Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 24

Skaitinejau senas temas...
radau stai ka :
"...tai yra pats pagrindinis rodiklis gydyme. Jis net 3 mėnesiais ansčiau (dauguma atvejų) nei visa kita aparatūra parodo ligos atsinaujinimą. "

verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 22 kovo 2010 - 13:30
QUOTE(Patr @ 2010 03 22, 13:24)
Skaitinejau senas temas...
radau stai ka :
"...tai yra pats pagrindinis rodiklis gydyme. Jis net 3 mėnesiais ansčiau (dauguma atvejų) nei visa kita aparatūra parodo ligos atsinaujinimą. "

verysad.gif


Patr tikrai ne, juk ne karta panos aiskino, kad markeris ne visada yra informatyvus, man prie endimetriozes CA dare, kuris kiausidziu veziui skirtas, oho kiek rode doh.gif bet jokio vezio net nerado prapjovus 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu nuosava statistika, kuri gal kam nors padės apsispręsti, kai ateis toks laikas.

Žarnyno vėžio gydymui, jei liga yra pasiekusi tik II stadiją, chemoterapija nėra taikoma, nes pagal oficialią statistiką ji neduoda „statistiškai patikimos“ naudos. Maniškiui chemoterapiją visgi padarė. Bet tik todėl, kad jo II stadija prognozės prasme buvo kiek blogesnė nei III ankstyvoji – limfmazgiai švarūs, tačiau auglys kiaurai peraugo žarnos sienelę. Krikšto mama ir draugės mama turėjo nekomplikuotą II stadiją, tad jas po operacijos paliko ramybėje – nei chemoterapijos, nei patikrų. Pas vieną liga grįžo po 5 metų, pas kitą – po 1,5. Pas maniškį kol kas ramu. Tfu-tfu-tfu per petį ir tuk-tuk-tuk į medį...
Kolegės brolis yra chirurgas-onkologas. Tai jis prasitarė, kad tos stadijos yra toks slidus dalykas, ypač pas mus, neturinčius PET agregato... Žodžiu, užrašę II stadiją, jie neduotų rankos nukirsti, kad ji ne III, (o III – kad ji ne IV), o chemoterapijos neskiria, o mes, aišku, džiaugiamės bjauraus gydymo išvengę... Taip ir gyvenam, o po to nebe..

Taigi. Menka ta manoji statistika. Nereprezentatyvi. Bet joje 3 tikri gyvenimai ir 2 tikros mirtys.

Atsakyti
Visu pirma uzuojauta Liutukei. Saunuole Tu, daug padarei del Mamytes.



Aciu mergaitems uz patarimus del kopusto. 4u.gif Reikaliukai tikrai tvarkosi.Kazkaip pati nesugalvojau, nors kopustas labai padedavo maitinimo metu...

Rasu lanka, aciu uz padrasinima.Labai labai tikiuosi,kad atsigaus jos noras kovoti, dometis.Dabar nusvinta tada, kai apie anukus kalbam, labai laukia birzelio (mano antrasis turi gimti smile.gif )


Laikykites visos,mergytes!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2010 03 22, 14:52)
Patr tikrai ne, juk ne karta panos aiskino, kad markeris ne visada yra informatyvus, man prie endimetriozes CA dare, kuris kiausidziu veziui skirtas, oho kiek rode  doh.gif bet jokio vezio net nerado prapjovus  4u.gif

Patr tikrai nesijaudinkite anksciau laiko, zinau, kad tai labai sunku, bet vis gi laukite ramiai KT, o jeigu turite galimybe, tai geriausiai pasidarykite PET ir tikrai bus aisku, ar markeris teisus ar baisu melagis 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už nuraminimą visoms. Bet kas yra tas PET?

Radau adis 4u.gif kažkada rašiusi:
"...Dėl PET (pozitronų emisijos tomografijos).
Šiandien turiu laiko, tai pasižiūrėjau šiuo klausimu truputį daugiau, internete radau:

Tomografia pozytonowa (PET)
Metoda doskonała do wykrywania guzów i przerzutów nowotworowych (także bardzo małych ognisk, niewidocznych w innych badaniach) oraz do badania pracy mózgu i mięśnia sercowego. Najczęściej używana w połączeniu z CT.
Liczba aparatów w Polsce 1
Cena aparatu 20 mln zł
Średni koszt badania 6 tys. zł

Badania -tyrimas, visi kiti žodžiai daugmaž suprantami. Kas mokat gerai lenkiškai, gal tekstą išverstumėte tiksliai.
Taigi tyrimo kaina vidutiniškai apie 6,000 zlotų, tai būtų - 5259.18 litų. Kitur radau, kad tyrimo kaina: 4,200—8000 zlotų, tai ir būtų vidutiniškai 6000 Zl. .."


http://www.sveikaszm...r...&subtema=96
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 22 kovo 2010 - 15:00
QUOTE(Patr @ 2010 03 22, 15:43)
Ačiū už nuraminimą visoms. Bet kas yra tas PET?

