Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai 2

QUOTE(Mililė @ 2012 09 16, 17:17)
kur naudojat gelsvę?, mano mama dar ją grybažole vadina. Norėčiau kokį mišinį padaryti su kitais prieskoniais, gal kas turit išbandytų variantų?
kažkaip galvoju, kad su salieru ir lauro lapu turi derėti, bet gal yra kitų minčių g.gif


Aš ją pakenčiu sriuboj ir dar kokiam marinate. Žalia ji man per daug ryškaus skonio ir kvapo. Džiovintos taip pat nenaudoju. Gal be reikalo ?
Atsakyti
kas del gelsves as ja i sriubas tik dedu ir dziovinuosi
P.S. mergikes gavau puokste kalendros issilukstenau ka su ja maisote ir ur dedate, Aciuka 4u.gif
Atsakyti
Gelsvė man labai tinka su kiauliena ir jautiena, kalendros sėklas dedu mėsas marinuojant, paštetams(tada trintas), ir žiemai kokiems konservams dedasi į marinatus. Į kopūstų salotų salotų užpilus, tik tada irgi su trintuve sutrinu.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2012 09 21, 14:58)
Gelsvė man labai tinka su kiauliena ir jautiena, kalendros sėklas dedu mėsas marinuojant, paštetams(tada trintas), ir žiemai kokiems konservams dedasi į marinatus.  Į kopūstų salotų salotų užpilus, tik tada irgi su trintuve sutrinu.

dekui labai Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 09 23, 18:29)
dekui labai Jums 4u.gif


Georgiana,

kalendra tinka kopustu patiekalams,raugintiems kopustams ar salotoms,ji paskanina sriubas,zuvies bei mesos valgius

Sio prieskonio dedama i meduolius.o Indijoje jis yra svarbi kario milteliu sudedamoji dalis.
Seklos daznai naudojant marinuoijant ar gaminant likerius.
Atsakyti
Regna gal kada dejei i ziemai raugiamus kopustus kalendros ir idomu koki kieki reiki deti pvz. tarkim kibirui 4u.gif
Atsakyti
O as bandysiu namuose ale "Vegeta" paidaryti. Nusipirkau dziovintuva. Vakar dziovinau glebi petrazoliu, siandien dziusta porai. Na ir ateity dar laukia morkos, svogunai, salierai, gal truputis cesnako, paprikos. Gal bandet kas toki misini daryt? Kaip gavosi? Gal dar kokiu komponentu dejot? Labai idomu, pasidalinkit smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(barra @ 2012 09 26, 09:33)
O as bandysiu namuose ale "Vegeta" paidaryti. Nusipirkau dziovintuva. Vakar dziovinau glebi petrazoliu, siandien dziusta porai. Na ir ateity dar laukia morkos, svogunai, salierai, gal truputis cesnako, paprikos. Gal bandet kas toki misini daryt? Kaip gavosi? Gal dar kokiu komponentu dejot? Labai idomu, pasidalinkit smile.gif .

mano močiutė džiovina salierų ir petražolių lapus, porus, morkas, dar nedaug deda gelsvės. liuks gaunasi, mes į visokias sriubas, troškinius dedam, labai kvapnu ir tikra smile.gif tik ji džiovina viską ant pečiaus mirksiukas.gif sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barra @ 2012 09 26, 09:33)
O as bandysiu namuose ale "Vegeta" paidaryti. Nusipirkau dziovintuva. Vakar dziovinau glebi petrazoliu, siandien dziusta porai. Na ir ateity dar laukia morkos, svogunai, salierai, gal truputis cesnako, paprikos. Gal bandet kas toki misini daryt? Kaip gavosi? Gal dar kokiu komponentu dejot? Labai idomu, pasidalinkit smile.gif .

Ir as dabar , kaip tik toki misini dziovinu orkaitej ir namus kartu sildau, pas mane dziuna: petrazoliu lapai, dar ju saknys, salierai, pastarnokai, morkos. Paskaiciau jusu posta tai dar siandien atsivesiu poru ir padziausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2012 10 10, 08:18)
Ir as dabar , kaip tik toki misini dziovinu orkaitej ir namus kartu sildau, pas mane dziuna: petrazoliu lapai, dar ju saknys, salierai, pastarnokai, morkos. Paskaiciau jusu posta tai dar siandien atsivesiu poru ir padziausiu  ax.gif

Labai gerai ir skaniai sudziusta paprikos thumbup.gif .
Atsakyti
Aciu uz ideja reiks pabandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
As,pasiruosiau ziemai lietuviska vegeta;

kombainu susitarkavau petrazoliu saknu,pastarnoko saknu,saliero gumbu,morku,pankolio gumbu,poro baltaja dali.

Pirma diena vytinau ant kepimo popieriaus subadant skylutes,tiksliau per nakti.

Antra diena dziovinau orkaiteje,isdziuvo normaliai,kad butu smulkesni,dar perdejau i smulkintuva,susmulkinau. Dziovinau viska sumaisius,pavartant mentele.


Antras pasiruosimas-saldymas:


Sutarkavau kombainu morkas+poras ir balta dali ir zalia+krapai+pankolio sakeles+gelsve.

Atsakyti