Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkite

...toks jausmas, kad cia dauguma susirinkusiuju gyvena apskritai ne LT.. bloga valstybe... ji ne bloga, jos is viso nera, Lietuva - utopija.
Atsakyti
Ai nu baikim su tais klubais. Taigi mes pinigų jai neaukojom, kad dabar turėtumėm kažkokią teisę priekaištauti dėl pramogų ir pan., o palaikėm tik morališkai, patarimais. Ir šiaip jaunas žmogus yra, tegu džiaugiasi gyvenimu, negi geriau, kad mums čia depresuotų ir verktų, negu linksmintųsi...?
Atsakyti
Reikia dziaugtis,kad zmogui pradejo sektis ir kad nepuole i visiska depresija.Saunu,kad kazkas pagerejo... 4u.gif
Atsakyti
kaip pasirodo ir tu 3000 lt. zutbut nereikejo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2010 03 31, 09:50)
kaip pasirodo ir tu 3000 lt. zutbut nereikejo wink.gif


Autorei pasiskolinti pinigų, matyt atrodė paprasčiausia išeitis tuo metu. Kitų varinatų gal nežinoj, gal neapgalvojo. Gerai, kad pasiklausė ir paklausė patarimų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuma: 31 kovo 2010 - 09:06
QUOTE(arana81 @ 2010 03 28, 16:22)
situo konkreciu atveju geriau nieko schmoll.gif nes Senukuos, kai uz trukumus atskaiciuoja, is algos nelabai kas ir lieka, o tingeti ten niekam neiseina - uzvaiko iki negaliu net ir pacius greiciausius biggrin.gif


Na, nežinau, draugės sūnėnas jau visi metai Senukuos dirba, bet ne Kaune, o Vilniuj, pašneka, kad sunku, bet kad ką labai išskaičiuotų - neteko girdėti. Gal priklauso nuo skyriaus, kuriame dirbi smile.gif
Atsakyti
[quote=nutė,2010 03 31, 13:01]
Na, nežinau, draugės sūnėnas jau visi metai Senukuos dirba, bet ne Kaune, o Vilniuj, pašneka, kad sunku, bet kad ką labai išskaičiuotų - neteko girdėti. Gal priklauso nuo skyriaus, kuriame dirbi smile.gif
[/quot
kauno Senukai - kiek atskira respublika, ir ten tikrai labai labai nekas..
Atsakyti
QUOTE(darganos @ 2010 03 31, 13:26)

kauno Senukai - kiek atskira respublika, ir ten tikrai labai labai nekas..

Pritariu! Giminaite dirbo, bet ilgai nepridirbo. Algalapi karta parode, tikrai, net skiltis yra, kur iraso, kiek is darbuotojo atskaiciuoti reikia (jei didesne suma, negali visos iskart atskaiciuoti, todel iraso issiskolinima darbovietei).
O ilgai nepridirbo, nes..liepe iseit ir i jos vieta prieme kita moteri, kuriai iskarto ir alga pakele. tiksliau, tai "pasiule" pereiti i kita darbo vieta, nors zinojo, jog su mazu vaiku ji tokio darbo dirbti negales. O kadangi neperejo, tai liepe iseit, o jei butu neisejus, butu rade, kaip ismest. Beja, nuobaudu ar skolu ji neturejo, tiesiog kazkam jos vieta buvo labiau reikalinga.
O tos kurios perskaitys mano komentara ir pasipiktins, kad taip nebuna, noriu parasyti, kad buna, daznai buna ir ne vien Senukuose. Man vienoj firmoj taip buvo. Pasake, kad tiek darbuotoju nereikia ir man siulo darba kitam mieste (aisku, uz minimuma). Isejau, o po savaites mano vietoj kita buvo. Neturejau nei laiko, nei noro, nei pyktis, nei kam skustis. Nors gal reikejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(darganos @ 2010 03 31, 14:26)
kauno Senukai - kiek atskira respublika

gal ne tiek Kauno, kiek konkreciai Draugystes. Ir net ne respublika, bet pati sostine mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 01 balandžio 2010 - 11:52
QUOTE(Deupey @ 2010 03 02, 10:39)
Sveikos mamos.Jau nebezinau kur kreiptis tad nutariau kreiptis i Jus.Man 23m.Gyvenu kartu su mama..Ji pries pusmeti neteko darbo,kito deja neranda.As taip pat darbo netekau,imone veluoja sumoketi jau 4men.Prasidejo skolos,o viskas guli ant mano peciu,nes mama tikrai nera pajegi kazka padaryti.Gyvenom nuomojamam name kol iskrauste i gatve nes zmones tiesiog pavargo laukti..Isinuomavome buta,kad pigiau butu,bet ir cia seimininkei jau truko kantrybe..Liepe susimoket arba isikraustyti.Neturiu nei kur nei uz ka.Darba radau tik pries dvi savaites ir tas pats neoficialus,o seimininke kategoriskai atsisako laukti algos.Mama neislaikiusi itampos perdozavo vaistu todel guli ligonineje.Giminiu neturime,draugu tokiose situacijose zin6a taip pat nelieka.I bankus kreiptis negaliu nes neturiu oficialiu pajamu,o neoficialos ju nedomina.O norint pasiskolinti is fizinio asmens kadangi reikalingas uzstatas,kurio deja neturiu.Tai noriu paklausti pas Jus gal zinote zmoniu kurie suteiktu 3000lt paskola vekselio pagrindu ir patvirtinimu pas notara.Mokesiu procentus ir zinoma suteiksiu visa info apie save.O gal turite kazkokiu patarimu kaip visa tai isspresti?Aciu.

kaip dabar sekasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2012 01 09, 02:18)
kaip dabar sekasi? g.gif


Nemanau, kad sulauksite atsakymo - paskutini karta autore siuo niku buvo prisijungus 2010.05 men... Tai arba eiline melagyste forume (jautriai reaguoju, nes ant sios pirma, ir, tikiuosi, paskutini karta pati pasimoviau doh.gif ), arba autore sekmingai naudojasi kitu niku nenoredama, kad nesekmiu seselis ja persekiotu (naivuole as biggrin.gif )
Atsakyti
šiaip tokie žmonės ieško toks vaizdas minkštaširdžiū kurie paskolins...
\

o jei panaši bėda- mano patarimas:
1 ieškokit bėdų turgaus (gal dar yra? kas žinot?)
2 eikit per savivaldybes- paramos jei pajamos ne didesnės kaip 250 berods žmogui kažkiek moka pusmetį o tai pliusas.
dar mama gal netoli pensijos- tai galima išankstinę pensiją pasiimti.
jei vaistai tai gal invalidumas irgi galiema ieškoti kažko
ir paskutinis dalykas stot dėl būsto su lengvatom eilėn jei mama nors kiek invalidė pasistūmėsit į priekį galima tot eilėn pavieniui 9tas variantas greičiauias jei neturėjot niekad nekilnojamo turto)
Atsakyti