Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai - 2

QUOTE(denaxa @ 2016 05 20, 10:14)
Agarmis, jūsų išvedžiojimai , švelniai tariant- tamsuoliški, kaip iš kaimo vidurio nuo spingsulės... Gal prieš rašant reikėtų pasidomėti, nesivadovavus bulvarinės spaudos ir kaimo bobučių pletkais? Ir kaip tai įstatymai pas mus neveikia? Pasidomėkit smulkiau kaupimo mechanizmu... ir išvis- ne sekundės banko laikai dabar, be to, subankrutavus pensijų kauoimo įmonei- sukaupti pinigai niekur nedingsta, juos perima kita pensijų kaupimo įmonė. Pagal įstatymą,sudarytas toks mechanizmas, kad žmonės neprarastų kaupiamų lėšų senatvei. Ir tie, kurie kaupė Snoro banke- nieko neprarado, kaupia dabar kažkur kitus. Pensijų pinigai yra apsaugoti. O jūs ir toliau galite sėkmingai kaupti kojinėje- senatvėje galėsit sėkmingai konteineriuose duonos kąsnio ieškoti mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Taip ir priburia kitiems nesąmonių.
unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(uzsiemusi @ 2016 07 15, 21:52)
Ar tiesa, kad pasirašius pensijos kaupimo sutartį jos nutraukti negalesi ?

30 DIENŲ yra terminas nutraukimui. Po to nebegalima.
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=72293044
taip jau nutiko, kad turiu pensijos fonda verysad.gif - kur galima patikimai paziureti Fondu darba.., noreciau pakeisti AVIVA ir pereiti kitur ?
Pastaruoju metu AVIVA dirba nuostolingai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2016 09 19, 12:02)
http://www.delfi.lt/...s.d?id=72293044
taip jau nutiko, kad turiu pensijos fonda verysad.gif - kur galima patikimai paziureti Fondu darba.., noreciau pakeisti AVIVA ir pereiti kitur ?
Pastaruoju metu AVIVA dirba nuostolingai verysad.gif

sodros puslapyje
Atsakyti
QUOTE(agarmis @ 2016 03 10, 19:31)
Kaupti ar ne kiekvieno apsisprendimo reikalas, BET mąstyti pradėkite ne nuo to kiek sukaupsite, bet kiek gausite iš Sodros. Atsiminkite, kad pradėję kaupti jau su Sodra turėsite reikalų tik dėl bazinės pensijos (apie 200 eur, o gal ir mažiau, be to, po 30-35 metų išvis gal nebus tokios kaip bazinės arba bus vos keli eurukai).  Pagalvokite ir apie tai, kad tas jūsų sukauptas fondas bus išmėtytas kas mėnesį po pvz 50-100 euriukš, o tai lygiai tas pats bus, kaip ir gaunant eilinę pensiją. Manau, pensijų fondai tai eilinis akių dūmimas. Man 35 metukai, o atakkuoja mane tie aferistai pensijų kaupikai jau N metų. Nepasiduodu. Pensijų kaupimas bus lygiai tas pats nuvertėjimas kaip ir su rubliniais indėliais.
Be to, visada palauskite to agento, o kas iš to jiems??? Ogi tas, kad jie iš jūsųs tų pinigėlių turtės. Kiek sukaupsite per 30 metų nuo minimumo ar 500 eur? Gal kokius 5000 eur. na nejuokinkit.  :lotuliukas:  :lotuliukas:  :lotuliukas:  :lotuliukas:

drinks_cheers.gif butent.Patys tie agentai kazkodel nieko nekaupia. rolleyes.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimozza 35: 20 rugsėjo 2016 - 23:41
QUOTE(mimozza 35 @ 2016 09 21, 00:30)
drinks_cheers.gif butent.Patys tie agentai  kazkodel nieko nekaupia. rolleyes.gif
My Webpage

nesutikciau, bet nesigincysiu biggrin.gif visi turim savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2016 09 19, 12:02)
taip jau nutiko, kad turiu pensijos fonda verysad.gif - kur galima patikimai paziureti Fondu darba.., noreciau pakeisti AVIVA ir pereiti kitur ?


Patikimiausi duomenys apie fondų darbą - Lietuvos banko skelbiami Pensijų kaupimo veiklos rezultatai.
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2016 09 19, 12:02)
http://www.delfi.lt/...s.d?id=72293044
taip jau nutiko, kad turiu pensijos fonda verysad.gif - kur galima patikimai paziureti Fondu darba.., noreciau pakeisti AVIVA ir pereiti kitur ?
Pastaruoju metu AVIVA dirba nuostolingai verysad.gif

ir kodėl "liūdesys " ??
Man fondas turi vieną didelį pliusą - paveldėjimas. Įvertinus, kad ilginamas pensijinis amžius, o žmogaus gyvenimo amžius neilgėja, tai....
Atsakyti
Merginos padėkite prašau, labai sunku nuspręsti nesuprantančiam finansų.