Radau adis 4u.gif kažkada rašiusi:
"...Dėl PET (pozitronų emisijos tomografijos).
Šiandien turiu laiko, tai pasižiūrėjau šiuo klausimu truputį daugiau, internete radau:

Tomografia pozytonowa (PET)
Metoda doskonała do wykrywania guzów i przerzutów nowotworowych (także bardzo małych ognisk, niewidocznych w innych badaniach) oraz do badania pracy mózgu i mięśnia sercowego. Najczęściej używana w połączeniu z CT.
Liczba aparatów w Polsce 1
Cena aparatu 20 mln zł
Średni koszt badania 6 tys. zł

Badania -tyrimas, visi kiti žodžiai daugmaž suprantami. Kas mokat gerai lenkiškai, gal tekstą išverstumėte tiksliai.
Taigi tyrimo kaina vidutiniškai apie 6,000 zlotų, tai būtų - 5259.18 litų. Kitur radau, kad tyrimo kaina: 4,200—8000 zlotų, tai ir būtų vidutiniškai 6000 Zl. .."
http://www.sveikaszm...r...&subtema=96

Na labai tiksliai papasakoti as apie si tyrima negaliu, paprastai tai tik tiek, kad jo deka parodomas tikslus vezio plitimas, jeigu jis yra, musu mieloji Adis galetu daugiau pasakyti, nes Ji si tyrima daresi ir kainuoja jis nuo triju iki keturiu tuks litu.

Papildyta:
QUOTE(Domogintare @ 2010 03 22, 16:10)
Na labai tiksliai papasakoti as apie si tyrima negaliu, paprastai tai tik tiek, kad jo deka parodomas tikslus vezio plitimas, jeigu jis yra, musu mieloji Adis galetu daugiau pasakyti, nes Ji si tyrima daresi ir kainuoja jis nuo triju iki keturiu tuks litu.

Kiek suprantu kaina priklauso nuo to ar kartu darysite ir KT..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Patr nesijaudink anksciau reikalo, tikra vien narkeriu negali pasitiketi mirksiukas.gif

Buvau siandiena pries rytojaus chemija pas savo gydytoja, tai yra blogu ir geru naujienu. Sestadienia dariaus kruties echo tai krutyje auglio neberado isvis, o limfmazgis pazastyj nyksta, yra sumazejes perpus thumbup.gif Kraujukas mano thumbup.gif leukocitu 4,7, hemoglobinas pakylo iki 128. Gydytojas apziures mane, sako tikrai labai geri rezultatai thumbup.gif bet del to gydymas nesikeicia vistike gausiu pilna 6 kartus chemija, paskui operacija, o paskui svytinimas. Bet suzinojau, kad mano HER+++ agresyvus verysad.gif verysad.gif verysad.gif , hormonu nerado. Tai prie chemijos prisideda dar Herceptinas doh.gif ryt chemija, o penktadieni gausiu herceptina( ji kas 3 savaits metus laiko gausiu verysad.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 22, 15:18)
Sveikos 4u.gif
Patr nesijaudink anksciau reikalo, tikra vien narkeriu negali pasitiketi mirksiukas.gif

Buvau siandiena pries rytojaus chemija pas savo gydytoja, tai yra blogu ir geru naujienu.


viskas bus liuks 4u.gif , ar tik ne kruties vezio agresyvios formos labiau pasiduoda gydymui?
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 22, 16:18)
suzinojau, kad mano HER+++ agresyvus verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif , hormonu nerado. Tai prie chemijos prisideda dar Herceptinas doh.gif ryt chemija, o penktadieni gausiu herceptina( ji kas 3 savaits metus laiko gausiu verysad.gif ).

Mano variantas, tik st. mano 3 - ia. Tau pasisekė, kad Herceptiną skiria, girdėjau, kad problematiška su jo skyrimu. O už savus neįpirksi - vienas leidimas apie 6 000 - 9 000 lt. kainuoja. O metams... blink.gif ... Man Herceptiną skyrė, baigus chemiją, tau - kartu su chemo. Sėkmės gydymesi, gausi geriausius vaistukus, belieka tikėti - viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 22 kovo 2010 - 16:21
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 22, 16:18)
Sveikos 4u.gif
Patr nesijaudink anksciau reikalo, tikra vien narkeriu negali pasitiketi mirksiukas.gif

Buvau siandiena pries rytojaus chemija pas savo gydytoja, tai yra blogu ir geru naujienu. Sestadienia dariaus kruties echo tai krutyje auglio neberado isvis, o limfmazgis pazastyj nyksta, yra sumazejes perpus thumbup.gif Kraujukas mano  thumbup.gif leukocitu 4,7, hemoglobinas pakylo iki 128. Gydytojas apziures mane, sako tikrai labai geri rezultatai  thumbup.gif bet del to gydymas nesikeicia vistike gausiu pilna 6 kartus chemija, paskui operacija, o paskui svytinimas. Bet suzinojau, kad mano HER+++ agresyvus verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif , hormonu nerado. Tai prie chemijos prisideda dar Herceptinas doh.gif ryt chemija, o penktadieni gausiu herceptina( ji kas 3 savaits metus laiko gausiu verysad.gif ).

Na tikrai labai dziugu, o ir gydyma pati geriausia gaunat, viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
Patr, čia mūsų adis rašė apie PET:

http://www.supermama...?...5821&st=420

http://www.supermama...?...8485&st=180
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 22 kovo 2010 - 16:15