kaip būna, jie gali ir atsikišti kažkaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 16, 11:36)
Sveikutės  4u.gif
Atnešu savo seną žinutę, ir atnešu pozityvo  bigsmile.gif  Antradienį atliko LP ir ką.... dešinysis lengvai pratekamas, o kairiojo trečdalis, kurį taip pat atkišo  thumbup.gif  Sudrilingavo kiaušides  blush2.gif  Va kaip būna, jie gali ir atsikišti kažkaip  rolleyes.gif





Saunu! o del ko jums tas nepraeinamumas buvo pries 11 metu, nezinot? del chlamydijos ar kitu priezasciu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 16, 13:14)
Saunu! o del ko jums tas nepraeinamumas buvo pries 11 metu, nezinot?  del chlamydijos ar kitu priezasciu?  4u.gif


Vat ir neaišku dėl ko buvo, nes tada buvo darytos chlamidijos ir dabar darytos - neigiama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 16, 12:16)
Vat ir neaišku dėl ko buvo, nes tada buvo darytos chlamidijos ir dabar darytos - neigiama  rolleyes.gif



hmm, reiskia uzsikimsimai buvo ne tokie rimti g.gif nes nuo chlamidiju tai uzrandeja kiausintakiai ir atsikimsti jiems ne taip lengva.. Na, svarbiausia kad atsikimso ar ne bigsmile.gif sekmes darbuose dabar mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai dėkinga blush2.gif wub.gif
Atsakyti