10 metų su vyru kaupiam per Swedbanką 3 pakopoj, Aviva kalbina pereiti pas juos į 2 ir nerizikuojant kaupti, jie sako, kad pernai nuostolingi buvo, bet per 10 metų jie vistiek buvo pirmesni nei Swedbankas. Patarkit prašau. Ar keistumėte kažką?
Atsakyti

Jei nezinot ka daryt, geriau tada nekeiskit nieko iki kol neturesit tvirtos nuomones. Kiek as besigilinu i visus tuos fondus......na nieko gero jie man atrodo. Visi.

Atsakyti
Pensiju rezultatus as bent stebiu tik per lb puslapi, kiekviena bendrove suinteresuota persivilioti klientus, tad tas pats swedas su blogiausiais rezultatais nuejus rodo utopines lenteles biggrin.gif

As pati isnagrinejus swedo perspektyva, visai tikeciau kad po keliu desimciu ju rez. bus normalus, aisku, jeigu apsiims dirbti su fondu valdymu o ne su aktyviais net agresyviais pardavimais, kai atejes jaunas zmogus i banka atsidaryti del DU korteles iseina su pasirasyta PKS sutartimi, o paklausus ar mate ka pasirase sako kad kalbejo tik apie kortele nieko nesiule, nieko nekalbimo.. mane taip noretu isdurt is kart i VPK skunda nunesciau bet...as esu senas kaupikas tai nebe aktualu:)

Tiem kas sako, neapsimoka, siulau gerai pamastyti.
man svariausias argumentas net nesvarbu kokiame fonde(pati sedejau sebe bet pavargau ir sekmingai keli metai INVL esu) dabar dziaugiuosi augimu.

Pinigai paveldimi, jeigu mirsiu nesulaukus pensijinio amziaus, kas tikrai realu zinant kad jis vis tolinamas... tai gaus kad ir 2+2+2 ateity 3.5pr .. zodziu, atgaus vaikai tuos pinigus ir panaudos kur nores.
Mirus tik sodroj esantiems, gausi apvalu nuli.
Paprasta matematika, imam paprasta atlyginima 350 jei turi zmogus 2+2+2 tai kas men i jo taupykle ikrenta 14su cnt valstybine+7 sodra+7pats = 28eurx12= 336per metus per 10m. imant net be prieaugio, nors jei teisinga bendrove sugeneruos dar minimum +6/8proc... tai per tuos10m ikrenta virs 3000eur i ta kisene... kas yra 10metu? juokai.. jauni zmones iseina is gyvenimo, niekad nezinai kada tavo ateis diena, aisku tiketis reik iki 100 gyventi bet.
Elementariai pagalvojus, kuom labiau tiketi, musu valstybe, millll.. skolose sedincia sodra ar fondais?
Pasirupinti senatve oria turim patys.
Su fondais, kai naikinami mokesciai isejimu, stebint ir domintis.. vaikciojant is vieno i kita, protingai, o ne kas met begiojant.. galima laimeti ir tikrai ne mazai.
Atsakyti
Sveiki,

noriu pasitikrinti informaciją, kurią man suteikė vadybininkė. Turiu papildomą kaupimą savo lėšomis, kaip suprantu dabar jis jau yra 2%, o nebe 1% nuo atlyginimo. Noriu sustabdyti apskritai papildomų lėšų pervedimą ir nebeskirti dalies nuo pajamų, tačiau mane informavo, kad deja jau tai nebeįmanoma. Man čia kažkas lenkiasi su logika, ar tikrai taip yra?

Ačiū.

Atsakyti
QUOTE(Junigeda @ 2017 02 11, 13:15)
Sveiki,

noriu pasitikrinti informaciją, kurią man suteikė vadybininkė. Turiu papildomą kaupimą savo lėšomis, kaip suprantu dabar jis jau yra 2%, o nebe 1% nuo atlyginimo. Noriu sustabdyti apskritai papildomų lėšų pervedimą ir nebeskirti dalies nuo pajamų, tačiau mane informavo, kad deja jau tai nebeįmanoma. Man čia kažkas lenkiasi su logika, ar tikrai taip yra?

Ačiū.



Kad ir kaip nelogiškai atrodytų, tokia yra realybė. Pagal dabar galiojančius įstatymus stabdyti kaupimą savo lėšomis nėra galimybės. Ir apskritai nėra galimybės pasitraukti iš dalyvavimo II pakopos sistemoje.
Atsakyti