Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Pas mane beda biggrin.gif Nuejau i parduotuve pauostyti ir issirinkti kvapo vyrui. Pardaveja supurske du kvepalus ant vienodu lapeliu ir dabar susimaisiau kur kuris.. doh.gif Vienas YSL La Nuit de L'Homme, kitas Paco Rabanne 1 million.. Labai patinka vienas, itariu, kad gali buti YSL.. toks vyriskas stiprus. Kitas labiau saldus.. Dar sloga turiu, tai isvis sudetinga.. Siaip abu neblogi, bet tas vienas ypac patiko ir ji noriu pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2014 01 31, 14:29)
Pas mane beda biggrin.gif Nuejau i parduotuve pauostyti ir issirinkti kvapo vyrui. Pardaveja supurske du kvepalus ant vienodu lapeliu ir dabar susimaisiau kur kuris.. doh.gif  Vienas YSL La Nuit de L'Homme, kitas Paco Rabanne 1 million.. Labai patinka vienas, itariu, kad gali buti YSL.. toks vyriskas stiprus. Kitas labiau saldus.. Dar sloga turiu, tai isvis sudetinga.. Siaip abu neblogi, bet tas vienas ypac patiko ir ji noriu pirkti g.gif



Saldusis bus Paco Rabanne 1 million mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.
Klausimas apie vyriškus parfumus David Backham.
Visai patiko David Beckham Intimately Yours (vyrams), pagal kainos/kokybės santykį, labai netgi neblogi.
Taigi, ar galite ką nors papasakoti apie kitus Backhamo kvapus?
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2014 01 31, 14:29)
Pas mane beda biggrin.gif

Ne, pas mane tikra bėda. Mano vyras išvystė savo kvepalų skonį unsure.gif ph34r.gif wacko.gif umn.gif box.gif bash.gif protest.gif
ir dabar nori ūdų ūdų ūdų, ypač Black Afgano blink.gif Kur man dėtis vargšei, kur man eit unsure.gif doh.gif Aš tokia švelnutė, kaip gėlelė, mėgstu švelnius, pūkuotus, vasarą žalokus... verysad.gif
Atsakyti
Hugo Boss The Scent
Atsakyti
Ieškosiu kvepalų subrendusiam vyriškiui.
Jokių idėjų neturiu, tik žinau, kad kvėpinasi Dior Homme, Hugo Boss Bottled, Dior Higher Energy.
Norėtų kažko ne itin stipraus, gal įdomaus casual. Ir kad jo bobai patiktų biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(London @ 2016 09 27, 16:52)
Ieškosiu kvepalų subrendusiam vyriškiui.
Jokių idėjų neturiu, tik žinau, kad kvėpinasi Dior  Homme, Hugo Boss Bottled, Dior Higher Energy.
Norėtų kažko ne itin stipraus, gal įdomaus casual. Ir kad jo bobai patiktų biggrin.gif

Tikram vyrui siūlyčiau Dior Sauvage arba Fahrenheit Cologne. Jei norisi kažko ramesnio, tai CK Encounter Fresh. Ir pradžioj parodykit "jo bobai". Ji išrinks - bus rami galva jums. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(London @ 2016 09 27, 16:52)
Ieškosiu kvepalų subrendusiam vyriškiui.
Jokių idėjų neturiu, tik žinau, kad kvėpinasi Dior  Homme, Hugo Boss Bottled, Dior Higher Energy.
Norėtų kažko ne itin stipraus, gal įdomaus casual. Ir kad jo bobai patiktų biggrin.gif

Van Cleef & Arpels Midnight in Paris panašūs į Dior Homme smile.gif Ir buteliukas gražus, ir kaina gera internetuose, tik va, klausimas, ar jam reikia panašių kvepalų...
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2016 09 28, 08:44)
Tikram vyrui siūlyčiau Dior Sauvage arba Fahrenheit Cologne. Jei norisi kažko ramesnio, tai CK Encounter Fresh. Ir pradžioj parodykit "jo bobai". Ji išrinks - bus rami galva jums.  smile.gif


va čia tai aukso žodžiai biggrin.gif

Man iš tokių casual būtų Chanel Allure Homme Edition Blache, kas nors iš Maison Francis Kurkdjian - Aqua Universalis, Masculin Pluriel, Amyris, Apom. Beveik visi Hermes'ų kvapai tiktų..
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo def Fox: 06 spalio 2016 - 09:00
Paskutinę minutę rinkausi tarp Chanel Allure Homme Edition Blache ir Terre d'Hermes ir nupirkau Hermes, prisiskaičiusi apie juos kaip apie masterpiece....Baisiai man suveikė tas:))
Atsakyti
QUOTE(London @ 2016 10 07, 20:35)
Paskutinę minutę rinkausi tarp  Chanel Allure Homme Edition Blache ir Terre d'Hermes ir nupirkau Hermes, prisiskaičiusi apie juos kaip apie masterpiece....Baisiai man suveikė  tas:))


Puikus pasirinkimas smile.gif
Atsakyti