Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Išpurškiau paskutinius lašus TM Angel EDP. Turiu Innocent, bet ne tas pats, todėl vėl mielai įsigyčiau ir būtinai klasikiniame žvaigždės formos buteliuke.

Vienam papurškimui dar liko, bet jau liūdžiu dėl ištuštėjusio Coco Mademoiselle EDP - 7-8 metus draugavo su manim nesurūgęsmile.gif)
Atsakyti
Aš išpurškiau D&G Light Blue, bet turiu atsargų.
Atsakyti
pabaigiau Evody cuir blanc 50 ml ir nusipirkau iš karto naują 100 ml rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pabaigiau Cacharel Amor Amor Tentation.
Atsakyti
"Maroussia" Slava Zaitsev
Ieškosiu vėl - ta ambra man suteikia sparnus flirt.gif
Atsakyti

Pabaigiau Estee Lauder Sensuous Nude 50ml.

Atsakyti
Pas mane labai retai kada buteliukai pabaigti iki galo buna, dazniausiai likuciai galiukai iskeliauja i kitus namus, per 10 metu turbut tik kokie 4 buteliukai pasieke finisa, tai paskutiniai is ju per si menesi susmusti likuciai
Chanel coco mademoiselle edp, turbut daryčiau pertrauka bet sandeliuki turiu dar sito gerio 50ml biggrin.gif
Ir Marc Jacobs daisy eau so fresh jau šiti taip sunkiai bet šiaip ne taip iveikiau, paskutiniu metu miksuodavau juos su MFK A la rose, visai neblogas rezultatas gaudavosi tai šiandien paskutiniai lašai ir susipurškė smile.gif
Atsakyti

Neseniai pabaigiau Guerlain Shalimar 50 ml. Iš pradžių net svaigau nuo jų, po to apsipratau, bet nenusibodo. Manau, kada nors dar jais kvepėsiu.

Atsakyti

Pabaigiau Estee Lauder Sensuous 50ml. Pirksiu 100ml nes jie iš tų ,kuriuos norisi kartot.

Atsakyti

Šiandien pabaigiau Hermes Un Jardin de Mediterranee 50 ml. Puikus vasariškas kvapas, bet laiko vos kelias valandas, tai nekartosiu  :unsure: 

Atsakyti
Vakar pabaigiau Dior Forever and ever Dior 100ml. Vienas geriausių vasaros kvapų. Atsargose turiu dar vieną butelaitį biggrin.gif
Atsakyti

Aš su savo 10-metės dukros pagalba įveikiau Ariana Grande - Ari butelaitį. Skanu buvo.  :flirt2:  Net gaila šiek tiek  :wub:​ 

Atsakyti