Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Karibuose. Mes tuokiamės kitaip, 2010 m.

QUOTE(dona17 @ 2010 03 11, 21:53)
Sveiki aciu tau uz sveikinimus vakar mes tik gryzom is jamaikos smile.gif na kaip sakoma gerai kad pabuvau ir pamaciau viska kaip kas savo akim bet seip vestuves grazios ruosies ruosies o 20min ir baikta biggrin.gif nuotraukas tris greit ikeliau i facebook kur tu ivykius sukurus tomo ir donatos vestuve bet pabandysiu seip daugiau ikelt tik reik jas mazint ir laiko neturejau ilgiau prisesti na kam kas domina rasykit atsakysiu smile.gif



Nuosirdziausi sveikinimai sukurus seima wub.gif wub.gif
Kaip kelione praejo, ar viskas patiko? Ar likote patenkinti viesbuciu ir ju siulomomis paslaugomis? I kokias mokamas ekskursijas vykote (labai brangios? blush2.gif ).
Bandziau paziureti nuotraukas, bet jos gana mazos ir padidinti neiseina, ar cia tik as nemokejau.
Atsakyti
QUOTE(linichjur @ 2010 03 12, 12:49)
Sveika sugrizus  smile.gif

Nuosirdziausi sveikinimai tapus dar viena karibiete zmonele  smile.gif  4u.gif  thumbup.gif
Turtingu, vaisingu, laimingu ir ilguuu vedybinio gyvenimo metuuu!!!!!! smile.gif

Kai tik turesi laisva minute, tai butu labai idomu suzinoti daugiau, apie jusu svente ir apskritai apie visa praleista laika Jamaikoje.
Na ir zinoma nuotraukyciu noretusi pamatyti.  smile.gif

Aciu merginos uz sveikinimus na savaitgalyje turesiu daugiau laiko prisesiu parasysiu viska ir nuotraukas normaliai sukelsiu kad pamatytumet smile.gif o seip kainos mano akim tai labai brangios doh.gif viezbutyje keliones kainos prasideda nuo 70doleriu zmogui ziurint kokia renkies pati brangiausia delfinai virs 200doleriu zmogui,na dar kai kokiam viesbutyje seip mes buvom sandals tai labai grazu gamta beproto grazi rojus smile.gif Cauples swept away teko pabut pas minella vestuvese tai nezinau vien zaluma labai mazai gelynu tad jei reiktu rinktis vien del notrauku daug graziau sandals ar dar koks kitas viesbutis o dar jie gazebu neturi pastato pora kuolu papludimyje papuose ir brisk smeliu iki jaunojo biggrin.gif seip del to man nepatiko bet kaip viesbutis nezinau jie tai labai patenkinti smile.gif seip bandem kelis turus pirkti ne is viesbucio tai vienu nusivylem na teko nekoks patyrimas ir visi sako geriau imti ka viesbutis siulo nes gali kilti problemu,ju gi dauguma laukiniai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dona17 @ 2010 03 13, 02:30)
Aciu merginos uz sveikinimus na savaitgalyje turesiu daugiau laiko prisesiu parasysiu viska ir nuotraukas normaliai sukelsiu kad pamatytumet smile.gif o seip kainos mano akim tai labai brangios doh.gif viezbutyje keliones kainos prasideda nuo 70doleriu zmogui ziurint kokia renkies pati brangiausia delfinai virs 200doleriu zmogui,na dar kai kokiam viesbutyje seip mes buvom sandals tai labai grazu gamta beproto grazi rojus smile.gif Cauples swept away teko pabut pas minella vestuvese tai nezinau vien zaluma labai mazai gelynu tad jei reiktu rinktis vien del notrauku daug graziau sandals ar dar koks kitas viesbutis o dar jie gazebu neturi pastato pora kuolu papludimyje papuose ir brisk smeliu iki jaunojo biggrin.gif seip del to man nepatiko bet kaip viesbutis nezinau jie tai labai patenkinti smile.gif seip bandem kelis turus pirkti ne is viesbucio tai vienu nusivylem na teko nekoks patyrimas ir visi sako geriau imti ka viesbutis siulo nes gali kilti problemu,ju gi dauguma laukiniai  verysad.gif


tuomet labai lauksim visu atsiliepimu, jei galesi juos taip pat ikelk i facebook diskusiju skilti, kur atsiliepimai apie vestuves. kad butu galima kaupti ispudzius sekancioms poroms, vienoje vietoje, o ne per 5 temas smile.gif


del nuotrauku... mnan jos normaluas dydzio, tik suvartytos gulsciai smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2010 03 13, 20:07)
tuomet labai lauksim visu atsiliepimu, jei galesi juos taip pat ikelk i facebook diskusiju skilti, kur atsiliepimai apie vestuves. kad butu galima kaupti ispudzius sekancioms poroms, vienoje vietoje, o ne per 5 temas smile.gif
del nuotrauku... mnan jos normaluas dydzio, tik suvartytos gulsciai smile.gif biggrin.gif

Na jau parasiau atsiliepima i facebook bet gi galima rasyti ir rasyti klauskit paskaite jei dar kas konkreciau domins atsakysiu smile.gif ir jau daugiau nuotraukeliu sukeliau
Atsakyti
Na štai mes irgi jau grįžome po savo atostogų ir vestuvių karibuose smile.gif. Buvome couples swept away, rinkomės jį dėl gerų atsiliepimų ir likome labai patenkinti. Viešbutis super, aptarnavimas taip pat fantastiškas, maistas taip pat labai skanus, platus smėlio paplūdimys. Niekur nereikėjo mokėti jokių arbatpinigių. Darbuotojams draudžiama imti arbatpinigius. Jeigu vistiek labai nori palikti arbatpinigių, gali palikti tik registratūroje, o jie po to juos visiems darbuotojams išdalins. Susipažinome su labai fainu vaikinuku Džeisonu, kuris dirba tame viešbuty tris mėnesius per metus, kitus praleidžia studijuodamas JAV. Jis ir dar keli kiti darbuotojai kuria vakaro programas, veda programas naktiniame klube. Jeigu kas su juo susitiksite, perduokite nuo mūsų kuo geriausius linkėjimus smile.gif. Visos vakaro programos įdomios, bet mums įdomiausia buvo Talentų šou- labiausiai patiko Džeisono šokis su dar keliais kitais viešbučio darbuotojais. Fantastiška! Prisidedu prie visų tų, kurie labai gerai atsiliepė apie šį viešbutį. Bet patarčiau imti kambarį ne standartinį, o aukštesnio lygio. Mes ėmėme su veranda ir su vaizdu į vandenyną. Mums pro medžius matėsi vandenynas, o išėjus pro verandą iškart kieme turėjome džiakuzi smile.gif. Bet į ją ilipti gali tik vakare, dieną per karštas vanduo. Todėl džiakuzi mėgavomės vakare sutemus. O temsta pas juos apie 7 val, gana anksti. Rytais kol dar nėra labai karšta (prabusdavome apie 7 val ryto, nes vistiek veikdavo Lietuvos laikas) bėgdavome pabėgioti paplūdimiu, žaizdavome tenisą. Aš čia pati kažkada forume klausiau ar nereikia vežtis savo rakečių, tai dabar žinau atsakymą smile.gif. Nereikia, viską ten duoda ir dar nemokamai instruktorius gali pamokyti. Tik reikia vežtis sportinius batelius, nes su kokiom tapkėm ar flip flopais neįleis į teniso kortus smile.gif.
