Įkraunama...
Įkraunama...

Nolinos (pilvūzės)

Sveikutes!
As taip pat auginu nolina.tik vargse buvo palikta kelis metus Lt.tai suskurdo biskiuka,matyt nepatiko priziuretoja tongue.gif dabar parsiveziau ja i cia.apsilamde truputi,mat i deze buvau idejus.tai bandysiu atgaivint rolleyes.gif ech...o tokia grazuole buvo...

QUOTE(SKristina @ 2011 08 21, 11:11)
http://public.fotki....istina27/geles/
o maniske cia.neikelsiu nes labai didele nuotrauka gaunasi  doh.gif

Nenoriu nugirt,bet Tavo geles nuostabios.tokios isbujoje visos.seflera kokia tanki.as saviske taip pat is mazulytes nuskintos virsunes auginu,na bet ne tokia tanki kaip pas Tave.o nolinos...truksta zodziu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R@skil@: 21 rugpjūčio 2011 - 15:04
Pritariu, visos gelytes labai grazios smile.gif
Atsakyti
aciu merginos uz pagyras blush2.gif
Raskila del sefleros tai reik virsune nukirpti tai ji tada i ploti eis ,bus vesli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SKristina @ 2011 08 21, 21:04)
aciu merginos uz pagyras blush2.gif
Raskila del sefleros tai reik virsune nukirpti tai ji tada i ploti eis ,bus vesli mirksiukas.gif

O tai augs ji i virsu,jei as jai virsune nukirpsiu?maniske dar tik dvieju geru sprindziu dydzio ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(R@skil@ @ 2011 08 21, 22:59)
O tai augs ji i virsu,jei as jai virsune nukirpsiu?maniske dar  tik dvieju geru sprindziu dydzio  ax.gif  .

bent jau pas mane tai salia nupirktos virsuneles auga trys nauji.
Atsakyti
QUOTE(SKristina @ 2011 08 23, 11:16)
bent jau pas mane tai salia nupirktos virsuneles auga trys nauji.

Aciu uz atsakyma.dar truputi paauginsiu saviske ir tada nupjausiu virsune.is josgal pavyks dar viena gelyte uzsiaugint bigsmile.gif
Atsiprasau Nolinu myletuju,kad biski nukrypom i lankas blush2.gif 4u.gif
Maniske nabagele persodinta,padeta sviesiausioj vietoj,kol kas nerodo jokiu zenklu-patinka jai naujuos namuos ar ne tongue.gif
Atsakyti
O pas mene vargsta nolina nors piziuriu kaip parasyta, bet ji visvien nelinksma verysad.gif lapai ruduoja,dziuna, tai is veslios grazuoles liko skurduke doh.gif jei taip toliau bus tai liks visai be lapu unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,
Na štai kurijozinė situacija, kuria susigundėme smile.gif ilgai ieškojome Nolinos maždaug apie 90 cm. Niekur tokių nebuvo, o jei buvo tai labai negrazios ir 150 lt mokėti buvo gaila. Bet vienoje parduotuvėje stovėjo tokia kokios lyg ir norėjome tik bėda tame, kad ji visai nevešli, tokia panykusi, nuvargusi:

fot

fot2

Pasak pardavėjos (dažniausiai jomis nelabai pasitikiu, bet va dabar kaip užburtas patikėjau) ji nuvargusi todėl, kad neprižiūrėta, negaunanti natūralios šviesos ir pan. Tikino kad tikrai atsigaus ir suvešlės. Ir į visa tai būčiau nekreipęs dėmesio jei šios nolinos kaina būtų 150 lt, bet dabar ją pardavė už 30 Lt!!! na niekaip neišėjo nenupirkti. Kotas kietas kaip ir turi būti.
Klausimas išmanantiems. Kaip dabar su ja elgtis? Persodinsiu tai tikrai todėl kad matosi jog žemė skurdi. O kas toliau? Patręšti? ar galima tas kasas apkirpti stipriai? Toėl kad kai kurie lapai palūžę, parudavę.

Na štai persodinau. Radau liūdną vaizdą sad.gif saknys papuvusios, traukiant is vazono didzioji dalis jų liko ten... štai kas liko:

fot3

akivaizdu, kad perlsiastyta. vazono dugne žemė labai drėgna, pasilikusios šaknys jau papuvusios. Be to lyg ir lupasi kamieno sluoksnis ar kas ten? matosi foto... pasodinau, lauksim.. sad.gif nejau neišsikapanos?

Pasirodo stebūklų nebūna smile.gif bet 30 lt vistiek viliojanti kaina buvo sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auks'iukė: 26 rugpjūčio 2011 - 18:34
viskas bus gerai, tik neperlaistyt reikia... 4u.gif
Atsakyti
Labukas ,jungiuosi prie jusu ,turiu ir as tokia gelyte ,mano mylymiausia ..tik beda kai persodinau prasidejo nekas ...lapai pradejo dziuti lapai ,tokia visa nupezo,o buvo tokia garzuole , auginu ja jau 4 metai ,is didziosios nupjoviau flensiuka ir isodinau i zeme is mazo daigelio turiu tikrai nebloga gelyte.Tik idomu ar kotas atsiras kaip turetu ,nes dabar kazkaip idomiai atrodo...
Ir va taip visas geles numardinau su super duper kazkokiom pirktomsustrom zemem,nei vienai gelei nepatiko tik fikusui sad.gif echhhh taip suprantu kazkokia liga uzpuolusi mano pilvuze ..
Atsakyti
O jus pacios formuojat nolinas ar jos pacios kamienus auginasi, as tai vis po kelis lapelius nuslinu tai matau darosi kamienas o jei palikciau formuotis paciom tai nezinau kaip butu. Mano tokia dabar
http://public.fotki....e/dscf0059.html
Atsakyti
apatiniai lapukai paruduoja, sudziuna ir nukrenta... taip ji pati ir formuojasi pas mane smile.gif
Atsakyti