Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušintakių Nepraeinamumas

QUOTE(provizore @ 2014 01 14, 18:15)
labas merginos,
spali dare ir man laparoskopija,rado kad vienas kiausintakis nepraeinamas, kitas ilgas vingiuotas,kiasides irgi nekokios,  sansu pastoti nedaug duoda, bet gruodi pasiseke pastojau naturliai, bet deja...persileidau...kovo men leido vel bandyti pastoti,bet nezinau kada dabar vel pastosiu,ta nezinomybe zudo...



Laba, aš taip pat esu žudoma nežinomybės... vasario 20d turiu vizitą pas ginekologę, prašysiu vizito kiaušintakių prainamumo tikrinimui. Nors dar neilgai męs bandome, tik du bandymai nesėkmingi, o koks trečias sužinosiu kitą savaitę... Bet panikos pilnos kelnės, labai bijau liudnų rezultatų, bijau, kad palūšiu ir nusikamuosiu iš sielvarto jei paaiškės, kad kiaušintakiai užaakę... Kai buvau 21m ginekologė siuntė į Vilniaus "odos ir veneros ligų kliniką" pasidaryti tyrima dėl chlamidijų. Tuo metu tyrimas kainavo 37Lt aš išsitraukiau pinigus ir padėjau daktarei ant stalo, daktarė paėmė tepinėlį, o sekančio vizito metu praneša jog turiu chlamidijų, skiria vaistų. Kai ateinu kartotiniam tyrimui pinigus moku į kasą ir chlamidijų neberanda... Tai va gal net neieškojo man tų chlamidijų tą syk, o įsidėjo pinigus į kišenę, (juk seselės niekada neina į kasą sumokėti už pacientą...) ir skyrė vaistų dėl visa ko... O aš dabar verkiu...vieną dieną esus ko ne įsitikinusi, kad kiaušintakiai užakę, kitą dieną jau netikiu, kad kada nors turėjau tų chlamidijų... O labiausiai gaila vyro kuris kenčia mano nuotaikų svyravimus, panikos priepuolius ir begalinį sielvartą atėjus mmm. Žinau, kad dar per mažas laiko tarpas, kad panikuoti, bet esu paranoikė...ir greičiausiai nepastoju dėl psichologinių priežasčių... bet labai sunku, aš kiekvieną dieną galvoju kaip viskas bus ir niekur negaliu nukreipti minčių, o jos kaip musės galvoje zyzia ir zyzia... Nežinau, kodėl tau visa tai i6sipasakojau... gal kad tu paskutinė parašiusi į šį forumą ir tau niekas neatrašė... Linkiu tau sėkmės, jei užkibo vieną kartą, manau užkibs ir antrą kartą, tikrai tikimybė didėja! O kovas jau čia pat!
Atsakyti
QUOTE(Migliuska @ 2014 02 13, 19:06)
Laba, aš taip pat esu žudoma nežinomybės... vasario 20d turiu vizitą pas ginekologę, prašysiu vizito kiaušintakių prainamumo tikrinimui. Nors dar neilgai męs bandome, tik du bandymai nesėkmingi, o koks trečias sužinosiu kitą savaitę...  Bet panikos pilnos kelnės, labai bijau liudnų rezultatų, bijau, kad palūšiu ir nusikamuosiu iš sielvarto jei paaiškės, kad kiaušintakiai užaakę... Kai buvau 21m ginekologė siuntė į Vilniaus "odos ir veneros ligų kliniką" pasidaryti tyrima dėl chlamidijų. Tuo metu tyrimas kainavo 37Lt aš išsitraukiau pinigus ir padėjau daktarei ant stalo, daktarė paėmė tepinėlį, o sekančio vizito metu praneša jog turiu chlamidijų, skiria vaistų. Kai ateinu kartotiniam tyrimui pinigus moku į kasą ir chlamidijų neberanda... Tai va gal net neieškojo man tų chlamidijų tą syk, o įsidėjo pinigus į kišenę, (juk seselės niekada neina į kasą sumokėti už pacientą...) ir skyrė vaistų dėl visa ko... O aš dabar verkiu...vieną dieną esus ko ne įsitikinusi, kad kiaušintakiai užakę, kitą dieną jau netikiu, kad kada nors turėjau tų chlamidijų... O labiausiai gaila vyro kuris kenčia mano nuotaikų svyravimus, panikos priepuolius ir begalinį sielvartą atėjus mmm.  Žinau, kad dar per mažas laiko tarpas, kad panikuoti, bet esu paranoikė...ir greičiausiai nepastoju dėl psichologinių priežasčių... bet labai sunku, aš kiekvieną dieną galvoju kaip viskas bus ir niekur negaliu nukreipti minčių, o jos kaip musės galvoje zyzia ir zyzia... Nežinau, kodėl tau visa tai i6sipasakojau... gal kad tu paskutinė parašiusi į šį forumą ir tau niekas neatrašė... Linkiu tau sėkmės, jei užkibo vieną kartą, manau užkibs ir antrą kartą, tikrai tikimybė didėja! O kovas jau čia pat!




