Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 24

Sveikutės , Mergaitės 4u.gif Visos, visos...
Noriu paklausti - po krūties operacijos, po gydymo ir pan. , ar darote mamogramą? Kaip dažnai, jei darote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 04 kovo 2010 - 11:44
aciu, merginos 4u.gif

-Julija-, na, pazasty limfmazgiai sumazejo nuo 1 cm iki 0,5 cm. echoskopuotojo nuomone, jie neturetu buti piktybiniai. pilve KT parode limfmazgiu iki 1 cm, bet aprase nurodyta, kad limfadenopatijos nera. reiskias, viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 04, 12:43)
Noriu paklausti - po krūties operacijos, po gydymo ir pan. , ar darote mamogramą? Kaip dažnai, jei  darote?


Man buvo pirma patikra po gydymo ir dare. Nors sake jaunam amziuje mamogramos nera patikimas saltinis, kad echoskopija informatyvesne. Ar sekancia patikra darys nezinau - tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 04, 11:43)
Sveikutės , Mergaitės 4u.gif Visos, visos...
Noriu paklausti - po krūties operacijos, po gydymo ir pan. , ar darote mamogramą? Kaip dažnai, jei  darote?

Man daro karta i metus.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 03 04, 12:35)
kartais dar padeda pasidaryti klausimu sarasiuka ir kartu vestis koki artima zmogu - nes pats, buna, is susijaudinimo ar klausima uzduoti pamirsti, ar atsakymu neisgirsti, ar nesusivoki perklaust, o tik isejes is kabineto susigaudai, kad dar ta ir ta ketinai suzinoti... tai dar viena balivi galva salia gali buti naudinga, ir informacijos daugiau galima susirinkti, isiminti, ir siaip smagiau. apskritai, pastebejau, kad prie onkologu kabinetu gana daznai pacientai su "palaikymo komanda" sedi smile.gif

aga, ir aš galvoju, kad reik susirašyt viską, kas domina, o vieną "blaivią galvą" visada turiu šalia - mano vyras visada su manim kartu eina ir jam klausimų iškyla tikrai daugiau nei man smile.gif Nors tiesą sakant, kai jau reik rašyt, tai šiek tiek pasimečiau ir jau nežinau nei ko klaust unsure.gif

QUOTE(-Julija- @ 2010 03 04, 12:50)
Man buvo pirma patikra po gydymo ir dare. Nors sake jaunam amziuje mamogramos nera patikimas saltinis, kad echoskopija informatyvesne. Ar sekancia patikra darys nezinau - tikiuosi.

man kairėj krūty nerodė nieko nei vienas tyrimas, išskyrus magnetinį rezonansą, jei ne šitas tyrimas, jaučiu kitos operacijos greitu laiku būčiau neišvengus, o dabar vienu kartu išmėsinėjo viską, vis ramiau.
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2010 03 04, 11:53)
Sveika , aš iš Alytaus, Putinų. Būtų smagu turėti darugę smile.gif
Apie skaras nieko nenutuokiu, paganiau akis intenete ir nutariau nusipirkti - vistiek reiks. Blogai tik, kad plonesnių nėra, visos rudens -pavasrio sezonui.

Merginos patarkit - ar gulant į ligoninę kirptis plaukus trumpiau, ar palikt likimo valiai... Jei tarpuose tarp chemijų būsiu namie, gal paskui pajėgsiu susitvarkyt. Ir dar, kiek trunka ta viena chemijos procedūra - kol sulaša ?  Žalia, nieko nežinau...



As tai siulyciau nusikirpti. Man plaukai palyginus mazai slinko. Su savais isvaiksciojau per visas 6 chemijas, bet tas pastovus ju slinkimas, kuomet plaukais aplipe visi rubai, namuose ju visur pilna..... tikrai erzindavo.
Tad po visu chemiju vistiek nusireziau plikai visus, o dabar ataugineju smile.gif
As ir siaip megdavau daryti eksperimentus su plaukais, tad nusiskutima priemiau kaip eilini sukuosenos pakeitima smile.gif Be to, juk plaukai ne ranka - jie atauga. daug kam dar geresni. As slapta tikejaus, kad ataugs bent siek tiek garbanoti......, bet gerai bus ir tiesus smile.gif
Atsakyti
Ragnez, pirmiausia gėlytė tau:

user posted image

Džiaugiuos labai labai tavo gerais tyrimais smile.gif

*******

Kaip čia jums visoms skiria KT? Ar prašote, ar patys gydytojai skiria? Man per 6 metus nė kart nebuvo daryta KT. Klaipėdoj neskuba. Kažkada gydytojos klausiau - sakė, kol kliniškai nepasireiškia - neskiria. Bet, Ragnez, tu šiuo metu irgi neturi nusiskundimų, o KT skyrė? Rasų lanka, jums taip pat neskiria, kiek žinau g.gif

Rasų lanka, man mamogramą daro kartą metuose.

