Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (3 TEMA)

QUOTE(Upokšnis @ 2012 01 17, 08:05)


wub.gif dėkoju!

QUOTE(Mazgelis @ 2012 01 17, 10:38)


tai gal ir gyvensite neilgai, aišku, tas ilgumas visiems skirtingai gali atrodyti. Šitame būste norėčiau praleisti bent 5 metus, o kaip bus, pamatysime.
Bendra samata lai lieka paslaptyje.

o dėl foto pagalvokite, gal kitiems labai padės jūsų pasidalinta informacija. Dėkinga esu šio forumo dalyvėms, kurios dalinosi savo namų vargais ir džiaugsmais, buvo ko pasimokyti.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2012 01 17, 19:50)
wub.gif  dėkoju!
tai gal ir gyvensite neilgai, aišku, tas ilgumas visiems skirtingai gali atrodyti. Šitame būste norėčiau praleisti bent 5 metus, o kaip bus, pamatysime.
Bendra samata lai lieka paslaptyje.

o dėl foto pagalvokite, gal kitiems labai padės jūsų pasidalinta informacija. Dėkinga esu šio forumo dalyvėms, kurios dalinosi savo namų vargais ir džiaugsmais, buvo ko pasimokyti.


mazam bute visko galima prigalvoti ir vieta taupyti iki tol kol atsiranda vaikai...
Atsakyti
QUOTE(juzzzte @ 2012 01 17, 19:44)
mazam bute visko galima prigalvoti ir vieta taupyti iki tol kol atsiranda vaikai...

Manau du kambariai irgi mažas butas, ypač su vaikais, tad vietą taupyti irgi tenka, ypač atsiradus vaikams, nors ir nelengva smile.gif
Atsakyti
Aš užaugau dviejų kambarių bute. Keturių asmenų šeima gyveno. Nepatyriau jokios traumos dėl to ir man maži butai (2 kambarių geriausias variantas) patinka iš principo. Kelios priežastys: mažai tvarkymosi, mažiau mokesčių, daugiau bendravimo, neapsikrauni daiktais, nereikia lakstyti iš kampo į kampą ko prireikus... aišku, kai gerai išpręsta funkcija.

Dabar laikinai gyvenam individualiam name, tai viskas priešingai čia, o mane labiausiai užveikia laipiojimas iš antro aukšto biggrin.gif patys kiek pasvajojam apie namą, tai vizijose mažas mažas ir būtinai vieno aukšto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 17 sausio 2012 - 21:34
QUOTE(Lachesė @ 2012 01 17, 22:33)
Aš užaugau dviejų kambarių bute. Keturių asmenų šeima gyveno. Nepatyriau jokios traumos dėl to ir man maži butai (2 kambarių geriausias variantas) patinka iš principo. Kelios priežastys: mažai tvarkymosi, mažiau mokesčių, daugiau bendravimo, neapsikrauni daiktais, nereikia lakstyti iš kampo į kampą ko prireikus... aišku, kai gerai išpręsta funkcija.


O man dviejuose kambariuose trūksta miegamojo, čia gyvenam jau 18 metų, ir dabar jaučiu, kad laaaabai trūksta .
Atsakyti
kiekvieno poreikiai skirtingi... mano vyriskis ir rekauna, kad jam reikia erdves..o man kazkaip dzn..nors namuko ir as noreciau blush2.gif tiesa nedidelio.. tos visokios alia pilys absurdas kazkoks.. bet cia jau kita tema ax.gif
Atsakyti
O man patinka dideles erdves. Aukstos lubos, placios dviveres durys. Nesugrusti baldai, kiekvienam asmenine erdve.
Del aukstu skaiciaus sutinku su Lachese, yra teke gyventi name per 3 aukstus. Brrrr....
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2012 01 14, 14:22)
Sveikos, užmačiau, kad kartu su mumis džiaugiatės nauja virtuve. AČIŪ  labai wub.gif nuotraukomis ir visa eiga nutarėme dalintis, kad visi, kas turi mažus namus, juos labai mylėtų ir negailėtų laiko bei investicijų mažam plotui, nes ir maži namučiai gali būti rūmais  wub.gif

Lachese, labai gražūs ir jaukūs namai, ir atrodo virtuvė tokia didžiuuuulė kai balta thumbup.gif
Atsakyti
man irgi lb grazu kai sviesu, balta..kita vertus kaip ta grozi issaugoti??
Atsakyti
Aga, ačiūkas smile.gif