Sveika migliuska,

O kodel tu nepsitikrini dar karta del chlamidiju? Viskas isaisketu ir nereiketu tiek spelioti ir kankintis. Jei nori suzinoti ar esi kadanors turejus chlamidiju, tam yra kraujo tyrimas. Jo pagalba paziures ar pas tave yra chlamid. antikuniu. Jei yra, reiskia chlamidija kazkada turejai, jei nera antikuiu, reiskia chlamidijos nebuta. Jei tarkim ras antikuniu, tada galesi kita zingsni planuotis- gimdos nuotrauka kiausintakiu praeinamumui patikrinti, o jei antikuniu nebus, tai nusiramini ir gaudai sau gandrus be panikos. 3 menesiai bandymu yra absoliuciai ne rodiklis niekam. Turi duoti sau iki metu laiko kad naturaliai pastoti. Jei ir esi kada turejus chlamidiju, dar nereiskia kad kiausintakiai yra uzake. Taip kad nusiramink, susideliok planeli galvoje ir duok sau laiko bent jau metus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 02 13, 20:21)
Sveika migliuska,

O kodel tu nepsitikrini dar karta del chlamidiju? Viskas isaisketu ir nereiketu tiek spelioti ir kankintis. Jei nori suzinoti ar esi kadanors turejus chlamidiju, tam yra kraujo tyrimas. Jo pagalba paziures ar pas tave yra chlamid. antikuniu. Jei yra, reiskia chlamidija kazkada turejai, jei nera antikuiu, reiskia chlamidijos nebuta. Jei tarkim ras antikuniu, tada galesi kita zingsni planuotis- gimdos nuotrauka kiausintakiu praeinamumui patikrinti, o jei antikuniu nebus, tai nusiramini ir gaudai sau gandrus be panikos. 3 menesiai bandymu yra absoliuciai ne rodiklis niekam. Turi duoti sau iki metu laiko kad naturaliai pastoti. Jei ir esi kada turejus chlamidiju, dar nereiskia kad kiausintakiai yra uzake. Taip kad nusiramink, susideliok planeli galvoje ir duok sau laiko bent jau metus.  4u.gif



Aš prieš nėštumo planavimą dariausi pasėlį nuo chlamidijų ureaplazmų ir mycoplazmų, nieko nerado... Bet apie tokį kraujo tyrimą nesu girdėjusi...ojej būčiau jį seniausiai pasidariusi... O kur atlieka tokį tyrimą? Ar reikia siuntimo iš ginekologės?
Atsakyti
QUOTE(Migliuska @ 2014 02 13, 20:45)
Aš prieš nėštumo planavimą dariausi pasėlį nuo chlamidijų ureaplazmų ir mycoplazmų, nieko nerado... Bet apie tokį kraujo tyrimą nesu girdėjusi...ojej būčiau jį seniausiai pasidariusi... O kur atlieka tokį tyrimą? Ar reikia siuntimo iš ginekologės?



Na is paselio tik mato ar siuo metu yra chlamidijos infekcija, o jei nori suzinoti ar kazkada ji buvusi, reikia daryti kraujo tyr. Tiesiog vadinasi antikuniu pries chlamidioze tyrimas. Paima krauja is venos ir istyria ar kraujyje yra antikuniu pries chlamidija. Nes antikuniai lieka visam gyvenimui arba gana ilgam laikui. As matai dariausi ne Lietuvoje, todel tiksliai nukreipti negaliu, bet manyciau kad kokiam tai veneriniu ligu centre, ten kur visokius ZIV, hepatitus ir kitas infekcijas, kurias tiria is kraujo. Gal reiktu paskambinti i kelis centrus ir paklausti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuska @ 2014 02 13, 21:45)
Aš prieš nėštumo planavimą dariausi pasėlį nuo chlamidijų ureaplazmų ir mycoplazmų, nieko nerado... Bet apie tokį kraujo tyrimą nesu girdėjusi...ojej būčiau jį seniausiai pasidariusi... O kur atlieka tokį tyrimą? Ar reikia siuntimo iš ginekologės?

Ačiū tau Quoet už tokią info, ačiū!!!! tikriausiai Sorpo atlieka tokį tyrimą, ryt lėksiu ten nuo pat ryto bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuliacija @ 2014 02 13, 21:59)
Na is paselio tik mato ar siuo metu yra chlamidijos infekcija, o jei nori suzinoti ar kazkada ji buvusi, reikia daryti kraujo tyr. Tiesiog vadinasi antikuniu pries chlamidioze tyrimas. Paima krauja is venos ir istyria ar kraujyje yra antikuniu pries chlamidija. Nes antikuniai lieka visam gyvenimui arba gana ilgam laikui.  As matai dariausi ne Lietuvoje, todel tiksliai nukreipti negaliu, bet manyciau kad kokiam tai veneriniu ligu centre, ten kur visokius ZIV, hepatitus ir kitas infekcijas, kurias tiria is kraujo.  Gal reiktu paskambinti  i kelis centrus ir paklausti  4u.gif


Ačiū tau Quoet už tokią info, ačiū!!!! tikriausiai Sorpo atlieka tokį tyrimą, ryt lėksiu ten nuo pat ryto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuska @ 2014 02 13, 21:01)
Ačiū tau Quoet už tokią info, ačiū!!!!  tikriausiai Sorpo atlieka tokį tyrimą, ryt lėksiu ten nuo pat ryto  bigsmile.gif
Papildyta:
Ačiū tau Quoet už tokią info, ačiū!!!! tikriausiai Sorpo atlieka tokį tyrimą, ryt lėksiu ten nuo pat ryto  bigsmile.gif



Turetu atlikti, tikrai. As dabar uzmeciau aki i google kur lietuvoje galima butu atlikti si tyr, tai irgi Sorpo ismete. Del siuntimu nieko nezinau, nes kaip sakiau esu ne lt, bet manau issiaiskinsi viska vietoj ko reikia ir tikiuosi gausi bent kokius tai atsakymus i tuos neramius klaustukus 4u.gif

Papildyta:

Radau Sorpe sie tyrimai vadinasi Chlamydia trachomatis IgG
Chlamydia trachomatis IgM. Tai yra butent tie kraujo tyrimai kuriuos as dariausi ir apie kuriuos rasiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 13 vasario 2014 - 21:26
QUOTE(burbuliacija @ 2014 02 13, 20:21)
Sveika migliuska,

O kodel tu nepsitikrini dar karta del chlamidiju? Viskas isaisketu ir nereiketu tiek spelioti ir kankintis. Jei nori suzinoti ar esi kadanors turejus chlamidiju, tam yra kraujo tyrimas. Jo pagalba paziures ar pas tave yra chlamid. antikuniu. Jei yra, reiskia chlamidija kazkada turejai, jei nera antikuiu, reiskia chlamidijos nebuta. Jei tarkim ras antikuniu, tada galesi kita zingsni planuotis- gimdos nuotrauka kiausintakiu praeinamumui patikrinti, o jei antikuniu nebus, tai nusiramini ir gaudai sau gandrus be panikos. 3 menesiai bandymu yra absoliuciai ne rodiklis niekam. Turi duoti sau iki metu laiko kad naturaliai pastoti. Jei ir esi kada turejus chlamidiju, dar nereiskia kad kiausintakiai yra uzake. Taip kad nusiramink, susideliok planeli galvoje ir duok sau laiko bent jau metus.  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
paskaitineju sia temute, nes taip pat itariu, kad turiu bedu su kiausintakiais, pirmasis nestumas buvo nevykes, itare negimdini, nors veliau savaime issivale viskas, praejusi men startavom is naujo ir menesines buvo keistai skausmingos, su kresuliukais, gydytoja daro prielaida, kad gal tai buvo pasisalines negimdinis g.gif Jaunystej esu turejus uzdegimu, i kuriuos kartais numodavau ranka, ir stai turbut yra pasekmes....Manau vasara nukeliausiu pasilaparaskopuoti.
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 02 13, 22:18)
Turetu atlikti, tikrai. As dabar uzmeciau aki i google kur lietuvoje galima butu atlikti si tyr, tai irgi Sorpo ismete. Del siuntimu nieko nezinau, nes kaip sakiau esu ne lt, bet manau issiaiskinsi viska vietoj ko reikia ir tikiuosi gausi bent kokius tai atsakymus i tuos neramius klaustukus  4u.gif

Papildyta:

