Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbai

QUOTE(Dowi @ 2010 03 23, 20:02)

ohara nepyk,bet paskutinis tavo darbelis kažkoks nelabai man  ax.gif ,ant kiek dauguma tavo kitų darbeliukų patiko  wub.gif  rolleyes.gif


aš juk jums ir sakiau, kad jis baisus... doh.gif lotuliukas.gif mokiausi su ta folija darbuotis čia buvo bandau darau.... blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PACIOS @ 2010 03 23, 19:42)
Labas vakaras biggrin.gif  4u.gif
Smulkmeneles...skirtukai knygoms... biggrin.gif


kaip grazuuuu wub.gif aristokratiska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2010 03 23, 14:26)
auksine balta juoda man dabar labai  liuks  rolleyes.gif



QUOTE(ohara @ 2010 03 23, 14:57)
...  auksine   irgi kruopsciai padirbejus,saunuole...



QUOTE(orintuxx @ 2010 03 23, 17:28)

Gal geriau matysis  biggrin.gif


labai miela dezute, idomu su strukturine pasta, as ja turiu, bet nesugula ji man, kaip noriu g.gif

QUOTE(Vedda @ 2010 03 23, 17:56)

Artėjant velykoms...pradžiai vienas stručio kiaušinis  ax.gif  ir iki skausmo pažįstami paukštukai  biggrin.gif



labai atgijusi servetele sita ant Tavojo kiausinio thumbup.gif tikras margutis wub.gif

QUOTE(Vedda @ 2010 03 23, 18:21)


Dar norejau kazka pasakyt...Sobieska, Knadi, Auksine,Orintux....super wub.gif



aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 03 23, 09:33)
aš galvoju, kad žmogus matė tavo pačios balkoną smile.gif nes tikrai pastaruoju metu niekas nieko nedarė, o man kilo techninis klausimas, kuo lakavai plastikus ir sieną? ir ar karpei, ar plėšiai paveiksliukus vis tik? Ir ar lakas nepakeitė sienos atspalvio?

Lachese, dėkoju, supratau, o pamaniau kad kažką pražiopsojau.
Atsakymai į tavo klausimėlius:
naudojau visas priemones skirtas dekupažui, t.y. vandens pagrindu. Prie balkono, kur yra lentelės, jos yra medinės, dažiau baltais akriliniais dažais, siena tiek prie balkono, tiek prie lango virtuvėje buvo tepta surišėju, gruntuota, špakliuota, dažyta akriliniais dažais, paveikslėliai yra iš plonojo ryžinio popieriaus (Stamperijos), tad juos plėšiau ir labai gražiai įsiliejo. Lakavau matiniu akriliniu laku.
Dar turiu užduotį, rasti motyvus miegamojo ir saliono langams ax.gif
campari, dėkoju ax.gif
Kandi, fantastiškos levandos wub.gif
orintuxx, dėželė simpatulka, o rėmelį nu lygiai tokį patį pas kažką mačiau, gal pas tave bigsmile.gif
ohara, renesansiška dėželė, gražu,tik gal man tie angeliukai šiek tiek per daug palipdyti folija smile.gif
Vedda, kiaušinukai labai labai, atgimė servetėlė thumbup.gif
PACIOS, skirtukai - kažkas nerealaus, iš fantastikos srities wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ooooo kiek cia visko daug...baiginejasi tema tai pablevyzgosiu...tiesa dar pasizarstysiu balioncikais toms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif , na kur paminejo zodi "segtukai"... biggrin.gif , aha, kas toliau, ogi pries akis stovi didysis kiausinis, Vedda...ji ir Afrokoj Vedda...labai margis gavosi margai grazus, orintux-o dezute dar atmintin isimaise, PACIOS skirtukai....melyni wub.gif wub.gif wub.gif hihihi.gif , ohara...nu pati jau supratai, bet uz pastangas ir drasa, va 4u.gif 4u.gif , gerai, kai galima mokytus is savo klaidu, niekam nereiks" aciu" sakyt biggrin.gif ....... Jennifer-pas kitus paziuret grazu i langines, bet as sau to daryt kazkaip "nepasiryzciau"-uz savita ideja ir isskirtinuma gaudyk 4u.gif , ne geriau du 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Denifer,aciu....norejau kazkokiu tai spalvu ... ir tu paukstuku rolleyes.gif

o dabar apie lango ir balkono dekoravima...nu nezavi manes tokie dalykai doh.gif ...gal todel,kad augau kartu su seneliais, kuriu kambaryje augo gebene, apsivijusi puse lubu ir lango doh.gif ....nejauciu tiems lapams nieko. doh.gif Man asmeniskai toks dekoravimas tik bendriko kambaryje, kai norisi kazkoooo, bet nera uz ka doh.gif ...mes pvz. su kambariokemis net uodus iremindavome is vatmano padarytuose remuose,kad ...kad idomiau butu rolleyes.gif Sorryyyy doh.gif
Atsakyti
Joo mokausi iš savų klaidų..bet sakoma kad tik durnas mokosi iš savų nes visi gudrūs pasimoko iš svetimų klaidų.. doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Ačiū už balioniukus wub.gif

Dabar darau drugelius ant folijos iškirpsiu išlakstysiu juos ir kurnors klijuosiu..vis užsiėmimas... blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkoju mergaitės už nuomonę, dėl skonio nesiginčyjama, kaip sakoma, man gražu, todėl ir darau, nors mano butas į bendrabutį tikrai toooli gražu nepanašus ir niekada toks nebuvo. O dekupažas nemanau, kad yra toks pigus ir prastas reikalas, kad tiktų tik bendrabučio kambariuose. Bet vėl gi, dėl skonio nesiginčijama, aš noriu išskirtinių ir sau mielų namučių, tad juos ir gražinu, jūsų akimis bjaurinu, kaip išmanau. Sorry...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 kovo 2010 - 23:10
del skonio nesigincijama 4u.gif
as padesiu greiciau baigti tema ax.gif
aguonu laukas
user posted image
Atsakyti
Labas rytas skirtukai thumbup.gif ,o rastas ten kaip ir iskiles ar man cia tik rodosi g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti