Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(neris @ 2010 03 10, 09:36)
Iki tol naudojau stipresnius Neostrata produktus. Pirkdama is karto 7% pagalvojau, kad pats laikas pereiti nuo stipresnes Neostratos prie silpnesnes O.D.A.
O siaip butu idomu suzinoti daugiau apie tuos SPF ir ar tikrai tinka naudoti sios firmos produktus istisus metus? g.gif

Mugej sake, kad galima situos kremus naudot ir vasara. As kalbejau su pagyvenusia sviesia moterimi, kuri sake, kad ji sugalvojo gaminti sita kosmetika Lietuvoje. Tai ji zino. Dar ja ten kazkokia televizija filmavo pries tai, kaip mes kalbejom su ja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 10 kovo 2010 - 15:24
QUOTE(susidomejus @ 2010 03 10, 16:24)
Mugej sake, kad galima situos kremus naudot ir vasara. As kalbejau su pagyvenusia sviesia moterimi, kuri sake, kad ji sugalvojo gaminti sita kosmetika Lietuvoje. Tai ji zino. Dar ja ten kazkokia televizija filmavo pries tai, kaip mes kalbejom su ja.


Tai turbut as su ja irgi snekejausi 4u.gif . Tik visu dalyku neissiaiskinau doh.gif Del SPF, tai man pasake, kad musu klimatui jis tikrai yra pakankamas.
Beje, man bekalbant buvo priejusi moteris, kuri labai gyre paakiu kremuka ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2010 03 10, 16:41)
Tai turbut as su ja irgi snekejausi 4u.gif . Tik visu dalyku neissiaiskinau doh.gif Del SPF, tai man pasake, kad musu klimatui jis tikrai yra pakankamas.
Beje, man bekalbant buvo priejusi moteris, kuri labai gyre paakiu kremuka ax.gif .

as irgi galvoju apie ji g.gif

Siandien man kremas jau nebegrauze, taigi, prireike 4 dienu adaptacijai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 10 kovo 2010 - 17:01
QUOTE(Maserati @ 2010 03 08, 18:54)
Keista,kad raso, jo ju produkcijos galiojimo laikas trumpas, todel ji neplatinama iprastose parduotuvese, nors pvz serumas galioja net  36 men biggrin.gif

100 proc naturalios kosmetikos nera.
naturalia kosmetika galima skaityti ta kurios galiojimo laikas iki puses metu, jei daugaiu tai....
sudetis rasoma produkto mazejancia tvarka, t.y pradedama nuo tu produktu uriu yra daugiausiai kreme.
be to jei nors kiek kreme yra naturalaus ekstrakto tai jis vadinamas naturalia kosmetika...
stai kaip patiems galima atskirti ir apsispresti del produkto isigijimo
Atsakyti
Na, o man po 5 dienu naudojimo kazkaip lyg ir sausinti kremukas eme verysad.gif . Na, matysim kaip cia bus toliau... unsure.gif
Tiesa, kremo galiojimas yra 1 m. 8 men., tai nezinau, keista butu teigti, jog si kosmetika neplatinama parduotuvese del trumpo galiojimo laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2010 03 11, 20:16)
100 proc naturalios kosmetikos nera.
naturalia kosmetika galima skaityti ta kurios galiojimo laikas iki puses metu, jei daugaiu tai....
sudetis rasoma produkto mazejancia tvarka, t.y pradedama nuo tu produktu uriu yra daugiausiai kreme.
be to jei nors kiek kreme yra naturalaus ekstrakto tai jis vadinamas naturalia kosmetika...
stai kaip patiems galima atskirti ir apsispresti del produkto isigijimo


Ne tai norejau pasakyti,tiesiog gamintojai patys sau priestarauja taip rasydami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2010 03 11, 19:23)
Na, o man po 5 dienu naudojimo kazkaip lyg ir sausinti kremukas eme verysad.gif . Na, matysim kaip cia bus toliau... unsure.gif
Tiesa, kremo galiojimas yra 1 m. 8 men., tai nezinau, keista butu teigti, jog si kosmetika neplatinama parduotuvese del trumpo galiojimo laiko g.gif

man irgi, as tai vakar vakare kitos kosmetikos drekinanciu koncentratu ir drekinanciu kremu prisitepiau ir geresnis jausmas siandien buvo. Skaiciau ju tinklapyje, kad po rugstiniu proceduru, jeigu traukia oda rekomenduoja naudoti daug drekinancio kremo.

Maniskis galioja iki 2011-10-10, o kiek galioja po atidarymo, neparasyta...
Ar jame esancias rugstis galima laikyti konservantais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 11 kovo 2010 - 22:57
QUOTE(susidomejus @ 2010 03 11, 23:52)
man irgi, as tai vakar vakare kitos kosmetikos drekinanciu koncentratu ir drekinanciu kremu prisitepiau ir geresnis jausmas siandien buvo. Skaiciau ju tinklapyje, kad po rugstiniu proceduru, jeigu traukia oda rekomenduoja  naudoti daug drekinancio kremo.


Dekui uz geras mintis 4u.gif . Pabandziau ir as ryte nupraususi veida pasitepti drekinanciu koncentratu, o paskui jau tik kremu. Neliko jokio sausinimo, tempimo ar pan. Kol kas dziaugiuosi savo kremuku wub.gif . Antras pirkinys bus prausiklis blush2.gif .
Atsakyti
Mano pigmentine deme akivaizdziai pasviesejo. Praejo tik savaite.
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2010 03 14, 16:04)
Dekui uz geras mintis 4u.gif . Pabandziau ir as ryte nupraususi veida pasitepti drekinanciu koncentratu, o paskui jau tik kremu. Neliko jokio sausinimo, tempimo ar pan. Kol kas dziaugiuosi savo kremuku wub.gif . Antras pirkinys bus prausiklis blush2.gif .

O gal galit su neostrata ar kt.panasiom firmom palyginti?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati: 14 kovo 2010 - 16:39
QUOTE(Maserati @ 2010 03 14, 17:39)
O gal galit su neostrata ar kt.panasiom firmom palyginti?smile.gif


Na, palyginimui galeciau pasakyti, kad O.D.A. 7% regeneruojamas-stangrinantis kremas yra toks labiau gal drekinantis lyginant su Neostratos SPF15 losjonu. Ant kremo gerai dengiasi mineraline pudryte, nepastebejau, kad islystu blizgesys.
Lyginant krema su Neostratos 10 % losjonu, tai galiu pasakyti, kad pastarasis tikrai labai stiprus.
O bendrai galeciau padaryti tokia isvada, kad Neostrata lyginant su O.D.A. tikrai zymiai stipresne rugstiniu atzvilgiu 4u.gif
Atsakyti
Isbandziau dar 2 O.D.A. priemones blush2.gif - seruma ir maskuojamaji krema. Ir vis labiau zaviuosi sia kosmetika wub.gif . Ypac nustebino kremas su spalva. Na, kasdienai visam veidui jis netinka, nes toks sunkokas (bet, aisku, galima pasimaisyti su kokiu kremuku). Taciau atskiriems spuogeliams (padziovina) ir visokiems defektukams tai super. Ypac patiko spalva-tokia tarpine tarp sviesios ir vidutines. Serumas taip pat neblogas-skatina gijima, odos atsinaujinima. Sudetis gera. Ypac tinka patepti sausesnes vietas. Turiu jau keleta dienu-tai nei kemsa, nei kt. blogybiu kol kas nepastebejau 4u.gif .
Atsakyti