Vestuvės ten vyksta kaip koks maratonas, beveik kas valandą vis kita pora tuokiasi. Vestuvės nevyksta tik sekmadieniais. Prisižiūrėjome įvairių vestuvių- ir jaunų, ir pagyvenusių (apie 60 metų žmonių). Mes savo vestuvėmis likome patenkinti, nes ten nėra jokio streso. Vos susitikus su vestuvių planuotoja, gavome priesaikos žodžius, kuriuos perskaičiau tik prieš pačias vestuves smile.gif. Aš visiems savo pažįstamiems dabar patarsiu, kad, jei tik yra galimybių, tuoktis Karibuose, nes čia Lietuvoje tiek streso, tiek nervinimose, o ten nieko panašaus. Po to fotkinomės, Mes liksime labai dėkingi ir skolingi Donatai (dona17) ir Tomui, kurie mus fotkino, filmavo ir patarinėjo ir rodė įvairias pozas. Kadangi Tomas turėjo labai gerą fotiką, tai mūsų fotografas labai susiparino ir nufotkino nedaug nuotraukų. Beje, dėl nuotraukų-ten pas juos sąraše nėra parašyta, bet galima susitarti ir tokį variantą su bedybų planuotoja (viskas čia yra oficialu)- sumokėti 400dol už 60 fotkių CD diske. Tada negauni albumo ir popierinių nuotraukų, bet grižęs į Lietuvą turi ir gali pasigaminti 60 nuotraukų. Aš ėmiau pigiausią variantą 24fotkes +albumas uz 300dol, nes dar nežinojau apie tas 60 fotkių. Bet turiu taip pat daug nuotraukų, kaip minėjau, Donatos ir Tomo dėka. Jie gyveno Sandals Negril, o mes couples swept away. Iš vieno viešbučio į kitą laisvai gali ateiti paplūdimiu per maždaug 25min, todėl mes vaikščiojome vieni pas kitus į svečius smile.gif.
Jau Donata minėjo, kad neimti ekskursijų iš vietinių. Mes papuolėme pas vieną, su kuriuo galėjo liūdnai baigtis. To juoduko vardas buvo Zigis. Jei išgirsit tokį vardą, bėkit kuo toliau.
Nuvažiuokit į risk cafe. Įdomu tai, kad taksi ten ima mokestį nuo žmonių skaičiaus- kuo skaičius didesnis, tuo ir mokestis didesnis. Mes 4 asmenys viso sumokėjome 40dol į vieną galą.
Kažkas čia kalbėjo apie nemokamas viešbučio ekskursijas. Tai nieko ten tų ekskursijų nėra, nieko ten įdomaus. Verta važiuoti tik nemokamai apsiprekinti į miestą. Beje, romą ir kavą pirkite tik isvažiuojant duty free, ten daug kartų pigiau nei mieste, jau nekalbu apie viesbutį. Mes šioje vietoje apsigavome.
Plaukėme ir laivu stikliniu dugnu, tai nieko nepamatėme, žolės ir kelios nespalvotos žuvelės. Gerai nors tiek, kad šis laivas viešbuty nemokamas. Galima nemokamai plaukioti ir vandens dviračiais, bet visos šios pramogos tik tada kai jūra labai labai rami. Gali būti ir taip, kad per jūsų atostogas nė viena diena tokia nepasitaikys.
Kalbant apskritai, esam labai patenkinti kelione, tik labai išvargina tas skrydis per Atlantą. Mums skrendant atgal labai kratė lėktuvą, buvo kažkokia audra. Lėktuvo pilotas apgailestavo ir atsiprašė už tokį sunkų skrydį, bet, žinoma, jis dėl to nekaltas.
Jei kas domina daugiau, visada prašome klausti smile.gif.
O nuotraukas kai kurias įdėjau į facebook'ą smile.gif, daugiau jų yra mano profily.
Atsakyti
meginos nuosirdziausi sveikinimai thumbup.gif
ech kai pagalvoju kaip greit prabego laikas jau ir mums kovo 24 bus metai bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=minella,2010 03 16, 19:16]
Na štai mes irgi jau grįžome po savo atostogų ir vestuvių karibuose smile.gif. Buvome couples swept away, rinkomės jį dėl gerų atsiliepimų ir likome labai patenkinti.

