Įkraunama...
Įkraunama...

Amariliai (13 tema)

QUOTE(Melynakrauje @ 2010 03 22, 15:03)
Atsiprašau kad išsikeliu, bet nusikėlė, o man teberūpi patyrusių nuomonė?:

Jei jie jau atskirti nuo motinos ir sėdi kietoj žemėj, tai TIKRAI persodink mirksiukas.gif Nebent lauki tinkamo mėnulio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 22 kovo 2010 - 15:11
QUOTE(Melynakrauje @ 2010 03 22, 17:03)
Atsiprašau kad išsikeliu, bet nusikėlė, o man teberūpi patyrusių nuomonė?:

negaliu komentuoti nemačius tavo žemės, bet pagal savo patirtį galiu pasakyti, kad į tą "Kietą" žemę gali pamaišyti nerūgščių durpų kokias 2-3 dalis. Vienose durpėse auga gal ir gerai, bet dažniau pūna. Aš į subtratą dar įpilu keramzito granulių, kad ne taip sukristų ir šaknys turėtų oro. Auginant vaikus reikėtų pamaišyti ir rupaus smėlio. Geriau upių.
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 22, 17:12)
negaliu komentuoti nemačius tavo žemės, bet pagal savo patirtį galiu pasakyti, kad į tą "Kietą" žemę gali pamaišyti nerūgščių durpų  kokias 2-3 dalis. Vienose durpėse auga gal ir gerai, bet dažniau pūna. Aš į subtratą dar įpilu keramzito granulių, kad  ne taip sukristų  ir šaknys turėtų oro. Auginant vaikus reikėtų pamaišyti ir rupaus smėlio. Geriau upių.

As keramzita dedu i vazono apacia 1-2 cm. O i savo sumaisyta ssubstrata dedu putplascio granuliu ar gabaliuku. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 20, 19:43)
Vieni rudenį sudeda į dėžutes (lapų nepjauna, jie patys nudžiūsta) ir laiko vėsesnėje patalpoje apie 2 mėn, kol prabunda. Galima laikyti vazonėlyje, bet taip pat vėsesnėje vietoje ir nelaistyti , po 2-3 mėn pradeda augti žiedstiebiai ir kai jie būna 5-10 cm sodiname į vazonus(iš dėžutės) ar tuos, kurie miegojo vazone, laistome, po truputį pradedame tręšti ir statome ant palangės  ax.gif

Ačiū už informaciją. Preitą pavasarį gavau amarilius, tai kažkaip nelabai žinau kaip su jais elgtis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristele10 @ 2010 03 22, 17:18)
As keramzita dedu i vazono apacia 1-2 cm. O i savo sumaisyta ssubstrata dedu putplascio granuliu ar gabaliuku.  thumbup.gif

keramzitą pilu ir i vazono dugną ir į subtratą, bet į pastarąjį tinka ir putplastis ir net pušų žievės gabaliukai po orchidėjų persodinimo. ( dė ramybės reikėtų juos dizenfikuoti)
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 03 22, 14:46)
Jis Mole yra, ane  bigsmile.gif Nu žinok, gal ir galėčiau užvažiuot- pakeliui  rolleyes.gif
Bet aš pati galvojau jį apžiūrėti, nes jei jis panašus į sweet pink, tai tada MAN JO REIKIA  doh.gif Palauk rytojaus, tiksliau trečiadienio- pasipasakosiu  rolleyes.gif

Tai bet kokiu atveju JAMU Blossomiuką ir tada trauksim burtus, kuriai atiteks- ar gerai  mirksiukas.gif

Eik tu,nejuokauk,jeigu tik sveikas,tinkamas -imk sau ,kokie cia dar burtai biggrin.gif
O jei bus 2 va tada ,ir man viena prigriebk mirksiukas.gif biggrin.gif
Aciu,Lutpedeuz Hymenocallis nuotraukyte 4u.gif Grazus velniukstis,o kazi lengvai auginamas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 03 22, 15:36)
Eik tu,nejuokauk,jeigu tik sveikas,tinkamas -imk sau ,kokie cia dar burtai biggrin.gif
O jei bus 2 va tada ,ir man viena prigriebk mirksiukas.gif  biggrin.gif

Nu matai, aš vieną Blossomiuką JAU turiu rolleyes.gif Tik jei jis būtų kitokių spalvų, tai tada vyktų burtai. O šiaip imu aš tau jį, ane bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 03 22, 17:55)
Nu matai, aš vieną Blossomiuką JAU turiu  rolleyes.gif Tik jei jis būtų kitokių spalvų, tai tada vyktų burtai. O šiaip imu aš tau jį, ane  bigsmile.gif

Svogūno kokybės nežiūrėjau. Didelis jis tikrai nebus. Tik kad nebūtų supuvęs
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 22, 15:58)
Svogūno kokybės nežiūrėjau. Didelis jis tikrai nebus. Tik kad nebūtų supuvęs

Tai aišku, kad pirma apuostysiu, iššniukštinėsiu ir, jei pereis face control, tada imsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 03 22, 09:06)
kaznai kaip jai as lapus augint isnesciau i nesildoma nama g.gif

tikrai per anksti. dar per salta. speju, turi buti 18-20 laipsniu siluma diena, kad labai gerai augtu
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2010 03 22, 12:05)
Aš neplaunu, o lukštus lupu iki sveikumo. g.gif

as irgi apipjaustau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2010 03 22, 12:20)
aš po "operacijų" visada bent jau vieną parą paguldau prie radiatoriaus.

aha, as irgi dvi-tris dienas ant palanges laikau, kol vyras pradeda burgzt, tipo susidek savo darzoves i vazonus, kas cia per grozis ir pan. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Melynakrauje @ 2010 03 22, 12:30)
Aš su visų svogūninių negerumais kovoju valandai pamirkydama kalio permanganate.
Dabar dar išsiieškojau pagrindinius aprašymus ir mastau, o gal man tuos savo vaikučius vis tik gražiai persodint, nes atrodo kad dabar juos susodinus į labai kietą žemę?

nu tai visada gali pagaliuku papurent - kieta zeme mano nuomone tai molis gali but smile.gif o jeigu zeme pirkai, tai jos ten visos daugiau maziau svelnios (jeigu ne kokia rododendru ar pan. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zebrina @ 2010 03 22, 16:36)
Eik tu,nejuokauk,jeigu tik sveikas,tinkamas -imk sau ,kokie cia dar burtai biggrin.gif
O jei bus 2 va tada ,ir man viena prigriebk mirksiukas.gif  biggrin.gif
Aciu,Lutpedeuz  Hymenocallis nuotraukyte 4u.gif Grazus velniukstis,o kazi lengvai auginamas? g.gif

labai lengvai. Kaip kokia tulpe wink.gif pernai pasodinau i vazona, zydejo koki menesi, rudeni iskasiau, padejau vesiai rusi, tuoj vel sodinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 03 22, 15:55)
Nu matai, aš vieną Blossomiuką JAU turiu  rolleyes.gif Tik jei jis būtų kitokių spalvų, tai tada vyktų burtai. O šiaip imu aš tau jį, ane  bigsmile.gif

Gerai,imk,ir jei tau netiks -as mielai paimsiu biggrin.gif ir oi kaip dekinga busiu ax.gif o gal dar ka pilnavidurio uzmatysi g.gif
Gaila kad treciadieni visa diena dirbsiu ,prisesiu tik anksti ryte,arba velai vakare..tiek ilgai reiks mastyt kaip tau sekes doh.gif lotuliukas.gif nu bet kaip nors iskesiu biggrin.gif
Papildyta:
[quote=giedre.vilnius,2010 03 22, 17:29]
labai lengvai. Kaip kokia tulpe wink.gif pernai pasodinau i vazona, zydejo koki menesi, rudeni iskasiau, padejau vesiai rusi, tuoj vel sodinsiu smile.gif
Tai jis cia kambarinis ar laukinis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 22, 15:36)
Paskutinės naujienos iš meilenių fronto:
Senukuose yra  dviejų rušių svogūnų.
Pirmas nuotraukoje panašus į Holland Star, bet pumpuras  kaip smulkiažiedžių toks smailas vos ne bordinis. Kaina 13,99
Antras: iš serijos ELITE. Pagal nuotrauką  kaip Hercules. Kaina 10 Lt
Neaišku kas iš tikrūjų paržydės, bet galiu pasakyti, kad man  iš tokių nežiniukų kitą kartą pražyzdavo itin retos veislės amariliai.
Naujokams  verta pagalvoti
MOLE  yra pražydėjęs  iš serijos "sweet pink" puikus pilnaviduris Blossom Peacock (taip bent man atrodo). Svogūnas  nedidelis augalas šiek tiek nušiuręs, bet kas neturi- puiki proga įsigyti veislinį.
ir dar  Senukuose yra vakar demonstruotas gražuolis Hymenocallis -3,89 Lt

Mole buvau per piet, tai buvo du su ziedais. 1. Panasus i Apple Blossom. 2. Aphrodite. Tik ziedai mazi, po viena zieda, matosi, kad skurstantys, mazai "valge" ir nuo sviesos trukumo spalvos isblanke, svogunu is arciau neapziurejau, dezutese buvo... ax.gif
Atsakyti