*********

Sveikos prisijungusios, GREK, Miglute... 4u.gif .Jūs dar tik pradedat savo kelią, siūlyčiau pasiskaityt visas mūsų temeles, ten ištisi lobynai žinių, patarimų, stiprybės,....Rasite atsakymus į visus klausimus, o ko nerasite - mes padėsime.
Atsakyti
arune,

aciu uz gelyte smile.gif

man KT ir kitus tyrimus skiria planiskai. as jau gal pasakojau, pries pusantru metu, kai rinkausi info, man brolis buvo prisiuntes medicininiu failu is jav. na, as pasiskaiciau, susidariau planeli pagal oficialias jav rekomendacijas - atsizvelgiant i mano liga, stadija, taikyta gydyma ir mano amziu, kokie tyrimai ir kas kiek laiko turi buti daromi baigus gydyma ir su tuo planeliu nuvariau pas onkologe. mano svarbiausia mintis buvo pasiklausti, ar ligonine man gali atlikti tuos tyrimus, ar man kreiptis privaciai. ir va, viska man skiria onkologe, ir jos prieziura atitinka jav rekomendacijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 04 kovo 2010 - 14:35
QUOTE(ragnez @ 2010 03 04, 15:23)
man KT ir kitus tyrimus skiria planiskai. as jau gal pasakojau, pries pusantru metu, kai rinkausi info, man brolis buvo prisiuntes medicininiu failu is jav. na, as pasiskaiciau, susidariau planeli pagal oficialias jav rekomendacijas - atsizvelgiant i mano liga, stadija, taikyta gydyma ir mano amziu, kokie tyrimai ir kas kiek laiko turi buti daromi baigus gydyma ir su tuo planeliu nuvariau pas onkologe. mano svarbiausia mintis buvo pasiklausti, ar ligonine man gali atlikti tuos tyrimus, ar man kreiptis privaciai. ir va, viska man skiria onkologe, ir jos prieziura atitinka jav rekomendacijas.

Kaip mamai reikėdavo keisti gydymo taktiką, prie mūsų akių onkologė jungdavosi prie pasaulinio onkologų forumo pateikiamų gydymo schemų, ir praktiškai tik jomis ir vadovavosi...

O dėl KT - mamai tikrai dayg kartų daryta. Kas 2-3 mėn. Nes mūsų gydytojai tai pagrindinis rodiklis. Markeris eina kaip pagalbinis...

_________________________________________________

adis, kaip laikaisi? Matėmės prieš pat Naujus, o juk jau pavasaris...
Atsakyti
Sveiki, norejau suzinoti Jusu nuomones, situacija tokia, kad suzinojau jog mano vienalabai artima zmogu siuncia i ongologijos klinikas tirtis, kiek zinau todel, kad kraujo tyrimai nekokie. Ar tai jau reiskia, kad itariams vezys ar onkologijos klinikose nebutinai del vezio tiria? Rudeni irgi itarinejo, dare operacija, bet pasirodo buvo cista, vezio lyg ir nebuvo. Dabar vel siuncia. Dar turiu vilties, kad jeigu blogiausiu atveju bujtu vezys, bet neseniai aptiko, tai gal yra vilties, kad gydymas bus sekmingas? Dar pries kelias dienas stipriai susipykom, prisnekejau apimtas pykcio tikrai to ko nereikejo, dabar savijauta del to tokia susikta, jauciuosi kaip paskutinis nieksas. Isproteti galima!
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 03 04, 15:13)
Sveikos prisijungusios, GREK, Miglute...  4u.gif .Jūs dar tik pradedat savo kelią, siūlyčiau pasiskaityt visas mūsų temeles, ten ištisi lobynai žinių, patarimų, stiprybės,....Rasite atsakymus į visus klausimus, o ko nerasite - mes padėsime.

Atsiprašau, nesinori įkyrėt su savo klausimais, tiesog galvoj net ūžia nuo minčių, o ko griebtis - nežinau.
Suprantu, čia Kertelė sielai, o ne Paplepėkim apie viską smile.gif
Atsakyti
Labutis, jums visoms nepailstančioms Kovotojoms wub.gif
Norėjau įnešti ir aš truputį pavasario i šiuos namučius, tik dar negalima man nuotraukyčių kelti... radau info, jog, kol neparašysiu 100 žinučių, negalėsiu ax.gif
Tik nesenai užtikau jūsų super bendraujantį ir šilumą skleidžiantį skyrelį, pradėjau skaityti nuo vidurio kažkur virš 10namučių, bet kai priėjau 13-ąjį ir pamačiau, kad ten jau 2009-ieji, o prirašyta 11 naujų namučių, tai gi kol išskaityčiau - jūs 10 naujų būtumėt prirašę, ir kaip man jumis prisivyt lotuliukas.gif
Taip jau matyt lemta buvo tik dabar jus surasti, nors prisijungt būčiau norėjusi jau 2006-aisiais... doh.gif O dabar, gal ir mano patirtis kam nors pravers... (mano patirtis padedant savo Mamytei kovoti su liga). Neteko užskaityti, kad turėtum savo būryje ligoniukų su smegenų vėžiu, na ir apsaugok Dieve 4u.gif
Visas jus labai palaikau ir tikiu, kad būryje lengviau thumbup.gif
Atsakyti