Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyliktokai, renkamės čia

labanakt

user posted image
Atsakyti
sekmes jums visoms baiginejant mokykla! dziaugiuos, kad vis tiek stengiates mokytis!
Atsakyti
QUOTE(kalissta @ 2006 12 06, 00:17)
sekmes jums visoms baiginejant mokykla! dziaugiuos, kad vis tiek stengiates mokytis!



mirksiukas.gif
Atsakyti
Uf, na aš po atsisakaitymų ax.gif Ryt ir penktadienį dar laukia, bet taip lengva, kad jau atsiskaičiau šį tą...
Ir žinokit negaliu atsidžiaugt, kad mokaus būtent toj mokykloj, nu mokytojai mūsų neapsakomi thumbup.gif jaučiuos tarsi į didelį draugų būrį papuolusi biggrin.gif (palaukit, iki penktadienio dar gali praeit ta euforija lotuliukas.gif )
Atsakyti
Nu ir as jau lietuviu ir rusu atsiskaiciau biggrin.gif aciu dievui.Rytoj matematika ir informatika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelytė @ 2006 12 06, 21:31)
Uf, na aš po atsisakaitymų  ax.gif  Ryt ir penktadienį dar laukia, bet taip lengva, kad jau atsiskaičiau šį tą...
Ir žinokit negaliu atsidžiaugt, kad mokaus būtent toj mokykloj, nu mokytojai mūsų neapsakomi  thumbup.gif  jaučiuos tarsi į didelį draugų būrį papuolusi  biggrin.gif (palaukit, iki penktadienio dar gali praeit ta euforija  lotuliukas.gif )



QUOTE(Sigita B. @ 2006 12 08, 01:01)
Nu ir as jau lietuviu ir rusu atsiskaiciau biggrin.gif aciu dievui.Rytoj matematika ir informatika doh.gif


sveikos.na kaip sekesi? g.gif
Atsakyti
gal yra basimokinanciu vilniuje? Idomu kokia padetis pas mus , ir dar ivykus kaikuriem pasikeitimams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juju @ 2007 01 21, 20:52)
gal yra basimokinanciu vilniuje? Idomu kokia padetis pas mus , ir dar ivykus kaikuriem pasikeitimams rolleyes.gif

O kokie pas jus pasikeitimai g.gif
Na as jau i antra pusmeti ikibau pirmo pusmecio vidurkis 8,5 ax.gif gal visai neblogai rolleyes.gif kai namie pati mokais tongue.gif
Gerai kad siemet tik 3 egzaminus reiks laikyt vis maziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita B. @ 2007 01 22, 11:33)
O kokie pas jus pasikeitimai g.gif
Na as jau i antra pusmeti ikibau pirmo pusmecio vidurkis 8,5 ax.gif gal visai neblogai rolleyes.gif kai namie pati mokais tongue.gif
Gerai kad siemet tik 3 egzaminus reiks laikyt  vis maziau doh.gif


na pas mane vidurkis dar neaiskus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brigita0329: 22 sausio 2007 - 20:34
Et aš savo vidurko nė nežinau, na pasigadinau aš jį su informatika, bet dabar perėjau į B lygį ir bus ok mirksiukas.gif

Na o bandomuosiu jau laukė? ax.gif

Aš dar tik lietuvių žinau iš testo 78t(valstybinio), o kitus tik ryt žinosiu smile.gif
Atsakyti
tai gerai sekesi smile.gif
Atsakyti
Na antras pusmetis jau uzbaigtas bigsmile.gif Viska atsiskaiciau pazymiai neblogi thumbup.gif Kompiuterini rastinguma irgi islaikiau tongue.gif Dabar belieka iskaitos ir egzaminai doh.gif
Kokia tema pasirinkot lietuviu iskaitai g.gif As ziniasklaida gal pasakysiu ka nors doh.gif
Atsakyti