Kuo didziausi sveikinimai sukurus seima wub.gif Linkiu daug daug laimes ir santarves seimoje smile.gif
Aciu uz toki puiku pasakojima 4u.gif
Kuris tau viesbutis labiau patiko jusiskis ar Donatos (dona17)? Gal gali juos palyginti?
Atsakyti
dona, minella, didžiausi sveikinimai jums, jaunavedės. wub.gif wub.gif wub.gif

Mūsų dokai jau atėjo, važiuoju šiandien pasiimti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2010 03 17, 09:40)
dona, minella, didžiausi sveikinimai jums, jaunavedės. wub.gif  wub.gif  wub.gif

Mūsų dokai jau atėjo, važiuoju šiandien pasiimti. thumbup.gif



Jetus, kaip greitai laikas eina.. mums irgi isvyka jau ne uz kalnu wink.gif dar vis mastom, ka cia isigyti ir t.t. smile.gif nusprendem video kamera nusipirkt, statyva, kad pasistate galetume filmuot ceremonija arba siaip dviese pasifotkinti, nes fotografas tik viesbucio bus smile.gif
Dar tikriausiai reikia nusipirkti atminties korteliu i fotika.
ziedelius jau pagamino, tereikia atsiimti smile.gif
rytoj eisiu i optika, ten uzsisakysiu linzes arba specialius nardymui skirtus akinukus, kadangi sandals royal hicacos yra nemokamas giluminis nardymas su apmokymais smile.gif ui kaip noriu viska isbandyti smile.gif

dar liko susirasti kur pernakvoti londone... viena naktis pries ir viena po... visai nemazai tai kainuoja doh.gif

cia matau vaikinai tuokesi apsirenge juodus kostiumus, visai dailiai ir elegantiskai atrodo wub.gif
o sakykit is vestuviniu rubu greitai islindot lauk? ar ilgai visur vaiksciojot ir fotografavotes?
Merginos ar vezetes daug rubu? ar reikia siltesniu? dzinsu ar kt?
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2010 03 17, 09:58)
o sakykit is vestuviniu rubu greitai islindot lauk? ar ilgai visur vaiksciojot ir fotografavotes?
Merginos ar vezetes daug rubu? ar reikia siltesniu? dzinsu ar kt?

Aš tai kokią valandą buvau po ceremonijos. Kol fotkinomės, o paskui įlindau į paprastą suknytę. smile.gif
Ojei, neimk jokiu būdu, aš irgi buvau megztuką, džemperį, džinsus pasiėmusi, tai net neištraukiau. Chadoviausi rūbai tai suknelės, ten taip tvanku, kad net šortų nesinorėjo dėtis, tik trumputes, kuo mažiau medžiagos turinčias sukneles. biggrin.gif Tiesa, vyras tegu paima kelias plonas kelnes (pvz. linines), nes vakarieniaut vyrai eina tik su ilgomis kelnėmis.
Atsakyti
Ir as prisidesiu prie sveikinanciu 4u.gif Minela, Super, saunuoliai!!!!!!! Ilgu, laimingu, istvermingu vedybinio gyvenimo metu!!!!!! smile.gif

Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2010 03 17, 11:42)
Aš tai kokią valandą buvau po ceremonijos. Kol fotkinomės, o paskui įlindau į paprastą suknytę. smile.gif
Ojei, neimk jokiu būdu, aš irgi buvau megztuką, džemperį, džinsus pasiėmusi, tai net neištraukiau. Chadoviausi rūbai tai suknelės, ten taip tvanku, kad net šortų nesinorėjo dėtis, tik trumputes, kuo mažiau medžiagos turinčias sukneles. biggrin.gif Tiesa, vyras tegu paima kelias plonas kelnes (pvz. linines), nes vakarieniaut vyrai eina tik su ilgomis kelnėmis.


4u.gif
Atsakyti