Galvojau, kodėl mano tėvų 2 kambarių būstas buvo toks puikus, ogi todėl, kad planinė schema vieną kambarį leido tarsi padalinti ir jie turėjo atskirą miegamąjį. Dabar mūsiškis vieno kambario butukas irgi taip dėkingai suplanuotas, kad galima atskirti bent mažytį kampą miegojimui. Kur gyvenom Vilniuje 2 kambarių bute, buvo visos tos pačios funkcinės zonos, kaip dabartiniam mažiuke. Bet jeigu ten gyventų šeima su vaikais, tai, iš tiesų, trūktų privataus miegamojo.

Ir kas blogiausia, tokių nedėkingų butų yra gerokai daugiau, beveik visi blokiniuose namuose maži butai yra nepaslankūs plano keitimui.

Mes taikėm į skandinavišką interjerą, jeigu jau toks stilius yra, tai matyt, nėra taip sunku gyventi baltuose namuose. Kai nebenusivalys kokia siena, persidažysim, tikrai paprasta, jeigu jau kas. O man dabar tvarkantis dar patinka, kad matau visas dėmes, namie švariau net, nes dėmės akis bado ir valaisi. O juk tokios pačios dėmės ir ant kitų baldų gula, vadinasi, jas blogiau matant, namai tik apauga brudu. Tarkime virtuvės spinteles prieš išvažiuodama (dar negyvenam ten) pavalau su mikro plaušo šluoste ir viskas. Kas mane labiau jaudina, tai kietas vanduo,.. rimto filtro jau nėra kur dėti. O indus norint,kad nedžiūtų lašiukai kalkių, tenka valyti iš karto, brr, man nepatinka tai.

*GALATĖJA* man irgi viskas patinka, ką pavardinot, tik mano galva piešia tokį variantą nedidelėje erdvėje. Senamiestyje tikėtiniausia, kad tokį galima rasti. Esu buvus Vilniuje vienam butuke, dviejų kambarių, kur aukštos lubos, didelės durys į kambarius (ne dvivėrės, deja), bet pats butas iki 50kv.

Tai mano noras iš šio būsto kraustytis į patį senamiestį. Užaugau prie katedros Kaune, todėl mane labai traukia gyventi pačioje miesto širdyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 19 sausio 2012 - 00:21
Senieji namai pasizymi erdvumu, tie kur statyti iki chrushciovku. AS deja tokioje gyvenu. Butas perplanuotas makasimaliai, panaikintas koridoriukas, jo saskaita padidinta vonia, virtuve sujungta su svetaine, padaryta garso izoliacija nuo kaimynu, turiu aukstesnes negu norma lubas su nedideliu nuolydziu, nes gyvenu paskutiniame aukste, net zidini esu isirengusi, tiesa, ne su malkom o su skysciu kurenama, pamirsau kaip vadinasi. Bet visvien, kambariukai mazi, koridoriukai siauri... Mielai isgriauciau kokia siena sujungdama kambarius, bet visiems reikia asmenines erdves, todel yra kaip yra. Mielai mokeciau daugiau komunaliniu, kad tik tos erdves daugiau butu. Gal kas nors esate isirenge butent toki chrushcioviska varianta, butu smagu pamatyti.
Atsakyti
pagyros lacheses namuciams 4u.gif
negalvojau kad man teks sioj temoj apsilankyt,kai gyvenu 200m2 name,bet greiciausiai namie turesim paaugli gyventoja kokiems 3 metams,ir yra galimybe atskirti dali namo,kad jis tarsi turetu savo atskira erdve,tik va vietos ten kaip kisenej doh.gif yra mazas kambariukas,wc su dusu ir dar vienas alia kambariukas su kriaukle,ten bustu galima mastyt apie mini virtuvele ir kokia alia sofkute.
gal kuri bande kazka panasaus paaugliui irenginet,kas butu svarbiausia?patogi lova ar kokia sofa? mini virtuvej kas butu svarbiausia,poros degikliu virykle,mikrobange,mini saldytuvas,kriaukle kas dar? nulis ideju o atrodo pati dar taip neseniai po paauglystes balas braidziau blush2.gif
Atsakyti