Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **

sveiki, statybininkai 4u.gif

mes vis dar su pakalimais vargstam-letai judam, nes MB dirba tik savaitgali, jei oras leidzia ax.gif

rudenine, graziai isikurinejat mirksiukas.gif erdviu didumas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 04 11, 21:25)
Na dar gal sia savaite leisiu padziuti, o jau kita varysiu buldozeri ir bus sklypas su nustumdytu juodzemiu...  thumbup.gif
Mes jau klojiniams suristi viela lankstomes ir bandome kuoliukus darytis, kad nereiktu paskui laiko gaisti... thumbup.gif


Na, pas mus tai slapia. Nors pats sklypas yra siek tiek ant kalniuko. Nu taip norisi tuos darbus greiciau pradeti, kad vyras irgi jei butu arciau kas dien vaziuotu ziureti ar jau pradziuvo sklypas. Zodziu reikia graziu dienu.

Klausimas: kas jums ribas numatuos? Gal turit koki zmogiuka? Ir kiek tai kainuoja?

QUOTE(laimingas @ 2010 04 13, 09:03)
kazkaip atsirado toks klausimas... noriu pasiziuret kaip kalba vienas ar kitas konstruktorius... mums tai nuolydis berods tik 12 %... O desi skarda?

Pas mus nuolydis 15% ir desim syferi.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Aciu visiems uz pagyras blush2.gif Siaip jau dabar matau "kliurku", ka daryciau vienaip ar kitaip blush2.gif

Atsakau del svetaines lubu, tai ten yra akustines medzio plauso lubos (nu kazkas panasaus), kiekvienos plokstes konturas atskirtas lino spagatu ax.gif Dar vienu tonu paryskino, nes jau naturalios per blankiai atrode. Nezinau ar suprantamai parasiau blush2.gif

QUOTE(Osera @ 2010 04 09, 14:40)
grindys ?kaip lentutes atrodo ?kur pirkote jei ten plyteles  g.gif


aha, ten plyteles, is pradziu labai priestaravau svetainej deti plyteles, bet vyras visaip ikalbinejo, tai liko nusileisti ir tikrai nesigaliu, nes atrodo, kaip medines grindys, o ir praktiskos bus thumbup.gif pirkom Jupojoj mirksiukas.gif


Papildyta:
Aj, pamirsau parasyti del baldu blush2.gif Nieko dar neturim ir nieko dar neuzsakinejam blush2.gif Siaip jau miegamajo baldus nusprendem kokius gaminsimes, virtuvini jau mintyse turiu, nors mintys daznai keicias blush2.gif Dar is tokiu didesniu pirkiniu- tai zidinys ax.gif Tai va, jei reikaliukai gerai klostysis, gal iki Naujuju metu isikelsim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Notyte @ 2010 04 13, 08:50)
Na, pas mus tai slapia. Nors pats sklypas yra siek tiek ant kalniuko. Nu taip norisi tuos darbus greiciau pradeti, kad vyras irgi jei butu arciau kas dien vaziuotu ziureti ar jau pradziuvo sklypas. Zodziu reikia graziu dienu.

Klausimas: kas jums ribas numatuos? Gal turit koki zmogiuka? Ir kiek tai kainuoja?
Pas mus nuolydis 15% ir desim syferi.


Notyte, cia kalbi apie namo kampu koordinates x ir y (ar kaip jos ten vadinas)...? Viena pazistu, nes jis mums topo nuotrauka dare... Sake kad ir namo sienu xy suiesko sklype lotuliukas.gif Del kainos nieko nezinau...

Prisiminiau, brangieji, juk siandien 13 d.... Ar tik ne kaikuriems projektuku svarstymas.... Ojojoi, tikiuos sulauksiu geru naujienu... thumbup.gif
Atsakyti
rudenine, o mažiaus kambaryje kokios grindys? Iš kur pirkote? man labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2010 04 13, 09:04)

aha, ten plyteles, is pradziu labai priestaravau svetainej deti plyteles, bet vyras visaip ikalbinejo, tai liko nusileisti ir tikrai nesigaliu, nes atrodo, kaip medines grindys, o ir praktiskos bus  thumbup.gif  pirkom Jupojoj  mirksiukas.gif


o kaina ju kvadrato kokia? ,jauciu cia tos kur 120-140 kainuoja kvadratas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2010 04 13, 10:33)
rudenine, o mažiaus kambaryje kokios grindys? Iš kur pirkote? man labai  wub.gif


visam antram aukste uosio lentos, is Gruzdziu ax.gif

QUOTE(Osera @ 2010 04 13, 10:43)
o kaina ju kvadrato kokia? ,jauciu cia tos kur 120-140 kainuoja kvadratas  doh.gif


jau nebepasakysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2010 04 13, 11:28)
visam antram aukste uosio lentos, is Gruzdziu  ax.gif
jau nebepasakysiu  blush2.gif



o kokia kaina tų lentų? g.gif Ar jos tinkamos grindininiam šildymui?
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2010 04 13, 10:04)
Sveiki  4u.gif  Aciu visiems uz pagyras  blush2.gif  Siaip jau dabar matau "kliurku", ka daryciau vienaip ar kitaip  blush2.gif 

Atsakau del svetaines lubu, tai ten yra akustines medzio plauso lubos (nu kazkas panasaus), kiekvienos plokstes konturas atskirtas lino spagatu  ax.gif Dar vienu tonu paryskino, nes jau naturalios per blankiai atrode. Nezinau ar suprantamai parasiau  blush2.gif
aha, ten plyteles, is pradziu labai priestaravau svetainej deti plyteles, bet vyras visaip ikalbinejo, tai liko nusileisti ir tikrai nesigaliu, nes atrodo, kaip medines grindys, o ir praktiskos bus  thumbup.gif  pirkom Jupojoj  mirksiukas.gif
Papildyta:
Aj, pamirsau parasyti del baldu  blush2.gif  Nieko dar neturim ir nieko dar neuzsakinejam  blush2.gif Siaip jau miegamajo baldus nusprendem kokius gaminsimes, virtuvini jau mintyse turiu, nors mintys daznai keicias  blush2.gif Dar is tokiu didesniu pirkiniu- tai zidinys  ax.gif  Tai va, jei reikaliukai gerai klostysis, gal iki Naujuju metu isikelsim  blush2.gif


Taip ir pagalvojau kad akustines. plokstes. Namu kinui gerai smile.gif Kur pirkote ir kokios kainos?

Papildyta:
QUOTE(laimingas @ 2010 04 13, 09:03)
kazkaip atsirado toks klausimas... noriu pasiziuret kaip kalba vienas ar kitas konstruktorius... mums tai nuolydis berods tik 12 %... O desi skarda?



Taip desiu valcuota skarda. taip pasiule architektas ir man tas jo pasiulymas prie sirdies.

http://www.ruukkihom...ter_systems.jpg
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 04 13, 12:36)
Taip ir pagalvojau kad akustines. plokstes. Namu kinui gerai smile.gif Kur pirkote ir kokios kainos?

Papildyta:
Taip desiu valcuota skarda. taip pasiule architektas ir man tas jo pasiulymas prie sirdies.

http://www.ruukkihom...ter_systems.jpg


ka reiskia valcuota skarda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 04 13, 15:07)
ka reiskia valcuota skarda  4u.gif


Tokia kaip paveikslelyje smile.gif Eiline skarda tik tiek kad ji lygi ir storesne kad nesibanguotu. Man ji primena siektiek sovietinius laikus,budavo panasiu stogu (ji vadinama classic nors tai praktiskai vienas ir taspats tik siektiek skiriasi) lotuliukas.gif is pradziu kai pasiule suabejojau,bet veliau supratau kad ji puikiai tiks prie mano namo stiliaus. tai bus kazkas nauja,bet tuompaciu ir sena. Kadangi vidus bus kreipiamas i modernia klasika tai ir isore i ta puse siektiek bus pasukus lotuliukas.gif Dar kas is pradziu mane nustebino-architekto ideja pamata, ir garazo vartus daryti vienos spalvos... Tokios kaip stogas.. Ant piesinuko atrodo savotiskai ir man patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biesas66: 13 balandžio 2010 - 15:00
QUOTE(biesas66 @ 2010 04 13, 15:59)
Tokia kaip paveikslelyje smile.gif Eiline skarda tik tiek kad ji lygi ir storesne kad nesibanguotu.    Man ji primena siektiek sovietinius laikus,budavo panasiu stogu (ji vadinama classic nors tai praktiskai vienas ir taspats tik siektiek skiriasi)  lotuliukas.gif  is pradziu kai pasiule suabejojau,bet veliau supratau kad ji puikiai tiks prie mano namo stiliaus. tai bus kazkas nauja,bet tuompaciu ir sena. Kadangi vidus bus kreipiamas i modernia klasika tai ir isore i ta puse siektiek bus pasukus  lotuliukas.gif  Dar kas is pradziu mane nustebino-architekto ideja pamata, ir garazo vartus daryti vienos spalvos... Tokios kaip stogas..    Ant piesinuko atrodo savotiskai ir man patinka.


Skarda man patinka thumbup.gif Tokia subtilesne, nei cerpiu imitavimas thumbup.gif O del architekto minties derint pamato, stogo ir garazo vartu spalva - labai pritarciau thumbup.gif Maziau prisimargins. Man grazu, kai spalvos max. dvi. Juk medziagu faktura skiriasi, o jei dar spalvos - tai biski per daug gaunasi margumo. Taigi - liuks architektas pasiule drinks_cheers.gif
Atsakyti