Įkraunama...
Įkraunama...

10 vaiko patarimų

thumbup.gif taikliai pasakyta
Atsakyti

na bet cia kaip pirstu i aki doh.gif kantrybes, laikantis taisykliu, mamytes thumbup.gif
Atsakyti
O KARTAIS TAIP SUNKU , ATRODO KANTRYBES ISTEKLIAI ISSENKA, O PASKUI GRAUZI SAVE, NUSIZENGUS TAISYKLEM doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inngutee @ 2011 01 03, 07:46)
O KARTAIS TAIP SUNKU , ATRODO KANTRYBES ISTEKLIAI ISSENKA, O PASKUI GRAUZI SAVE, NUSIZENGUS TAISYKLEM doh.gif

ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Kokios paprastos, bet kartu ir laaabai sudetingos taisykles,kuriu privalu laikytis, bet...Sekmes, mamukai 4u.gif
Atsakyti
liux taisykles, daugumai gyvenimo atveju 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif Labai geros taisykles,bet kartais jas pamirstam.
Atsakyti
QUOTE(Dalija23 @ 2011 01 18, 16:37)
thumbup.gif Labai geros taisykles,bet kartais jas pamirstam.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai geri patarimai! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgytė @ 2004 04 29, 20:26)
Sveikutės, perskaičiau tai viename psichologijos žurnale.
10 vertingų vaikų patarinų:

1. Negadink manęs. Aš puikiai suprantu, kad nebūtinai turiu gauti viską, ko prašau. Aš tik bandau tave.
2. Nebijok man būti griežtas. Man taip geriau, aš tada jaučiuosi saugus.
3. Nebark manęs prie svetimų žmonių. Tavo pastabos, pasakytos prie keturių akių, bus žymiai veiksmingesnės.
4. Neleisk man išmokti blogų dalykų. Aš tikiu, kad tu pastebėsi dar jų užuomazgas.
5. Neklok man kelio kilimėliais, aš turiu nueiti savo „gumbų“ kelią.
6. Nebambėk. Jei taip darysi, aš ginsiuosi „apkursdamas“.
7. Neužmiršk, kad aš nemoku reikšti savo norų taip aiškiai, kaip suaugęs žmogus. Štai kodėl aš kartais būnu netikslus.
8. Neprieštarauk pati sau, nes aš nebežinau, kaip elgtis ir prarandu pasitikėjimą tavimi.
9. Rask laiko atsakyti į mano klausimus. Priešingu atveju pastebėsi, kad aš tavęs neklausinėju, o atsakymų ieškau kitur.
10. Atmink, kad aš negaliu augti laimingas be tavo meilės ir supratimo. Bet juk tai — savaime suprantame, tiesa?


Labai geri patarimai thumbup.gif

Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti