Įkraunama...
Įkraunama...

Langai

g.gif įdomu, sakot kokybė nematuojama. Man tai naujiena. Iki šiol maniau kad tarkim plastikinio lango kokybė apibrėžiama tokiais parametrais kaip iš kokio profiliuočio pagaminti, kokia armatūra ir žinoma svarbiausia ar ji aplamai yra, koks stiklas naudotas stiklo paketams, kokia furnitūra ir kiti parametrai g.gif


Pagooglinau, tai žinokit visgi matuojama ta kokybė pasirodo ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 10 sausio 2011 - 19:15
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2011 01 10, 20:10)
g.gif įdomu, sakot kokybė nematuojama. Man tai naujiena. Iki šiol maniau kad tarkim plastikinio lango kokybė apibrėžiama tokiais parametrais kaip iš kokio profiliuočio pagaminti, kokia armatūra ir žinoma svarbiausia ar ji aplamai yra, koks stiklas naudotas stiklo paketams, kokia furnitūra ir kiti parametrai g.gif
Pagooglinau, tai žinokit visgi matuojama ta kokybė pasirodo ...

artemide,kalba eina apie pati profili VEKA ir kuom jis skiriasi lenku gamybos nuo vokieciu.as noriu jusu paklausti,ar jus ieskote realiai langu ar tik irgi pliurpiate cia?as abejoju ar cia forume yra zmoniu kurie zino techniniu pacio plastiko parapetrus.del to as jums ir pasiuliau geranoriskai,jeigu jum labai rupi tie parametrai,eikite i firmas,pakonsultuos.kadangi as visa sita praejau,tai ir pasakiau ka man firmose sake,o ne bobute vienaake.jeigu firma,prekiaujanti ir lenkisku ir vokisku profiliu pasako,kodel skiriasi ju kaina,tai kam dar sedeti ir klausineti,is kokios rusies plastiko dar tie profiliai pagaminti.man nera butinybes,del to as butent tokio argumento jums ir nepasakiau.bet manau turetu pakakt kitu argumentu,kad visgi vokiskas profilis brangesnis uz lenkiska.bet jus saunuole,jeigu suzinojote tas smulkiausias dalelytes del kokybes.zinojimas juk nedraudziamas.tik nevisiem to reikia.teko skaityti,kad VEKA pirmieji pasaulyje pradejo supirkti senus langus ir perlieti plastika.is kokio plastiko lenkai gamina tai nzn,bet kad vokiski vistik geresni-visiems aisku.
Atsakyti
QUOTE(audrius333 @ 2011 01 10, 21:35)
artemide,kalba eina apie pati profili VEKA ir kuom jis skiriasi lenku gamybos nuo vokieciu.as noriu jusu paklausti,ar jus ieskote realiai langu ar tik irgi pliurpiate cia?as abejoju ar cia forume yra zmoniu kurie zino techniniu pacio plastiko parapetrus.del to as jums ir pasiuliau geranoriskai,jeigu jum labai rupi tie parametrai,eikite i firmas,pakonsultuos.kadangi as visa sita praejau,tai ir pasakiau ka man firmose sake,o ne bobute vienaake.jeigu firma,prekiaujanti ir lenkisku ir vokisku profiliu pasako,kodel skiriasi ju kaina,tai kam dar sedeti ir klausineti,is kokios rusies plastiko dar tie profiliai pagaminti.man nera butinybes,del to as butent tokio argumento jums ir nepasakiau.bet manau turetu pakakt kitu argumentu,kad visgi vokiskas profilis brangesnis uz lenkiska.bet jus saunuole,jeigu suzinojote tas smulkiausias dalelytes del kokybes.zinojimas juk nedraudziamas.tik nevisiem to reikia.teko skaityti,kad VEKA pirmieji pasaulyje pradejo supirkti senus langus ir perlieti plastika.is kokio plastiko lenkai gamina tai nzn,bet kad vokiski vistik geresni-visiems aisku.

Tema apie langus tas pats kaip tema apie gyvenima doh.gif Pries statant nama buvau sumastes deti medinius langus-uzsitempe statybos-velu rudeny ta firma kuria buvau nusiziurejes papjove truputely gryba ir terminas pagaminimo 2.5men.pristabde apsisprendima,nes per salty langu sau tikrai nedesiu schmoll.gif )pabandziau ysigyti Plastikinius(aisku is siltesniu apie 9cm plocio)langus-Vacia ir prasidejo:tiek daug Afioru man dar neteko issiaiskint ax.gif Visu produkcija originali Vokiska tipo o dauguma ar net visi stumdo lenkiska profily uz vokisko kaina doh.gif Pabendravus su daugeliu vadybininku supratau tik viena-kad mokedamas apie 20000lt tu nezinai ar tau normaliai suarmuos ta profily(kas yra pagrindas plastikiniuose languose kad jie nesikraipytu)Labai didele reiksme sudaro langu montavimas(gali buti ir silciausi langai,bet jei juos blogai sudes irgi bus s...as)Furnitura irgi svarbu.vISI KISA SERTIFIKATUS,INVOISUS IR TT mirksiukas.gif VISKAS MUSU LT-NUPERKAMA IR Padaroma(supratau cia sukamos tokios afioros ir maudomi Tautieciai juodai) jauciu reiks atsiprasyti medinuku ir palaukus susideti pavasary medinius Lietuviskus langus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(verslas @ 2011 01 10, 22:02)
Tema apie langus tas pats kaip tema apie gyvenima doh.gif Pries statant nama buvau  sumastes deti medinius langus-uzsitempe statybos-velu rudeny ta firma kuria buvau nusiziurejes papjove truputely gryba ir terminas pagaminimo 2.5men.pristabde apsisprendima,nes per salty langu sau tikrai nedesiu schmoll.gif )pabandziau ysigyti Plastikinius(aisku is siltesniu apie 9cm plocio)langus-Vacia ir prasidejo:tiek daug Afioru man dar neteko issiaiskint ax.gif Visu produkcija originali Vokiska tipo o dauguma ar net visi stumdo lenkiska profily uz vokisko kaina doh.gif Pabendravus su daugeliu vadybininku supratau tik viena-kad mokedamas apie 20000lt tu nezinai ar tau normaliai suarmuos ta profily(kas yra pagrindas plastikiniuose languose kad jie nesikraipytu)Labai didele reiksme sudaro langu montavimas(gali buti ir silciausi langai,bet jei juos blogai sudes irgi bus s...as)Furnitura irgi svarbu.vISI KISA SERTIFIKATUS,INVOISUS IR TT mirksiukas.gif VISKAS MUSU LT-NUPERKAMA IR Padaroma(supratau cia sukamos tokios afioros ir maudomi Tautieciai juodai) jauciu reiks atsiprasyti medinuku ir palaukus susideti pavasary medinius Lietuviskus langus blush2.gif


as irgi norejau mediniu,bet kiek teko dometis,mediniai langai siluminemis savybes nusileidzia plastikui.Lietuvoje gaminami nera aukstos kokybes,o jei rasi labai gera kokybe,tai kaina bus +50% brangesni.reikia priziureti,kas 5 metus perdazyti.nuo saules pleciasi medis labiau nei plastikas.
del to reikia kreiptis i patikimas dideles firmas,kurios negadina savo vardo ir tiekia kokybiska produkcija.is kokio pats miesto?kokiose firmose ieskai langu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrius333: 10 sausio 2011 - 21:16
QUOTE(audrius333 @ 2011 01 10, 22:14)
as irgi norejau mediniu,bet kiek teko dometis,mediniai langai siluminemis savybes nusileidzia plastikui.Lietuvoje gaminami nera aukstos kokybes,o jei rasi labai gera kokybe,tai kaina bus +50% brangesni.reikia priziureti,kas 5 metus perdazyti.nuo saules pleciasi medis labiau nei plastikas.
del to reikia kreiptis i patikimas dideles firmas,kurios negadina savo vardo ir tiekia kokybiska produkcija.is kokio pats miesto?kokiose firmose ieskai langu?

Mastau apie medy kaustyta aliumu mirksiukas.gif Doleta,RUDUPIS,Sumeda,Megrame medis,Varkojis ir ko'
Atsakyti
QUOTE(verslas @ 2011 01 10, 22:30)
Mastau apie medy kaustyta aliumu mirksiukas.gif Doleta,RUDUPIS,Sumeda,Megrame medis,Varkojis ir ko'

bandei pas saboni,fauga,hermis,ar heinzmann?cia kaune visos.
Atsakyti
QUOTE(audrius333 @ 2011 01 10, 22:43)
bandei pas saboni,fauga,hermis,ar heinzmann?cia kaune visos.

Sabonis Rudupio perpardavineja(jei medinius mirksiukas.gif )Heinzman seniau dirbes ten Alfas nupeike(paskaityk Plast,languforume)sake dabartine saika nepatikima ax.gif Fauga garantinis juodai slubuoja,Hermis nestabili padetis(kazkas neseniai buvo:lygtai firma issiskaide(forumieciai juos pavadino Feniksai pakile is pelenu g.gif )Sunku su tais langais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo verslas: 10 sausio 2011 - 21:51
gal ka gidejot apie DM langus? medinukai 88 profilio, paketai ir rimtesni. Niu bet atsiliepimu jokiu g.gif
Atsakyti
Ne tik del langu yra maudomi pilieciai, su ivairiausiomis medziagomis, sumoki kruva pinigu ir nezinai ka gausi. Tokia yra realybe visokie kokybes sertifikatai yra perkami-parduodami, iveza gera produkcija, o jo sertifikatu veliau stumdo suda.
Atsakyti
QUOTE(Odry @ 2011 01 10, 22:51)
gal ka gidejot apie DM langus? medinukai 88 profilio, paketai ir rimtesni. Niu bet atsiliepimu jokiu g.gif

Negirdejau apie juos nieko-nei bloga nei gera g.gif reiks prazonduoti per pazystamus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(verslas @ 2011 01 10, 22:49)
Sabonis Rudupio perpardavineja(jei medinius mirksiukas.gif )Heinzman seniau dirbes ten Alfas nupeike(paskaityk Plast,languforume)sake dabartine saika nepatikima ax.gif Fauga garantinis juodai slubuoja,Hermis nestabili padetis(kazkas neseniai buvo:lygtai firma issiskaide(forumieciai juos pavadino Feniksai pakile is pelenu g.gif )Sunku su tais langais doh.gif


Su tuo Alfaz paradoksas.kol ten jis dirbo,gyre vokiska Veka.dabar dirba Lanlitoje,peikia Veka,giria lenksiska Aluplast.nu zodziu vadybininkas.juk konkurentai.Sabonio plastikiniai vieni is kokybiskiausiu.komerlingo profilis.O Heinzmann langai man islieka geriausi siuo metu.bet labai brangus.yra forume netik vadybininku,bet ir tu,kurie 10 metu uzsiima langu montavimu.jie dirba su visais profiliais ir zino,pas ka kokybe garantuota.
Atsakyti
QUOTE(verslas @ 2011 01 10, 22:02)
Negirdejau apie juos nieko-nei bloga nei gera g.gif reiks prazonduoti per pazystamus mirksiukas.gif

Butu smagu, nes pavyzdziai idomiai atrodo ax.gif
Atsakyti