Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškų žurnalų prenumerata užsienyje

QUOTE(Kapitonas Tenkešas @ 2010 03 12, 23:20)
o kokie paveiksliukai  labiausiai patinka?


Man tik idomu is kur tokiu zmoniu atsiranda, cia turbut kai visiskai neturi asmeninio gyvenimo, esi vienisas ir piktas, tada puoli kabinetis prie forumo dalyviu bet kokiu klausimu. poster_offtopic.gif
Atsakyti
Kai po darbo statybose grizta turbut labai piktas jaucias, pasikabineti norisi, tai ir issilieja kur tik gali.. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Traleliushke @ 2010 05 19, 14:43)
Kai po darbo statybose grizta turbut labai piktas jaucias, pasikabineti norisi, tai ir issilieja kur tik gali..  ax.gif

turbut biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip man pravertė šita temutė, taip pasiilgsu tų lietuviškų žurnalinių birzgalų smile.gif gal ir nėra didelės meninės vertės, bet vizgi lietuviška, pavargstu nuolat beskaitydama tuos angliškus žurnalus ir knygas
Atsakyti
QUOTE(jurdld @ 2010 05 19, 00:11)
Man tik idomu is kur tokiu zmoniu atsiranda, cia turbut kai visiskai neturi asmeninio gyvenimo, esi vienisas ir piktas, tada puoli kabinetis prie forumo dalyviu bet kokiu klausimu.  poster_offtopic.gif


Man tai visai nieko sitas Kapitonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapitonas Tenkešas @ 2010 03 06, 22:03)



QUOTE(Kapitonas Tenkešas @ 2010 03 07, 14:26)



QUOTE(Kapitonas Tenkešas @ 2010 03 12, 12:12)



QUOTE(Kapitonas Tenkešas @ 2010 03 12, 23:20)


ieskojau informacijos o radau kazkokio pikto ir zemo intelekto lygio zmogaus sapaliones doh.gif kam tersti tema jei neturi ka pasakyti doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai gera tema. ir as uzsisakineju spauda is LT
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 06 04, 13:38)
thumbup.gif  labai gera tema. ir as uzsisakineju spauda is LT


tai placiau prasom:kur? kaip? uz kiek?
Atsakyti
sveikos, papasakokit tada apie kainas ir kokius uzsisakote. kazkada ziurejau internete, kad tokia "panele" ar "cosmopolitana" uzsisakyt i men kainuoja 8eurai, tai ar verta?? g.gif nuejai i Lt parduotuves ir nusipirkai.. o apie rimtesnius, moteriskus zurnalus ar apie namus, nelabai uzsakineja i uzsieni g.gif o gal dabar jau atpige, as is Dublino.
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 06 05, 13:12)
sveikos, papasakokit tada apie kainas ir kokius uzsisakote. kazkada ziurejau internete, kad tokia "panele" ar "cosmopolitana" uzsisakyt i men kainuoja 8eurai, tai ar verta?? g.gif nuejai i Lt parduotuves ir nusipirkai.. o apie rimtesnius, moteriskus zurnalus ar apie namus, nelabai uzsakineja i uzsieni g.gif  o gal dabar jau atpige, as is Dublino.


gerai,kai yra kur nueit,bet gi ne visos sostinese gyvena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2011 06 05, 13:14)
gerai,kai yra kur nueit,bet gi ne visos sostinese gyvena doh.gif

g.gif nu jo, visai nepagalvojau blush2.gif
Atsakyti
as uzsisakinejau is shop.anglija.lt, bet tik Zmones ir Mano Anglija. Is LT uz 78Lt (6men.) uzsisakau Mazyli. Dabar bandysiu pirkti is to psl kuri cia yra viena mergina gavus. Beje, rasiau vakar emaila jiems, sake bus imanoma uzsiprenumeruoti wink.gif
Atsakyti