Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 40

Sveikos 4u.gif turiu tokius du medinius indus/vazas, gal ką iš kauniečių dekupažo megėjų domintų? norėčiau po 5Lt už vieną. Jei abu paimtumėt,tai už 8Lt atiduočiau. Atsiprašau,kad aš čia nelabai į temą blush2.gif

nuotraukos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kshatrija: 25 gegužės 2010 - 12:08
Ar imanoma yra dekoruoti segtuva, kurio pavirsius yra storo kartono? ir jei imanoma tai daryti iprastai kaip ir ant medinio pavirsiaus ar cia kazkaip kitaip reiketu? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliukas @ 2010 05 28, 15:03)
Ar imanoma yra dekoruoti segtuva, kurio pavirsius yra storo kartono? ir jei imanoma tai daryti iprastai kaip ir ant medinio pavirsiaus ar cia kazkaip kitaip reiketu?  ax.gif  4u.gif


jei pavirsius kartoninis tai viskas tas pats kaip medziui, jei is dirbtines odos tai reiktu pries tai pasiausti pavirsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2010 05 24, 11:31)
lab būčiau dėkinga jei kas išduotumėt paslaptį kaip darbuotis su struktūrine pasta? 4u.gif  rolleyes.gif

Viskas priklauso, nuo to, kokia tai pasta. Su daugeliu jų galima dirbti labai įvairiai. Tepti ant norimo paviršiaus pirštais, mentele, teptuku. Užtepus lyginama, formuojama ir paliekama išdžiūti. Išdžiūvus galima kai kur pašveisti ar pan. Žodžiu, dirbti lengva, visi efektai išgaunami bandymo būdu. biggrin.gif Galima (patartina) prieš tai pabandyti ant kažko nereikalingo. Paprastai pastos džiūna gana greitai, jas galima dengti dažais ar pan. 4u.gif
Atsakyti
Retai jau lankausi dekupažo temose ir žiūriu, kad yra čia pasikeitimų rolleyes.gif
Tai jei lyg ir tam skirtoje temoje negalima ieškoti servetėlių, rašau čia.

Gal kas turite pasiūlyti mainymui servetėlių su nedidelėm vaikiškom mašinom? Idealu būtų Makvynas ir draugai. Mainais galiu pasiūlyti:
http://public.fotki....iamos-1/marzde/

smile.gif
Atsakyti
Aš Makvyną Maximoje esu mačius, prie dovanų dėžučių ir pan. smile.gif
Atsakyti
O aš vis dar bandau sužinoti kur būtų galima ant ryžinio popieriaus atsispausdinti paveiksliuką ax.gif kažkaip atrodo, kad mano prašymas, kaip šauksmas tyruose verysad.gif tik ar tikrai niekas nežino, ar čia kaip ir didelė paslaptis g.gif tiesiog keliose vietose buvau, ir neapsiima nes bijo sugadinti spausdintuvus verysad.gif būčiau dėkinga jei kas parašyti, nors į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 05 30, 20:51)
O aš vis dar bandau sužinoti kur būtų galima ant ryžinio popieriaus atsispausdinti paveiksliuką ax.gif kažkaip atrodo, kad mano prašymas, kaip šauksmas tyruose verysad.gif tik ar tikrai niekas nežino, ar čia kaip ir didelė paslaptis g.gif tiesiog keliose vietose buvau, ir neapsiima nes bijo sugadinti spausdintuvus verysad.gif būčiau dėkinga jei kas parašyti, nors į až mirksiukas.gif


O as nelabai suprantu, kodel netinka ant paprasto popieriaus.? g.gif
Atsakyti
Na, aš dar naujokė ir nepatyrusi dekupažuotoja ax.gif tad tikrai nežinojau, kad galima dekupažui naudoti ant paprasto popieriaus atspausdintą paveiksliuką dekupažui g.gif gal kas galėtų plačiau pakomentuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 05 31, 09:51)
Na, aš dar naujokė ir nepatyrusi dekupažuotoja ax.gif  tad tikrai nežinojau, kad galima dekupažui naudoti ant paprasto popieriaus atspausdintą  paveiksliuką dekupažui g.gif gal kas galėtų plačiau pakomentuoti  g.gif


Komentuoti cia nieko nereikia, tereikia atidziau pasiskaityti tema - jau N kartu apie tai rasyta ir kalbeta mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti