Įkraunama...
Įkraunama...

Amariliai (13 tema)

QUOTE(vikija @ 2010 03 21, 21:24)
Sveikutės  smile.gif
Noriu ir aš savo parodyti. Nors rūšių nežinau (nes iš seno turiu, dar močiutės palikimas), bet auginu nemažai ir šiemet labai intensyviai žydi.
Čia mano įspūdingiausias šiemet kol kas:
Nupjoviau ir į vazą sumerkiau du.

Labai grazus "terliūzas" wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 03 21, 21:30)
Kiek laiko jau reabilituojasi? g.gif

Niu kokias 2 ar 3 savaites... ax.gif po ispjaustymu.
Prie progos foto imesiu
Atsakyti
QUOTE(kristele10 @ 2010 03 21, 21:33)

Niu kokias 2 ar 3 savaites...  ax.gif  po ispjaustymu.
Prie progos foto imesiu

Gal ir mano išgyvens, juk pavasaris artėja - daugiau šilumos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 21, 19:10)
Esu ištikta šoko  blink.gif  Laisčiau savo amarilius ir kažko įtartinas pasirodė "Night Star", nes jau išleido 3 žiedstiebius, o lapelio nei vieno g.gif  Ir ką manote - visa apačia supuvusi  huh.gif , nors laisčiau ir tręšiau, kaip ir visus kitus. Teko nupjauti iš apačios trečią dalį svogūno  doh.gif , barsčiau anglimi ir "zelionka". Kažin ar toks dar gali išgyventi  cray.gif Ir kažkaip keista, keletą metų auginau tik dvi rūšis amarilių - nei jos pūdavo, nei raudonlige sirgdavo schmoll.gif , o dabar, tiek nupirkta ir žiūrėk - tai raudonligė ar puvinys. Tikriausiai jau perkame juos užkrėstus, nes juk po žydėjimo kaip sumažėja ir suminkštėja svogūnas , o nuo seniai auginamų - tokių problemų nėra  schmoll.gif

Su situo pas mane tas pats verysad.gif visa apacia labai ispuvus,saknu 0,ir lapelio nei vieno(tik dziugina tai kad 5 vaikiukai auga bigsmile.gif )Bet esu optimiste,tikiuosi kad atsigaus,patupdziau ant zemiu-nelieju ir kantriai lauksiu g.gif Pavasaris uz lango-na manau turetu pabust mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui smile.gif
O jūs pražydusius nupjaunat ar leidžiat ant svogūno žydėd?
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 03 21, 21:34)
Su situo pas mane tas pats verysad.gif visa apacia labai ispuvus,saknu 0,ir lapelio nei vieno(tik dziugina tai kad 5 vaikiukai auga bigsmile.gif )Bet esu optimiste,tikiuosi kad atsigaus,patupdziau ant zemiu-nelieju ir kantriai lauksiu g.gif Pavasaris uz lango-na manau turetu pabust mirksiukas.gif

Tai rezervuok vieną vaikiuką dėl manęs 4u.gif , nes maniškis buvo visiškai mažutis ir nei vienos šaknelės, tai kažin ar dar sugebės augti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikija @ 2010 03 21, 19:35)
Dėkui  smile.gif
O jūs pražydusius nupjaunat ar leidžiat ant svogūno žydėd?

Grazuolis pas tave thumbup.gif Stambus ziedai wub.gif
As 2-3 dienas palaikau,po to nupjaunu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 03 21, 19:44)
Tai rezervuok vieną vaikiuką dėl manęs 4u.gif , nes maniškis buvo visiškai mažutis ir nei vienos šaknelės, tai kažin ar dar sugebės augti  verysad.gif

ok mirksiukas.gif Kad tik viskas sekmingai pasibaigtu,ir "mama" juos isaugintu g.gif(pas mane jie irgi dar be saknyciu,del to ir pergyvenu unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 21, 16:02)
Mano trys  doh.gif  žydinčios "Nymph"

user posted image
Ice Tea, koreguodama sąrašą palik 1 Aphrodite ir užrašyk 3 Nymph  4u.gif

wub.gif wub.gif wub.gif nerealu wub.gif
Atsakyti
Jediara, fantastishkos tavo Nymph wub.gif
ash tai neesu pirkus svoguno, kuris neturetu bent kokios rausvos demeles ar kokio puvinuko unsure.gif Nezhinau, dar ir laiko juos ten celofanuose supakuotus daznai, man regis, visi kazhkokiu uzhkratu pasigauna unsure.gif
Reikes eit ir man savo belapius apzhiuret...pora turiu, nekrutinau, gal ten jau nera ka net unsure.gif
QUOTE(vikija @ 2010 03 21, 18:24)
Noriu ir aš savo parodyti. Nors rūšių nežinau (nes iš seno turiu, dar močiutės palikimas), bet auginu nemažai ir šiemet labai intensyviai žydi.

thumbup.gif labai grazhios ir stambios
Atsakyti
Ačiū aciuks.gif Pavasarį jas susodinsiu į vieną vazoną, gal vėl kartu žydės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2010 03 21, 22:07)
Jediara, fantastishkos tavo Nymph wub.gif 
ash tai neesu pirkus svoguno, kuris neturetu bent kokios rausvos demeles ar kokio puvinuko unsure.gif  Nezhinau, dar ir laiko juos ten celofanuose supakuotus daznai, man regis, visi kazhkokiu uzhkratu pasigauna  unsure.gif
Reikes eit ir man savo belapius apzhiuret...pora turiu, nekrutinau, gal ten jau nera ka net  unsure.gif


Po šio "atradimo" vos visas neišroviau tikrindama blush2.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zebrina @ 2010 03 21, 21:49)

ok mirksiukas.gif Kad tik viskas sekmingai pasibaigtu,ir "mama" juos  isaugintu g.gif(pas mane jie irgi dar be saknyciu,del to ir pergyvenu unsure.gif )

drinks_cheers.gif Tikėkimės, kad pas Tave augs mirksiukas.gif
Atsakyti
Pražydęs Bingo
user posted image
Lutpede identiškas tavajam. smile.gif Tikras. Laaaabai gražus. Yra 5 žiedai.

White Peacock, pirktas Maksimoje kaip White Arctic (MB padaovanojo wub.gif ).
user posted image
Nepaprastai gražus baltas pilnaviduris.. Negaliu atsigrožėti balta spalva.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 22 kovo 2010 - 07:24
kaznai kaip jai as lapus augint isnesciau i nesildoma nama g.gif
Atsakyti
[quote=egleja,2010 03 22, 08:06]
kaznai kaip jai as lapus augint isnesciau i nesildoma nama g.gif
[/quote
Manau kad dar persalta g.gif
Miegot tai gal ir tiktu g.gif
milereta grazu thumbup.gif ypac Bingo wub.gif
Atsakyti