Radau Sorpe sie tyrimai vadinasi Chlamydia trachomatis IgG
Chlamydia trachomatis IgM.  Tai yra butent tie kraujo tyrimai kuriuos as dariausi ir apie kuriuos rasiau  4u.gif



Aš jau nulėkiau penktadienį ir pridavaiu kraują, sakė atsakymas bus ketvirtadienį...Tik manęs nepaklausė kokio noriu, nes dar yra nuo kosulių, bet pagal tyrimo kainą atitinka, kad man darė IgM nes nuo kosuliu pigesnis truputį... Labai nerimauju...Ir įtariu,kad ir šis mėnesis man nesėkmingas nes jau jaučiu PMS verysad.gif O dieve išklausyk tu mūsų laukiančių ir prašančių vaikelių, mes būsim labai geros mamos!
Atsakyti
QUOTE(Migliuska @ 2014 02 17, 01:21)
Aš jau nulėkiau penktadienį ir pridavaiu kraują, sakė atsakymas bus ketvirtadienį...Tik manęs nepaklausė kokio noriu, nes dar yra nuo kosulių, bet pagal tyrimo kainą atitinka, kad man darė IgM nes nuo kosuliu pigesnis truputį...  Labai nerimauju...Ir įtariu,kad ir šis mėnesis man nesėkmingas nes jau jaučiu PMS  verysad.gif O dieve išklausyk tu mūsų laukiančių ir prašančių vaikelių, mes būsim labai geros mamos!

Dabar žiūriu į čekį ten parašyta Chl trach IgG o ne IgM tai man padarė ne tuos...? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mybiglove7 @ 2014 02 14, 17:47)
Sveikos,
paskaitineju sia temute, nes taip pat itariu, kad turiu bedu su kiausintakiais, pirmasis nestumas buvo nevykes, itare negimdini, nors veliau savaime issivale viskas, praejusi men startavom is naujo ir menesines buvo keistai skausmingos, su kresuliukais, gydytoja daro prielaida, kad gal tai buvo pasisalines negimdinis  g.gif Jaunystej esu turejus uzdegimu, i kuriuos kartais numodavau ranka, ir stai turbut yra pasekmes....Manau vasara nukeliausiu pasilaparaskopuoti.


Sveika,
O kodėl tik vasarą lėksi? Nejau nesinori anksčiau? Jei įtarė negimdinį nėštumą, tai reikėtų kuo skubiau laparaskopintis. Na aš taip manau...bent jau aš tai lėkčiau iškart.
Papildyta:
QUOTE(Migliuska @ 2014 02 17, 01:21)
Aš jau nulėkiau penktadienį ir pridavaiu kraują, sakė atsakymas bus ketvirtadienį...Tik manęs nepaklausė kokio noriu, nes dar yra nuo kosulių, bet pagal tyrimo kainą atitinka, kad man darė IgM nes nuo kosuliu pigesnis truputį...  Labai nerimauju...Ir įtariu,kad ir šis mėnesis man nesėkmingas nes jau jaučiu PMS  verysad.gif O dieve išklausyk tu mūsų laukiančių ir prašančių vaikelių, mes būsim labai geros mamos!

Na va pasimatuoju BKT 36,6 tai ryt ir ateis tos siaubūnės mmm verysad.gif negaliu taip graudu pasidarė, užmigt negaliu, vartausi, vyrui trugdau, o jis sunkiai dirba jam reikia išsimiegot...Išlėkiau į lauką išsiverkiau, klausinėjau dievo kodėl...o taip tikėjausi, kad trečias pasisiseks, net gi geri sapnai sapnavosi, bet... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuska @ 2014 02 17, 00:21)
Aš jau nulėkiau penktadienį ir pridavaiu kraują, sakė atsakymas bus ketvirtadienį...Tik manęs nepaklausė kokio noriu, nes dar yra nuo kosulių, bet pagal tyrimo kainą atitinka, kad man darė IgM nes nuo kosuliu pigesnis truputį...  Labai nerimauju...Ir įtariu,kad ir šis mėnesis man nesėkmingas nes jau jaučiu PMS  verysad.gif O dieve išklausyk tu mūsų laukiančių ir prašančių vaikelių, mes būsim labai geros mamos!



Tik IgM dare? g.gif nes IgM rodo taip pat esama arba nesenai tureta infekcija o IgG rodo senai tureta infekc. Kaip ir turejo abu daryti g.gif O pries kiek tau metu buvo ta chlamidioze? (na jeigu ji istie buvo)

Taip nepergyvenk del tu menesiniu. Tas stresas irgi ne i gera. Supratu kad sunku, bet pasistenk kaip nors 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 17 vasario 2014 - 07:11